18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A message from Spain to The United States of America

AntyNwo • 2012-10-07, 13:38
Inglisz wymagany ale można tylko oglądać.



Wszędzie dzieją się protesty ale tego już nie pokazują w tv.

Czimchik

2012-10-07, 14:27
Zawsze mnie zastanawiało, co myśli sobie taka milicja. Każą im lać po mordach, ale przecie to są jednak tacy sami obywatele, jak protestujący i pewnie też chcieliby wyjść na ulice i robić pie**olnik, ale nie mogą, bo stracą robotę, a w takim kryzysie ciężko znaleźć inne zajęcie na tyle dobrze płatne, by wyżywić cztero- pięcioosobową rodzinę.

siwielec29

2012-10-07, 14:48
public enemy no.1 !!!!!

Kombivar

2012-10-07, 15:16
Ej Tusk, sk***ysynu!! co jest? wprowadziłeś już embargo na wszelkie wyrażenia polityczne spoza polski i usa?? Dlaczego wszyscy, aby dowiedzieć się co jest grane na arenie politycznej całego świata, muszą śledzić strony zagraniczne albo takie portale int jak ten.
Donald - masz wpie**ol!!!

lechumods

2012-10-07, 15:57
Jak ja bym takiemu Policjantowi napie**olił jakby mi by przyj***ł z takiej gumowej pałki, j***ne sk***ysyny które bronią sk***ysynów z j***nej złodziejskiej warszawy, j***nych komunistów. Zapewne każdy z was słyszał o ACTA, teraz Unia Żydowska zrobiła nowy projekt "CZYSTY INTERNET", bo rzekomo terroryzm szeży się w internecie więc muszą go zacząć kontrolować, a prawda jest taka że internet to ostantie miejsce wolności, bo media i gazety są kontrolowane i cenzurowane...

~CanesPL

2012-10-07, 16:02
Czimchik, nie każda kobieta mająca problemy finansowe zostaje prostytutką...

A dla równowagi:





































Poradnik ;)

lechumods

2012-10-07, 16:44
CanesPL, bardzo fajny poradnik! Na pewno komuś się przyda.

PS: Te zdjęcia z tymi płonącymi ku*asami są z Grecji? Gorąco tam musi być :niggasmile:

socjalmmv

2012-10-07, 17:02
Tak jest panowie i panie, policja nie osłania zwykłych obywateli tylko tych którzy siedzą wyżej. Normalnie jak zomo j***ne.

olo301

2012-10-07, 17:30
No więc k***a kiedy my wyjdziemy na ulice może już czas panowie i panie przydała by się taka Syria w Polsce.j***ć tych sk***ieli.

ZimnySkurwiel

2012-10-07, 17:46
Ale Greckich policjantów popieram, sam chętnie bym się zaciągnął w Grecji, żeby napie**alać pałą po mordzie anarchistów

NaszaKlasa

2012-10-07, 17:49
Te.. gadasz ze tego nie pokazuja w telewizji..
Ale czy w tym filmiku pokazali kto zaczal i co sie dzialo przed tym co widac? Nie wydaje mnie się, ze Policja sama tak katowala bez powodu. Wiec zastanow sie nastepnym razem przynajmniej nad opisem:)

Belzedup666

2012-10-07, 17:50
Sram na JP ale psy to zawsze takie same k***y robiące wszystko na rozkaz.
Było widać 11.11.11 jak te k***y podchodzą do Patriotów broniąc lewackich szmat.
Ojciec powiedział mi jako dziecku: pójdziesz do milicji to ci w nocy ręce utne. Miał rację pies to pies.
Łby które na rozkaz własną rodzinę będą pałować.
Porządek powinien być ale w sytuacjach gdy ludzie bronią swoich praw to policja pokazuje jaka jest wymóżdżona.

Ka...........o7

2012-10-07, 17:53
W telewizji tego nie pokażą, żeby czasem Polacy nie zaczęli się podburzać. Za to nie rozumiem policjantów, którzy stoją w obronie takich sk***ysynów, zamiast wesprzeć obywateli, którzy chcą coś zmienić w tych skorumpowanych krajach. Nikomu prócz rządzącym to na dobre nie wyjdzie...

Vasqezzzz

2012-10-07, 17:54
Był tu filmik o montażu, myślę że to jest właśnie przykład montażu mającego ukazać policje jako tych złych.

Kris LaMuerte

2012-10-07, 17:56
Policja jest od napie**alania hołoty, patologii, która rozpie**ala dla rozrywki, by pokazać jacy to oni nie są fajni. Ale coś naprawdę złego się dzieje, kiedy policja napie**ala ludzi, którzy są niezadowoleni z życia i wychodzą na ulicę by coś zmienić i, gdy to nic nie daje, zaczynają niszczyć z frustracji wszystko dookoła.

A te mołotowy już wkrótce staną się nasza bronią, wspomnicie moje słowa. Jest coraz gorzej a Polacy mają ograniczoną cierpliwość. I ciągłe telewizyjne, szkole i prasowe pranie mózgu tu nic nie pomoże.