18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A to frajer...

krzyks • 2018-03-01, 13:21
...dał się złapać straży miejskiej :wyj***ne:


murel_26

2018-03-01, 18:19
ciekawe czy mu doj***li za wjazd na przystanek i jazdę po pasach....

edek.bajzel

2018-03-01, 19:24
tym razem, jak k***a nigdy piwo poleję strażnikom / dodam wyjątkowo/

homorek

2018-03-01, 21:19
Tak czy siak ku*asiarz mógł zrobić materiał na harda.

tranzystor

2018-03-01, 22:30
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Uprawnień nie ma, zatem nie musiał się ich słuchać. Ale się posłuchał. Ogólnie nawet zwykły obywatel mógłby tak zatrzymać dowolne auto i dokonać obywatelskiego zatrzymania i wezwać policję.



Ujęcie obywatelskie dotyczy zatrzymania osoby dokonującej przestępstwa, a nie wykroczenia.

Nemayu

2018-03-02, 01:06
Nie mógł jechać dalej dopóki ktokolwiek był na pasach toteż musiał zjechać na bok albo stworzyć zagrożenie i złamać więcej przepisów, a mandat dostałby tak czy siak. Miał wybór między opcją złą, a dużo gorszą. Stwierdzenie, że nie musiał się słuchać to jak stwierdzić, że nie musisz się słuchać policjanta, najwyżej zostaniesz ukarany surowiej tak jak w tym przypadku.

tranzystor

2018-03-02, 01:27
Nemayu napisał/a:

Stwierdzenie, że nie musiał się słuchać to jak stwierdzić, że nie musisz się słuchać policjanta,



Przeczytałem twój bełkot i odruchowo spojrzałem na wiek w profilu. Chyba nie będę komentował, bo czego oczekiwać od kogoś, kto podaje wiek 107 lat.

Gharotief

2018-03-02, 12:58
tranzystor napisał/a:



Ujęcie obywatelskie dotyczy zatrzymania osoby dokonującej przestępstwa, a nie wykroczenia.



Źle. Doucz się.

"Art. 45. § 1. KPSW Policja ma prawo zatrzymać osobę ujętą na gorącym uczynku popełnienia wykroczenia lub bezpośrednio potem".

Wykładnia:
Na podstawie powyższego każdy obywatel może na gorącym uczynku dokonać ujęcia osoby popełniającej wykroczenie (np. niezastosowanie się do 92§1 KW niestosowanie się do sygnalizatora S-5) i niezwłocznie przekazać Policji.

Nie dziwie się, że nie ogarniacie...

Na miejscu kierowcy w życiu bym się nie zatrzymał, ewentualnie zatrzymał, stwierdził grzecznie przez szybę, że nie mają uprawnień i pojechał.

Znać swoje prawa to podstawa. I w jedna i drugą stronę.

WoleMerce

2018-03-03, 16:08
k***a chociaż raz w odpowiednim miejscuu.