18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A w Krakowie jeździmy tak

sylwusiex • 2016-03-29, 14:57
Gość z poza miasta nie ogarniał, chociaż trzeba mu oddać że "trzyma się" prawej strony jezdni co u osób w KWI i KBC jest rzeczą rzadko spotykaną :idzwch*j:


Szekter

2016-03-30, 15:08
1.Proszę się odstosunkować od KBC. W porównaniu do krakusów i ich poj***nego stylu jazdy jesteśmy praktycznie święci. Umiejętnościami prowadzenia wcale nie odstajemy, wręcz przeciwnie. Wpuśćmy kilku kierowców KBC do Krakowa i nie będzie problemów - wpuśćmy kilku kierowców KR na tereny KBC to się obsrają przy pierwszym lepszym wzniesieniu (których u nas jest w ch*j i jeszcze więcej).

2.Tak się składa, że wczoraj byłem w Krakowie i byłem świadkiem "prawie" stłuczki "prawie" spowodowanej przez kierowce na blachach z - uwaga - KR :) Pan z wielkiego miasta tak bardzo się spieszył, że swój rydwan ledwo zatrzymał na milimetry przed dupą samochodu przed sobą. Czemu tak? Tylko i wyłącznie dlatego, że nie chciał wpuścić JEDNEGO auta przed siebie. ch*j że był kurewski korek. ch*j że ten krakowski arystokrata był jego częścią. [sarkazm] Przecież jakby mnie wpuścił przed siebie to jego podróż trwałaby o trzy godziny dłużej[/sarkazm]. Swoją drogą to kierowca z samochodu przed nim aż wyszedł sprawdzić czy aby na pewno nie ma poharatanego zderzaka. Przy okazji zniszczył wzrokiem panicza z passeratti (jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś patrzył na kogoś innego z taką pogardą).