18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A taki był ładny ...

~McSadol • 2022-01-28, 22:39
.. Amerykański, szkoda ....


Halmann

2022-01-29, 16:20
Ten tekst " a taki był ładny, amerykański" jest kwintesencją wieśniackiego stylu myślenia. Z resztą, cały ten film "Sami swoi" to pean na cześć wsioków, zawiści i głupoty. Każdy kto uważa to za coś fajnego jest dla mnie karaluchem.

wertuqq

2022-01-29, 19:04
Dodge Challenger hatchback. Ciekawe.

Stwórca

2022-01-29, 20:22
Rozjebie napisał/a:

Zajebiste
Wieśki z podlasia pewnie nawet nie rozumieją o co pytasz



A Ty taki miastowy a w jakiejś spiśdzie mieszkasz

djpyza

2022-01-29, 22:55
chochlikhero166 napisał/a:

Dla swoich braci, dla
Jak jesteście na tyle sprytni, to wyjaśnij mi proszę zagwozdke gramatyczną gwary podlaskiej. Jak mówię że zaj***łem "dla" ciebie rower, to masz teraz dwa, czy nie masz żadnego?



a co do tego ? zadałeś pytanie do ch*ja nie podobne ! więc nawet nie mam zamiaru ci tłumaczyć dodam tylko tyle dla może zastąpić słowo tobie, ciebie ! idz do szkoły się trochę poucz może ogarniesz temat ale chyba tobie to za trudne !

Halmann napisał/a:

Ten tekst " a taki był ładny, amerykański" jest kwintesencją wieśniackiego stylu myślenia. Z resztą, cały ten film "Sami swoi" to pean na cześć wsioków, zawiści i głupoty. Każdy kto uważa to za coś fajnego jest dla mnie karaluchem.



bo ty jesteś umysłową ameba dlatego nie rozumiesz tego filmu xd takie downy jak ty tak mają

baronturbina napisał/a:

Jesteście tak sprytni, że nikt w Polsce A i B, kto po Polsku mówi nie zrozumie waszej „posowieckiej” gwary i naleciałości, wiec oddacie to za suchy, chleb dla konia i gorzką czekoladę. Plot na granicy z waszymi białoruskimi braćmi, wiec nie ma przemytu i bieda na wschodzie taka że niedługo będziecie śnieg wpie**alać.



hahaha wpie**alać to ty możesz ale nam rodzyny z dupy :D nadajesz się sprzedwaczyku :D na tyle cię stać by się sprzedać za srebrniki ku*asie głupi ! taka twoja godność jesteś petem do szczania ! takie masz zasady sprzedawczyku :D własna matkę judaszu opchniesz ptfuuu na ciebie ! i w dupie byłeś i gówno widziałeś siedzisz tam piewniczaku w tej swoje noże i życia nie znasz bo ci sprzedawczyki tak mówią! mam na ciebie wiesz co wywalone jajca :D kmiocie !