18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A to frajer...

krzyks • 2018-03-01, 13:21
...dał się złapać straży miejskiej :wyj***ne:


CrazyEdek

2018-03-01, 13:27
Nie chce im się pa,trollować, to autobusami się wożą cioty j***ne.

Wiewór

2018-03-01, 13:28
Proszę zwrócić uwagę jaka mądra pani w czarnym płaszczu. Jednym okiem wyjrzała zza rogu :D Chyba ogląda filmy na sadolu.

krzyks

2018-03-01, 13:30
Abraxus napisał/a:

Proszę zwrócić uwagę jaka mądra pani w czarnym płaszczu. Jednym okiem wyjrzała zza rogu :D Chyba ogląda filmy na sadolu.



Ja powiem więcej. Rozpoznaję w niej jedną z sadolek. To Pola_Maslowska od której lisek chytrusek cycków nie może się doczekać :amused:

kokos_123

2018-03-01, 14:04
Abraxus napisał/a:

Proszę zwrócić uwagę jaka mądra pani w czarnym płaszczu. Jednym okiem wyjrzała zza rogu :D Chyba ogląda filmy na sadolu.

Sadolka to by się w obie strony rozglądnęła, sam się w obie nawet na jednokierunkowych teraz rozglądam, a głowa mi lata w jedną i drugą z 5 czy 7 razy podczas przechodzenia, wypatrując idiotów co mnie chcą zabić...

Pa...........in

2018-03-01, 14:09
Karma to k***a

grudzin7

2018-03-01, 14:51
kokos_123 napisał/a:

Sadolka to by się w obie strony rozglądnęła, sam się w obie nawet na jednokierunkowych teraz rozglądam, a głowa mi lata w jedną i drugą z 5 czy 7 razy podczas przechodzenia, wypatrując idiotów co mnie chcą zabić...



Przez te wszystkie filmiki mam tak nawet idąc chodnikiem przy ruchliwej drodze :roll:

tranzystor

2018-03-01, 16:10
Nie wiem, czy straż miejska może zatrzymywać pojazdy w ruchu, ale na filmie złamali prawo. Nie mogą wydać kierowcy polecenia niezgodnego z przepisami ruchu drogowego (zatrzymanie na przejściu dla pieszych). Dlatego jak policja zatrzymuje, to najczęściej nie natychmiast, tylko każą zjechać w bezpieczne miejsce, gdzie można się zatrzymać.

krzyks

2018-03-01, 16:12
tranzystor napisał/a:

Nie wiem, czy straż miejska może zatrzymywać pojazdy w ruchu, ale na filmie złamali prawo. Nie mogą wydać kierowcy polecenia niezgodnego z przepisami ruchu drogowego (zatrzymanie na przejściu dla pieszych). Dlatego jak policja zatrzymuje, to najczęściej nie natychmiast, tylko każą zjechać w bezpieczne miejsce, gdzie można się zatrzymać.



Dlatego napisałem, że frajer. Straż Miejska nie ma takich uprawnień :kawa:

Hi...........po

2018-03-01, 16:29
Nie wiem czemu czy to policja czy srasz,zawsze tak ostentacyjnie się porusza jak szeryf na starych filmach.
Jeśli czują fizyczną przewagę.

Gharotief

2018-03-01, 17:02
Jako były już (na szczęście) strażnik spieszę z odpowiedzią:

Straż Miejska ma uprawnienia do zatrzymania pojazdu będącego w ruchu tylko i wyłącznie w strefie obowiązywania znaku B-1 (zakaz ruchu). We wszystkich innych przypadkach, kiedy pojazd jest w ruchu (jak na filmie) jedyne co mogą, to powiadomić Policję, podać ewentualne numery pojazdu, markę, kolor itp. oraz sporządzić notatkę na tę okoliczność. Później sprawa ląduje na Policji a osoby z patrolu są świadkami.

W sumie ktoś wysłał ten filmik na Policję, żeby dowalić im za przekroczenie uprawnień? Czy trzeba zrobić samodzielnie? :D

W razie innych pytań dot. straży wiejskiej zapraszam.

krzyks

2018-03-01, 17:04
Gharotief napisał/a:

Jako były już (na szczęście) strażnik spieszę z odpowiedzią:

Straż Miejska ma uprawnienia do zatrzymania pojazdu będącego w ruchu tylko i wyłącznie w strefie obowiązywania znaku B-1 (zakaz ruchu). We wszystkich innych przypadkach, kiedy pojazd jest w ruchu (jak na filmie) jedyne co mogą, to powiadomić Policję, podać ewentualne numery pojazdu, markę, kolor itp. oraz sporządzić notatkę na tę okoliczność. Później sprawa ląduje na Policji a osoby z patrolu są świadkami.

W sumie ktoś wysłał ten filmik na Policję, żeby dowalić im za przekroczenie uprawnień? Czy trzeba zrobić samodzielnie? :D

W razie innych pytań dot. straży wiejskiej zapraszam.



Powtórzę, dlatego frajer :kawa:

tarcer123

2018-03-01, 17:05
up samodzielnie k***a.

A co do filmiku. Powinni mu zaj***ć lejce. Bo akurat wyprzedzanie na przejściu to debilizm.

Gharotief

2018-03-01, 17:08
tarcer123 napisał/a:

up samodzielnie k***a.

A co do filmiku. Powinni mu zaj***ć lejce. Bo akurat wyprzedzanie na przejściu to debilizm.



Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy, a jak masz to oddaj, bo nie rozróżniasz nawet wyprzedzania od omijania.

tarcer123

2018-03-01, 17:24
Gharotief napisał/a:



Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy, a jak masz to oddaj, bo nie rozróżniasz nawet wyprzedzania od omijania.



Nie zesraj się sadolowy miodku. ;)