18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A w zakręty wchodzę tak...

Sz...........jk • 2016-03-12, 09:15


Akcja w okolicach 0:50. Chyba nieco zbyt agresywnie wchodził w zakręty :lodowka: .

jestemdelfin

2016-03-12, 12:33
Akcja z moich okolic. Jechał z mięsem podwieszonym na hakach, najpierw skręcił w prawo i je rozbujał, później jechał w lewo tym *** źle wyprofilowanym zakrętem i jebło. Bujające się 22t tucznia na suficie może obalić nawet przy 40km/h. A dla wiekszości to świr morderca...

dabster

2016-03-12, 12:39
delfin nie tłumacz gostka, widać że naddawał i ścinał zakręty żeby szybciej jechać. To było po prostu za szybko jak na warunki drogowe i ilość towaru jaką wiózł. Doświadczony kierowca powinien takie rzeczy rozeznać, tutaj jechał jakiś kiep

SuchyX

2016-03-12, 12:42
Rzuciło nim jak świnią po obierkach

P(r)OLAND

2016-03-12, 12:50
Wykształcenie techniczne, technik technologii drewna z maturą.
Język faszystowski znam dobrze.
Jestem kierowcą ciężarówki - wypowiem się.
Pracowałem na międzynarodówce - spoko kasa, ale brak życia prywatnego w systemie 3 tygodnie w trasie / tydzień wolnego.
Wróciłem na kraj, codziennie w domu, kasa mała, ale śpię w swoim łóżku, kąpie się w swoim prysznicu, jem cywilizowane posiłki, klepnę żonkę (oczywiście jak nie gwiazdorzy).
Do czego zmierzam..
Kierowca po 3 tygodniach na Unii po przejechaniu dziennie 9 godzin ma ochotę przeczytać książkę, oglądnąć film, czy pospacerować (oczywiście jeśli wybrał sensowny parking).
W porównaniu z kierowcą krajowym, po przejechaniu 9 godzin po kraju ma ochotę rozj***ć system który panuje.
Tzn drogi, infrastrukturę, ludzi bezmózgich w osobówkach (oczywiście nie wszystkich).
Tak samo dużo idiotów za kierownicą małych pojazdów jak i dużych, tylko 1200 kg a 40000 kg do opanowania to trochę większa różnica prawda?!
Odnośnie filmu to "jestemdelfin" ma całkowitą rację.

qrazCN

2016-03-12, 13:57
Pewnie chłodnia hakówka załadowana to go bujnęło i wyj***ł. :P

lilmuzynio

2016-03-12, 15:16
Bo to kur***a jest świr i morderca. W dupie mam co wiezie - czy mięso na haku czy twoją starą za gacie - ma to dowieźć w całości nie niszcząc/zabijając nikogo po drodze.

Zyepek

2016-03-12, 15:17
przecież on pauzę kręci..

czerczil

2016-03-12, 15:38
bardzo fajny podkład muzyczny - jestem na TAK!

kampton

2016-03-12, 17:16
piwko za harmonijkę w tle !

Kislowy_wampir

2016-03-12, 19:11
@ up jestemdelfin i P(r)OLAND

I jeden i drugi ma trochę racji, ale dlaczego kierowca nie wziął pod uwagę tego że tuczniki na hakach mają coś takiego jak bezwładność skoro mają tylko jeden punkt podparcia :) ? Dlaczego tego nie przewidział ???? Bo k***a jest debilem. Sorry ale debil to debil nie ważne czy jedzie maluchem czy tirem :)

~Velture

2016-03-13, 07:16
RagicMabbit napisał/a:

Jako ojcu 2 dzieci przysługuje mi prawo podejść, i zamiast go ratować wyj***ć mu bułę w ryj i naszczać na niego. Co sądzicie? widzicie oczyma wyobraźni bliskich pod tą naczepą?


Na ch*j szpanujesz ,że dostajesz 500zł? :D hehehhee

Gregor1494

2016-03-13, 23:15
Ktoś wie w jakiej tonacji jest harmonijka która która leci w utworze?