18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A w Krakowie jeździmy tak

sylwusiex • 2016-03-29, 14:57
Gość z poza miasta nie ogarniał, chociaż trzeba mu oddać że "trzyma się" prawej strony jezdni co u osób w KWI i KBC jest rzeczą rzadko spotykaną :idzwch*j:


flaszka

2016-03-29, 15:49
złapać , wpakować gigantyczna karę za możliwość spowodowania katastrofy w ruchu lądowym , zabrać prawo jazdy oraz połamać nogi i ręce

nynek345

2016-03-29, 16:13
Terrorysta jeden!

sereja3

2016-03-29, 16:37
Zapewne dziodek jechał do kościoła albo babcia, albo jakaś pani. Do innej grupy kierowców ten samochód nie pasuje :)

Organista

2016-03-29, 18:38
To pierwszy "fachowiec", który wrócił z Anglii.
Zobaczycie co będzie jak wszyscy zaczną wracać :D

~Velture

2016-03-29, 21:52
Najgorsze ,że takiemu zwrócisz uwagę i opie**olisz a on ci odpowie "No ale przecież nic się nikomu nie stało".
To jak rozmowa z pijakiem za kółkiem. Kiedyś dawno temu w pracy miałem takiego co w biurku miał zawsze naście puszek tyskiego (zabawnie było jak raz usiadłem za jego biurkiem i szef poprosił o jakieś papiery a ja otwieram szufladę a tam k***a hurtownia piwa) i zawsze jak byliśmy na 2giej zmianie (16-24) i szefostwa nie było od 21-22 to opie**alał 4-8 piw do północy i to już miał typowo pijacką metodę ,że 1 piwo na 1 raz (otwierał i pił od początku do końca puszkę na raz) i co? I k***a do auta i do domu jechał.
Jak mu uwagę zwracali ludzie to pie**oli ,że od 10 lat jeździ po pijaku i ani 1 wypadku nie miał a po alko to nawet lepiej niż na trzeźwo bo mu się ręce nie trzęsą a te kilka piw to nic bo on po litrze wódki jechał z warszawy do krakowa i było super.
I taka rozmowa.

Tutaj to samo. ch*j ,że pod prąd. Przecież nikogo nie zabił. Co ci głupi ludzie się czepiają. Droga szeroka to mogli zjechać na bok a co.

Sutson

2016-03-29, 21:57
KWI i KBC tam chooy. Najgorsi są z KLI. Wielicką często jeżdżę, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem :D

p0lybius

2016-03-29, 22:14
@Velture

Akurat stan po spożyciu alkoholu paradoksalnie może wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa. Nie mylić z naj***niem w trupa. I ten facet może być tego przykładem. Jak to działa?

Piłem, więc muszę uważać i nie wyróżniać się aby nikt nie zauważył a policja żeby nie złapała i nie nabierała podejrzeń. Mam obniżoną sprawność więc lepiej jechać powoli, zwracam uwagę na to co się dzieje wokół mnie, bo jak coś spieprzę to będę miał poważnie nasrane. Gazu do dechy nie ma co naciskać bo w razie czego nie ogarnę samochodu i go nie opanuję. Jadę więc powolutku i nie zwracam na siebie uwagi jadąc zgodnie z przepisami, uważam na pieszych i inne samochody. A jak jestem trzeźwy to jestem kozak kierowca, tu se przycisnę dychę więcej bo to przecież nic takiego, tutaj se wyprzedze, nie bede nikogo przepuszczał i ch*j, przecież jeżdżę tyle lat, mogę sobie pozapie**alać bo droga czysta, w razie czego te 2 punkty i pare stówek to tam ch*j, odmówię se pare paczek fajek.

Trochę jak w szkole. Umiesz wszystko i masz zadanie, to masz wyj***ne i szalejesz, bo co. Nie masz zadań i gówno potrafisz, uważasz, siedzisz cicho, nie zwracasz na siebie uwagi, bo w razie czego będzie przypał.

Tak jak pisałem, nie mylić tego z naj***niem, gdzie wsiadasz w samochód i po minucie jazdy lądujesz na drzewie. Oczywiście nie chodzi o popieranie takich zachowań, bo można przeholować i każdy będzie jeździł narąbany jak messerschmitt. Jedynie zwracam uwagę, że ten gość o którym piszesz może mieć rację, i dobrze Ci mówią koledzy żeby nie robić z tego afery i nie nawracać na siłę gościa. Bo może być skutek odwrotny, niektórzy serio na trzeźwo nie wyrabiają i im się wszystko pie**oli.

krisuu

2016-03-29, 22:21
Nie lubię jak ktoś mi tak pie**oli jak praktycznie nic się nie dzieje, przecież widać ze cienki naciera.

Przema

2016-03-29, 23:29
@p0lybius uważam podobnie...

wracamy z imprezy, ja po kilku głębszych na fotelu pasażera i zauważam że widzę więcej szczegółów na drodze niż żona za kółkiem

co jak co ale pod wpływem nie wsiadam za kiere

GreenGo

2016-03-29, 23:46
Standardowy krakus, bydło zwykłe.

Gizmolka

2016-03-30, 00:21
W piątek też mi gościu na WPL pod prąd na czołówkę jechał. Ostrzeganie światłami nie wystarczyło, ale jak już zakumało o co chodzi, to przepraszał.

fansubaru

2016-03-30, 06:17
Najgorsi Kierowcy to KR - ch*jowo jeżdżą i jeszcze pretensje do wszystkich. Nieomylni kooorwa jego mać a jak ktoś inny się pomyli to go zaraz wyżyją się jak na ukraińskiej dziwce

SmileyRipper

2016-03-30, 08:41
@fansubaru
KR-y są wku***ające, to fakt, ale chyba tylko za sprawą Kobieto-Handlowców, mistrzyń lewego pasa, dziadziów w Dusterach i towarowych seicento (obowiązkowo blutacz w uchu)... ale to w sumie 90% kierowców z tą rejestracja :)

Najgorsze goowno można spotkać w Nowym Sączu, mieście, gdzie na ulicach spotykają cię KNS-y, KGR-y, KBC i KLI + bonus w postaci Słowaków robiących tanie zakupy. Czy wspominałem, że co trzeci samochód ma na dachu "L"?

Ar...........ch

2016-03-30, 09:21
sylwusiex napisał/a:

Gość z poza miasta



Skąd? :facepalm2: