18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A to Polska właśnie

Yakov • 2019-09-03, 16:33
I polskie prawo.

W Lubinie (dolnośląskie) 26-letni motocyklista bez prawa jazdy w dupie miał pierwszeństwo i postanowił nauczyć 78-letnią staruszkę i jej 4-miesięczną wnuczkę dobrych manier. Po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

O dz**ko nikomu nic się nie stało.
I jeszcze większe o dziwo, policja na podstawie nagrania namierzyła sprawcę.
Teraz uwaga. " Czyn, którego się dopuścił zagrożony jest karą grzywny do 5000 zł oraz zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych do lat 3" - informuje dolnośląska policja.


CbK

2019-09-03, 16:39
Dobrze, że się babcia wózka trzymała, bo by się przewróciła

Budrys2000

2019-09-03, 16:42
Prawo prawem, wiadomo jak w Polsce jest, ale jakim trzeba być ścierwem, aby nie mieć w sobie odrobiny przyzwoitości i się nawet nie zatrzymać.

MgrMajster

2019-09-03, 16:43
Budrys2000 napisał/a:

, ale jakim trzeba być ścierwem, aby nie mieć w sobie odrobiny przyzwoitości i się nawet nie zatrzymać.



ścierwem motop*zdowatym.

Xxxwroclaw

2019-09-03, 16:54
Ale fart,babcia też tak swobodnie się wpierdzieliła nie patrząc czy coś nie jedzie.. :shock:

Andrzejas

2019-09-03, 17:01
Budrys2000 napisał/a:

Prawo prawem, wiadomo jak w Polsce jest, ale jakim trzeba być ścierwem, aby nie mieć w sobie odrobiny przyzwoitości i się nawet nie zatrzymać.



Ścierwo ścierwem, ale jakie trzeba mieć zj***ne prawo, żeby nie można było doraźnie śmiecia wyeliminować z puli genów. Tak chociaż dla przyzwoitości.

PieronJasnySzlag

2019-09-03, 17:13
Śmieć do utylizacji. A tępa dzida babcia na publiczną chłoste. Z dzieckiem idzie i k***a niespojrzy czy jakiś idiota zapie**ala. A potem płacz i lament "ale ja miałam pierwszeństwo, chlio,chlip". No i standardowo murzyński ch*j w dupsko temu kto wmawia ludziom że na pasach mają pierwszeństwo.

chocho

2019-09-03, 17:16
Miała szczęście że najsztub nie prowadził.

Hollow_Man

2019-09-03, 17:27
Jak bym nie miał z kim dziecka zostawić, to wolał bym go do okna życia oddać i później odebrać, niż zostawić ze stara bez mózgu babą.

JKolano

2019-09-03, 17:53
To była próba zabójstwa a nie jakieś tam potrącenie

John Silver

2019-09-03, 17:54
Powinien siedziec za usilowanie zabojstwa

silwerbalk

2019-09-03, 17:57
Tak to k***a jest u nas że większość dziadków zachowuje się jak j***ne zombi lezie taki k***a nie patrzy do okoła ja nawet jak mam zielone na przejściu to się rozglądam czy czasem jakiemuś pojebowi się nie śpieszy i dopiero przechodzę a emeryty ni ch*ja leze bo zielone i nie zdąże... Typa na moto odj***ć bez apelacyjnie a babce zaj***ć blache na czoło by się obudziła z porannego letagu... :evil:

waloos

2019-09-03, 18:21
Kierownik oczywiście do utylizacji, bo zaj***ł totalnie. Busik stał już dosyć długo, trzeba brać pod uwagę że nawet jak jest na awaryjnych bo coś, to może zza niego ktoś wychodzić.
Jednak nie można zapomnieć o samej babci - no k***a, ja jestem młody i sprawny, mam znacznie wiekszy refleks niż taka stara baba, a i tak się rozglądam jak przechodzę przez pasy. Nigdy nie ma pewności czy nie trafimy na jakiegoś debila który akurat zapragnął łyknąć sobie ćwiarteczkę na odwagę przed podróżą.

dumad

2019-09-03, 18:21
zaj***ć ku*asa za usiłowanie zabójstwa
j***na motop*zda bez sumienia

flaszka

2019-09-03, 19:02
@up all
zakladacie ze motop*zda jechala caly czas lewym pasem, a jezeli jechala prawym , na tym samym co nagrywajacy i w ostatniej chwili wyprzedzal to sorry , ale tego nie idzie przewidziec ...