18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A teraz leż

Hyena83 • 2021-05-20, 20:00


I kwicz

Lobo24

2021-05-20, 21:09
k***a co za dzicz. Biali murzyni.

miszczp4telni

2021-05-20, 21:50
Kopiąca po sylwetce spoko do wyr*chania(kropka)

kifu

2021-05-20, 22:03
W sumie to całkiem technicznie weszło. Tej siedzącej mi trochę szkoda, bo widać, że zasad walki nie zna, na siedząco się nie walczy

Policeman

2021-05-20, 22:03
Chciałby człowiek raz w życiu iść sobie i trafić na taką grupkę j***nych rurkowców frajerów znęcających się nad kimś słabszym, normalnie to byłby dla mnie najlepszy dzień w roku, chociaż wątpię by takie k***y i zera życiowe chciały z kimś walczyć, wiedząc, że mogą ciężko zarobić, co innego pobić jakąś bezbronną dziewczynę czy stłamszonego chłopaczka.

Życzę im by zdychali na długiego i ciężkiego raka odbytu, który tak im rozk***i jelita, że będą tonąć i dławić się własnym gównem.

mrokussw

2021-05-20, 22:17
Policeman napisał/a:

Chciałby człowiek raz w życiu iść sobie i trafić na taką grupkę j***nych rurkowców frajerów znęcających się nad kimś słabszym, normalnie to byłby dla mnie najlepszy dzień w roku, chociaż wątpię by takie k***y i zera życiowe chciały z kimś walczyć, wiedząc, że mogą ciężko zarobić, co innego pobić jakąś bezbronną dziewczynę czy stłamszonego chłopaczka.
Życzę im by zdychali na długiego i ciężkiego raka odbytu, który tak im rozk***i jelita, że będą tonąć i dławić się własnym gównem.



Naj***li by cię w pięć minut ziomuś, to nie tekken

__Tux__

2021-05-20, 22:25
mrokussw napisał/a:

Naj***li by cię w pięć minut ziomuś, to nie tekken



Jak nie? Machałby łapami na wszystkie strony, czyli zupełnie jak losowe wciskanie guzików na padzie.

fieryangel

2021-05-20, 22:38
mrokussw napisał/a:

Naj***li by cię w pięć minut ziomuś, to nie tekken



Nie mierz wszystkich swoją miarą.

lakiluki

2021-05-20, 22:39
Ee tam. Dwóch idzie rozk***ić, gorzej z trzema. Nawet szczypiorami.
Wtedy głowa i skill muszą działać

Hyena83

2021-05-20, 22:41
__Tux__ napisał/a:

Jak nie? Machałby łapami na wszystkie strony, czyli zupełnie jak losowe wciskanie guzików na padzie.



Masz już zapowiedź ;-)


marcino_zly

2021-05-20, 22:59
Kurde, sami wojownicy widać powyżej.
Prawda w oczy kole, co?

Proponuję galę napie**alanki "sadistic fight".
Najwięksi napinacze oraz kto chętny.
Zamiast pisać gówniane posty czy co innego można wykrzyczeć w ryj.
W dzisiejszych czasach to przejdzie, są chętni?
Jeszcze kasiora z tego będzie.

Marcin360360

2021-05-21, 00:49
Policeman napisał/a:

Chciałby człowiek raz w życiu iść sobie i trafić na taką grupkę j***nych rurkowców frajerów znęcających się nad kimś słabszym, normalnie to byłby dla mnie najlepszy dzień w roku, chociaż wątpię by takie k***y i zera życiowe chciały z kimś walczyć, wiedząc, że mogą ciężko zarobić, co innego pobić jakąś bezbronną dziewczynę czy stłamszonego chłopaczka.
Życzę im by zdychali na długiego i ciężkiego raka odbytu, który tak im rozk***i jelita, że będą tonąć i dławić się własnym gównem.



Problem w tym ze te smiecie/k@l@r@wi atakują tylko gdy mają przewagę. To takie szczury w ludzie skórze.

Marcinqqq

2021-05-21, 06:49
mrokussw napisał/a:

Naj***li by cię w pięć minut ziomuś, to nie tekken



nie mierz wszystkich swoją miarą, mi bez problemu by przyszło naj***ć 50% sadola, połowa tylko dla tego że kobiet nie bije, tych z ku*asem chyba też, coć nie jestem pewien

SzanownyPanKierownik

2021-05-21, 07:01
Życzę im aby trafili na jakiegoś Bruce lee który im zak***i odpowiednio. Swoją drogą im człowiek starszy tym ma mniejszą ochote się bic :mrgreen: a młodzież musi się wyszaleć :D ale terapia z dr martens by się przydała tej młodzieży :mrgreen:

Mixy321

2021-05-21, 07:29
Policeman napisał/a:

Chciałby człowiek raz w życiu iść sobie i trafić na taką grupkę j***nych rurkowców frajerów znęcających się nad kimś słabszym, normalnie to byłby dla mnie najlepszy dzień w roku, chociaż wątpię by takie k***y i zera życiowe chciały z kimś walczyć, wiedząc, że mogą ciężko zarobić, co innego pobić jakąś bezbronną dziewczynę czy stłamszonego chłopaczka.
Życzę im by zdychali na długiego i ciężkiego raka odbytu, który tak im rozk***i jelita, że będą tonąć i dławić się własnym gównem.



Miałem taką sytuację, dość fajna sprawa.
3 rurkowcow znęcali się nad 4 rurkowcem, ja podjazd mówię do nich zostawcie go albo wpie**ol to jeden, chyba szef bandy mówi a co masz jakiś problem, spiął się jak kogucik, hahaha, nic nie powiedziałem tylko eyj***lem mu kopa na ryj, tło, dwóch pozostałych tylko zaczęło mnie przepraszać za sytuację, że to taka zabawa czy coś, 4, ten co był oklepywanie postawił browarku i podziękował, nie znał tych gości xd