18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A taki był ładny ...

~McSadol • 2022-01-28, 22:39
.. Amerykański, szkoda ....


Janusz_k

2022-01-28, 23:11
Hamowanie w stylu starej ruskiej łady jaka niedawno tu była :)

Krakus36

2022-01-28, 23:32
Takie właśnie są sprowadzane do Polski bite z każdej strony odpicowane na sprzedaż dla idotów szpanerów ... trumny na kołach składane z kilku ćwiartek

baronturbina

2022-01-28, 23:47
lokal.szczecin napisał/a:

ale przod ma caly


Podlascy czarodzieje, w stodole złożą tył i do swoich braci na wschód oddadzą.

djpyza

2022-01-29, 02:21
baronturbina napisał/a:

Podlascy czarodzieje, w stodole złożą tył i do swoich braci na wschód oddadzą.



jesteśmy na tyle sprytni że jeszcze tobie to ojebiemy a ty będziesz się szczerzył jak szczerbaty na suchary !

chochlikhero166

2022-01-29, 07:14
baronturbina napisał/a:

Podlascy czarodzieje, w stodole złożą tył i do swoich braci na wschód oddadzą.



Dla swoich braci, dla

djpyza napisał/a:

jesteśmy na tyle sprytni że jeszcze tobie to ojebiemy a ty będziesz się szczerzył jak szczerbaty na suchary !



Jak jesteście na tyle sprytni, to wyjaśnij mi proszę zagwozdke gramatyczną gwary podlaskiej. Jak mówię że zaj***łem "dla" ciebie rower, to masz teraz dwa, czy nie masz żadnego?

dejwid092

2022-01-29, 08:42
Zamiast dodać gazu to by z tego wyszedł to wcisnął chyba dwie nogi na hamulcu i efekt mamy taki jak na filmiku. Powinni robić osobną kategorię na takie samochody szczególnie z dużą mocą i napędem na tył bo wejdzie do takiego syn Janusza cebulaka i później mamy nowy materiał na sadisticu

jaszczomp69

2022-01-29, 08:48
Krakus36 napisał/a:

Takie właśnie są sprowadzane do Polski bite z każdej strony odpicowane na sprzedaż dla idotów szpanerów ... trumny na kołach składane z kilku ćwiartek



Idź się baranie komputerowy leczyć

BMWswap

2022-01-29, 09:07
Wina busa, nie wyhamował :roll:

baronturbina

2022-01-29, 09:33
djpyza napisał/a:

jesteśmy na tyle sprytni że jeszcze tobie to ojebiemy a ty będziesz się szczerzył jak szczerbaty na suchary !


Jesteście tak sprytni, że nikt w Polsce A i B, kto po Polsku mówi nie zrozumie waszej „posowieckiej” gwary i naleciałości, wiec oddacie to za suchy, chleb dla konia i gorzką czekoladę. Plot na granicy z waszymi białoruskimi braćmi, wiec nie ma przemytu i bieda na wschodzie taka że niedługo będziecie śnieg wpie**alać.

htp

2022-01-29, 10:59
baronturbina napisał/a:

deceased



Zawsze cieszy siła polskiej jedności.
Przestałem się dziwić, że skończyliśmy pod zaborami.

Rozjebie

2022-01-29, 13:26
chochlikhero166 napisał/a:


Jak jesteście na tyle sprytni, to wyjaśnij mi proszę zagwozdke gramatyczną gwary podlaskiej. Jak mówię że zaj***łem "dla" ciebie rower, to masz teraz dwa, czy nie masz żadnego?



Zajebiste :D
Wieśki z podlasia pewnie nawet nie rozumieją o co pytasz :D

dancio1978

2022-01-29, 13:52
Wjechał w tył. Ewidentna wina busa