18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A propos Białorusi, dzisiaj modnie jest być murzynem

Bonifacy69 • 2020-08-18, 19:17
Zaj***li białego człowieka, nikt nie rozglaśnia. Gdyby uj***li czarną małpę to białe suki znowu by klękały do pały. Przykra sytuacja na świecie.


0_rafiks_0

2020-08-18, 20:47
Co to za gówno? Niech ktoś to usunie.
I jeszcze piwa dają. Ja pie**olę !

parolpl

2020-08-18, 20:47
2 skrajnie różne przypadki. BLM to narzucanie ideologii (czarnej supremacji). Białoruś to wykorzystanie niepokojów do zamontowania sprzedawczyków (najprawdopodobniej służącym zachodnim korporacjom).

gumofc

2020-08-18, 20:54
Dziki trener to debil i antyszczepionkowiec, średnio mnie interesuje co wgl typ ma do powiedzenia

LordVanHadi

2020-08-18, 20:55
.. dokąd zmierzasz strono o mrocznej, dobrej i bawiącej przeszłości...

picolo

2020-08-18, 21:06
Spoko ziomuś, dobrze gada.

Je...........ik

2020-08-18, 21:34
ch*j z tym po ch*j to dodajesz tutaj k***a....

lolczyslaf

2020-08-18, 21:52
Jak to jest, że taka logika, takie myślenie, normalne, racjonalne, oczywiste, jest tak bardzo rzadkie w dzisiejszych czasach i tak bardzo mało ludzi może się z nim utożsamiać? A za to jest tyle idiotyzmu, debilizmu, pseudo poprawności politycznej, wykorzystywanej do osiągania swoich prywatnych, osobistych celów związanych z popularnością, Zmierzamy po równi pochylej do upadku, a jebnie to z takim hukiem, że będzie słychać po za układem słonecznym.

Barnellini

2020-08-18, 22:18
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Haha to zupełnie jak z tobą, wrzucasz filmiki, podpisujesz "motop*zda to motop*zda tamto" plagiatując Halla , nie no ty masz zaaaaajebiste autorytety , jestes jednym z wielu o których mówi ten "sebix"



Nazywanie idiotów na motocyklach "motop*zdami" nie jest domeną tylko Hala ale ogólnie przyjętym na sadolu określeniem. Wnioskując z tego, że Hal jest moim autorytetem z pewnością nie rozumiesz słowa autorytet. Co za debilna wypowiedź :facepalm:

burn1878

2020-08-18, 22:41
MofC napisał/a:

Dziki trener to debil i antyszczepionkowiec, średnio mnie interesuje co wgl typ ma do powiedzenia



Własnie po komentarzach takich debili jak ty jeszcze bardziej cenie jego wypowiedzi.

Bonifacy69

2020-08-18, 22:51
Niezwyciężony napisał/a:

Ktoś tu powinien za tagi kilka butów na mordę wyłapać, weź to później znajdź



To ułomie klikasz sobie gwiazdę Dawida Podsiadło i masz w ulubionych. Ja pie**ole czy ja wszystko muszę za was robić?

hyber123

2020-08-18, 23:09
jak pokażą na netflixie to dopiero wtedy...

Tr...........ty

2020-08-18, 23:18
Bonifacy69 napisał/a:

Zaj***li białego człowieka, nikt nie rozglaśnia.



Fajnie, że ADHD się promuje takimi filmami

Ojciec_Stiffmeistera

2020-08-18, 23:49
Dziki jak zawsze sedno a gamonie, ktorzy go ponizaja nie maja bladego pojecia o nim. Tak sie sklada ze dwa razy w tygodniu slucham jego wykladow i jestmega inteligentnym facetem. Skonczyl studia z zakresu genetyki, biologii, dietetyki itp. Kiedy zaczyna opowiadac na temat hormonow, treningow itd to czlowiekowi szczeka opada jak wielka wiedze posiada. Sadolowe barany i ignoranci. Widac ze wiekszosc to pryszczate suchoklatesowe prawiczki.

Adrian92

2020-08-19, 03:02
Ja nie chcę nic mówić, ale ten gość jest po studiach, ma fajną dziewczynę, mieszkanie i dobre auto. Prowadzi ułożone życie, zarabia spory hajs na tym co mu właśnie te studia przyniosły, a wy k***a kim jesteście?
Ja pie**ole, Polaki, biedaki, boli dupa bo chłop ma coś do powiedzenia i ma swoich widzów a wy nawet kolegów nie macie a jedyne co to możecie się schylać po mydło na sadolu i żebrac o wirtualne lajki czyt piwka.
Nieudaczniki internetowe, dosłownie wszystkich obrażają, jeżdzisz na moto, jezdzisz na rowerze, grasz w piłkę, uprawiasz sporty walki, jezdzisz bmw czy golfem, masz pitbulla, i wiele innych przykładów, dopie**alają innym by podnieśc swoje ego w internecie poprzez dostanie kilku lajków od takich samych ameb jak oni sami.
Jeszcze ktoś mu ciśnie, że ma niepełne podstawowe a sam nie potrafi poprawnie jednego zdania napisać. :idzwch*j: