18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A propos Białorusi, dzisiaj modnie jest być murzynem

Bonifacy69 • 2020-08-18, 19:17
Zaj***li białego człowieka, nikt nie rozglaśnia. Gdyby uj***li czarną małpę to białe suki znowu by klękały do pały. Przykra sytuacja na świecie.


Czekoczekoczekolada

2020-08-19, 12:23
Adrian92 napisał/a:

Ja nie chcę nic mówić, ale ten gość jest po studiach, ma fajną dziewczynę, mieszkanie i dobre auto. Prowadzi ułożone życie, zarabia spory hajs na tym co mu właśnie te studia przyniosły, a wy k***a kim jesteście?
Ja pie**ole, Polaki, biedaki, boli dupa bo chłop ma coś do powiedzenia i ma swoich widzów a wy nawet kolegów nie macie a jedyne co to możecie się schylać po mydło na sadolu i żebrac o wirtualne lajki czyt piwka.
Nieudaczniki internetowe, dosłownie wszystkich obrażają, jeżdzisz na moto, jezdzisz na rowerze, grasz w piłkę, uprawiasz sporty walki, jezdzisz bmw czy golfem, masz pitbulla, i wiele innych przykładów, dopie**alają innym by podnieśc swoje ego w internecie poprzez dostanie kilku lajków od takich samych ameb jak oni sami.
Jeszcze ktoś mu ciśnie, że ma niepełne podstawowe a sam nie potrafi poprawnie jednego zdania napisać.



Dokładnie, nie wiem skąd ci ludzie się tu biorą. Banda nieudaczników, którzy muszą się dowartościować obrażając wszystkich jak leci, z wyjątkiem lewackich popleczników.

Ni...........ny

2020-08-19, 14:00
Bonifacy69 napisał/a:

To ułomie klikasz sobie gwiazdę Dawida Podsiadło i masz w ulubionych. Ja pie**ole czy ja wszystko muszę za was robić?



Zanim się wypowiesz, upewnij się że zrozumiałeś.
Chodzi o szukanie po tagach przed wrzuceniem swojego materiału :kawa:

potrzebny

2020-08-19, 14:47
Dziki trener to spoko gość, którego miałem okazję poznać osobiście. Normalny chłop, ze zdrowym podejściem do życia. Dobrze, że jest ktoś taki na yt. Po tym jak zobaczyłem tu jego film, wiedziałem, że będzie się tu pruła banda nieudaczników życiowych, których nawet nie chciałby nikt wysłuchać. Niestety ten portal słynie z wielu zjebów i nie jest wyjątkiem od innych, gdzie ludzie wchodzą poubliżać, krytykować a później siadają i jedzą pomidorową. j***ć was z ch*ja wyszliście i w ch*ju jesteście. Mordy w życiu by żaden nie pokazał.

SuchyHarry

2020-08-21, 21:13
Koleś tylko pozuje na dresa, ale jest w ch*j inteligentny. Krata browców i karton wódy się mu należy.

Wojtaswp11

2020-08-23, 14:09
Lubię go słuchać. Mądry koleś. Pozdrawiam i oczywiście PIWKO :-)

qmaverickq

2020-08-29, 22:22
Sram na nich wszystkich, czy usa, czy ruskich, czy na sąsiadów. Kiedyś przestraszyłem złodzieji jak się wjebywali do sąsiadów, nic sąsiedzi nie powiedzieli. ZERO. Nawet wypie**alaj nie usłyszałem. Innym razem złapałem złodzieja, który chciał ukraść rowery innych sąsiadów, nawet k***a dziękuję nie usłyszałem, ale jak k***a drzwi sobie chcę zamontować w moim mieszkaniu parenaście centymetrów mniejsze, to zaraz pie**oleni sąsiedzi mnie straszą policją i sądami. ch*j IM WSZYSTKIM W OKO. Nigdy od białorusina, ukraińca czy k***a amerykanina nic dobrego nie usłyszałem. SRAM NA NICH!