18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A teraz leż

Hyena83 • 2021-05-20, 20:00


I kwicz

Olashenco

2021-05-21, 08:40
Policeman napisał/a:

Chciałby człowiek raz w życiu iść sobie i trafić na taką grupkę j***nych rurkowców frajerów znęcających się nad kimś słabszym, normalnie to byłby dla mnie najlepszy dzień w roku, chociaż wątpię by takie k***y i zera życiowe chciały z kimś walczyć, wiedząc, że mogą ciężko zarobić, co innego pobić jakąś bezbronną dziewczynę czy stłamszonego chłopaczka.
Życzę im by zdychali na długiego i ciężkiego raka odbytu, który tak im rozk***i jelita, że będą tonąć i dławić się własnym gównem.



Piękne. Poetyckie wręcz. Cudo.

Fx12

2021-05-21, 08:57
Policeman napisał/a:

Chciałby człowiek raz w życiu iść sobie i trafić na taką grupkę j***nych rurkowców frajerów znęcających się nad kimś słabszym, normalnie to byłby dla mnie najlepszy dzień w roku, chociaż wątpię by takie k***y i zera życiowe chciały z kimś walczyć, wiedząc, że mogą ciężko zarobić, co innego pobić jakąś bezbronną dziewczynę czy stłamszonego chłopaczka.
Życzę im by zdychali na długiego i ciężkiego raka odbytu, który tak im rozk***i jelita, że będą tonąć i dławić się własnym gównem.



Potem się okaże że jedno było synusiem znanego pana prokuratora a drugie córunią pani ordynator największego szpitala w okolicy. Stanąłeś w obronie słabszych czy bitych a dostaniesz za to zawiasy i ze 30 tyś zadośćuczynienia na rzecz pokrzywdzonych.

TorkilKoval

2021-05-21, 11:24
mrokussw napisał/a:

Naj***li by cię w pięć minut ziomuś, to nie tekken



Do mnie żaden nie wystartował. A liście na ryj szły konkretne. Co prawda miałem potencjalne wsparcie, ale jasno dawałem im szansę na zamierzenie się ze mną.

rambo007

2021-05-21, 23:40
Policeman napisał/a:

Życzę im by zdychali na długiego i ciężkiego raka odbytu, który tak im rozk***i jelita, że będą tonąć i dławić się własnym gównem.



Mam, nie polecam. Ja też im tego życzę i dodatkowo zamkniętych kibli w drodze gdziekolwiek.

TomaszKLN1

2021-05-23, 17:35
Mixy321 napisał/a:

Miałem taką sytuację, dość fajna sprawa.
3 rurkowcow znęcali się nad 4 rurkowcem, ja podjazd mówię do nich zostawcie go albo wpie**ol to jeden, chyba szef bandy mówi a co masz jakiś problem, spiął się jak kogucik, hahaha, nic nie powiedziałem tylko eyj***lem mu kopa na ryj, tło, dwóch pozostałych tylko zaczęło mnie przepraszać za sytuację, że to taka zabawa czy coś, 4, ten co był oklepywanie postawił browarku i podziękował, nie znał tych gości xd



Niesamowite jestem pod wrażeniem. Naprawdę podziwiam.