18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A to Polska właśnie

Yakov • 2019-09-03, 16:33
I polskie prawo.

W Lubinie (dolnośląskie) 26-letni motocyklista bez prawa jazdy w dupie miał pierwszeństwo i postanowił nauczyć 78-letnią staruszkę i jej 4-miesięczną wnuczkę dobrych manier. Po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

O dz**ko nikomu nic się nie stało.
I jeszcze większe o dziwo, policja na podstawie nagrania namierzyła sprawcę.
Teraz uwaga. " Czyn, którego się dopuścił zagrożony jest karą grzywny do 5000 zł oraz zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych do lat 3" - informuje dolnośląska policja.


ziuny

2019-09-03, 19:07
@flaszka
Masz całkowitą rację, nie można się spodziewać że ktoś się zatrzyma przed pasami, a jak się zatrzymał to wtedy trzeba go ominąć na pełnej p*zdzie. Rozumiem że masz prawko kat NFS lub A?

MgrMajster

2019-09-03, 19:15
flaszka napisał/a:

i w ostatniej chwili wyprzedzal to sorry , ale tego nie idzie przewidziec ...




Na przejściu dla pieszych się nie wyprzedza.

Cergo

2019-09-03, 20:14
O dz**ko nikomu nic się nie stało. :)

Hrabia Drapula

2019-09-03, 21:03
wina kolesia z samochodu jak zwykle, po co się zatrzymał przed pasami ? ;)

lilmuzynio

2019-09-03, 21:08
Spokojnie. Jego zuchwalosc kaze podejrzewac ze ma konotacje z tzw. kasta wiec skonczy sie na pouczeniu a moze 200zl. Problemy bedzie za to miec nagrywajacy oraz babcia i rodzice dziecka.

AbuyinDjadirIbnOmarK

2019-09-03, 22:03
k***a w moim mieście k***a skoda że wtedy tam nie byłem bym miał relacje z pierwszej ręki

a byłem nie daleko shit

Karboksylator

2019-09-03, 22:33
przy zbliżeniu widać tablicę rejestracyjną. program do wyostrzenia obrazu i po gościu.

chico35

2019-09-03, 23:21
i znowu lamusy które nigdy nie będą mieć moto wypowiadają się obrażając użytkowników 2oo, po pierwsze to był użytkownik motocykla nie motocyklista po drugie - czemu macie taki ból dupy oglądając motocyklistów?

nano50

2019-09-04, 04:38
chico35 napisał/a:

i znowu lamusy które nigdy nie będą mieć moto wypowiadają się obrażając użytkowników 2oo, po pierwsze to był użytkownik motocykla nie motocyklista po drugie - czemu macie taki ból dupy oglądając motocyklistów?



Oglądając użytkowników motocykli*.

Aleo

2019-09-04, 07:04
flaszka napisał/a:

@up all
zakladacie ze motop*zda jechala caly czas lewym pasem, a jezeli jechala prawym , na tym samym co nagrywajacy i w ostatniej chwili wyprzedzal to sorry , ale tego nie idzie przewidziec ...



Jezu jaki ty jesteś tępy. Prawa jazdy nie masz na pewno, a jeśli jakimś cudem masz to idź oddaj. już k***a

przemod5

2019-09-04, 08:11
Budrys2000 napisał/a:

Prawo prawem, wiadomo jak w Polsce jest, ale jakim trzeba być ścierwem, aby nie mieć w sobie odrobiny przyzwoitości i się nawet nie zatrzymać.



Ścierwem bez prawka

flaszka

2019-09-04, 08:42
Aleo napisał/a:

Jezu jaki ty jesteś tępy. Prawa jazdy nie masz na pewno, a jeśli jakimś cudem masz to idź oddaj. już k***a



tepy to ty jestes. ja tylko mowie o sytuacji kiedy pieszy moze sie nie spodziewac ze jakis debil odpie**oli taki numer ...
Nie wylewajmy calego gowna na pieszych ...