18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A później płacz

Co...........er • 2013-06-29, 19:04
że motocykliści nie są traktowani na równi z kierowcami...

WolF

2013-07-01, 09:11
adris napisał/a:

Jak mijają mnie na drodze, to mam ochotę otworzyć drzwi w samochodzie. Nie rozumiem, nie uczyli ich że jak są dwa pasy ruchu, to nawet jeżeli są oddzielone przerywaną linią, to nadal są DWA PASY RUCHU, a nie jak oni sobie robią z dwóch trzy Pasy Ruchu.



To ja, choć nie jeżdżę motocyklem, odpowiem Ci tak:


Zwróć uwagę, że akcję, objął patronatem Prezydent Miasta Krakowa w akcję wspierają Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu oraz Komenda Miejska Policji w Krakowie. Czy uważasz, że oni namawiają do łamania prawa?
A na dwóch pasach ruchu, często zmieści się jeszcze coś co zajmuje 1/4 tego pasa. Poza tym wyprzedzanie przez motocykl w korku a w zasadzie omijanie, nie jest wykroczeniem drogowym

Czary

2013-07-01, 09:45
Jedna z najbogatszych ulic w Londynie, same BANANY się tam ubierajo!

racuch90

2013-07-01, 09:48
manipiluejsz prawda, ten filmik byl na celu ukazania jak ciapci woza sie w Londynie jakie samochody maja.. dzieci ropy

tbone121

2013-07-01, 09:50
Może ktoś podać kanał youtube tego gościa z filmiku?

Samudaripen

2013-07-01, 10:03
Dałem piwo, ale nie za durny opis, a za zajebiste fury 8-)

hajen

2013-07-01, 10:16
Motocyklisci w UK moga korzystac z BUS pasa. Badanie na ten temat:
http://assets.dft.gov.uk/publications/tal-2-07/tal-2-07.pdf

Nie wszedzie jest takie zj***ne prawo jak w polsce. Motocykl na buspasie jest lepiej widoczny, z uwagi na swoj maly rozmiar moze ustapic autobusowi, ktory chcialby go ominac. Ponadto porusza sie duzo zwawiej niz wiekszosc pojazdow, wiec nie generuje korku.

Gosciu z filmiku normalnie sobie smiga i tyle.

MrZet

2013-07-01, 10:33
Bycie Anglikiem musi być spoko...

Davidzior

2013-07-01, 10:49
U nich jest tyle supersamochodów, co u nas starych golfów. Inny świat :(

babycow

2013-07-01, 11:26
japie**ole, a w Polsce gimbaza sie jara jak ktos passatem przyjedzie... ehh..;/

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-01, 12:34
Już się tak nie jarajcie tymi "super furami" na filmie.
Owszem, było kilka dobrych samochodów ale też sporo zwykłych.
Już nie róbcie z Polski takiej wsi, owszem Anglia to Anglia ale to co na filmie to Londyn i bogata dzielnica w innym mieście będą już Corsy i Golfy.

Aha ktoś pisał że nie było Golfa 3. Był, w 2:28 :mrgreen:

Dobrutro

2013-07-01, 12:51
Kupa_w_majtkach napisał/a:

Nie rozumiem w czym problem? Któremuś kierowcy przeszkodził w jeździe? :wtf: Ja nic nie mam do motocyklistów, którzy mnie w korku wyprzedzają...



Problem w tym, że jest napisane jak wół "BUS ONLY". Równie dobrze, to mógł sobie po chodniku jechać. Zakaz to zakaz.

Samudaripen

2013-07-01, 14:45
SZAJBAAA,
Według mnie to jest golf 5, albo 4 ;)

Murekkk

2013-07-01, 15:08
Zazdrość zżera, że stać w korku musicie ? :D Piękny dźwięk silnika :p

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-01, 15:25
Murekkk napisał/a:

Zazdrość zżera, że stać w korku musicie ? :D Piękny dźwięk silnika :p



Nie zazdrość tylko przestrzeganie przepisów.
Samochodem też można po bus-pasie czy nawet chodniku albo ścieżce rowerowej a nawet pod prąd wyobraź sobie!
Z Rosji mamy tu wiele filmików jak cwaniaki w samochodach omijają korki i często dostają w p*zdę.
Dlaczego motocykliści mają mieć inaczej?
Co? W dupsko parzy w tym pedalskim skórzanym kombinezonie?
Czacha się przegrzewa w tym plastikowym badziewiu?
Sam chciałeś to k***a cierp.
Mnie tam to jebie co oni robią bo w korku siedzę w chłodnym aucie i nawet im nie utrudniam tych wygibasów, ale wk***ia mnie jak motocykliści płaczą "dlaczego mamy stać w korkach skoro możemy ominąć?" bo jesteście k***a takim samym użytkownikiem drogi jak samochód! Mnie paliwo kosztuje tyle samo co was (tyle że wasze kosiarki mniej palą).