18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A message from Spain to The United States of America

AntyNwo • 2012-10-07, 13:38
Inglisz wymagany ale można tylko oglądać.



Wszędzie dzieją się protesty ale tego już nie pokazują w tv.

iw...........85

2012-10-07, 17:58
czy ten świat znajdzie prawdziwą drogę do pokoju ????

Ramsey007

2012-10-07, 17:59
hiszpanie, grecy, portugale, włosi i francuzi nie powinni mieć prawa głosu. Brudasy, gównoroby i śmierdziele. Prędzej czy później ich lenistwo i tumiwisizm musiał zjeść swój ogon i w końcu zjadł... Siesty, fiesty, maniana, meta i inne "prawa historyczne, wynikające z gorącego klimatu" ich zabijają. I dobrze, bo to najgorsze wrzody na coraz bardziej chorym organizmie Europy. Po co mamy ich utrzymywać? Niech ginie!


Ratvi

2012-10-07, 18:10
To nie są już protesty tylko zamieszki, a potem przerodzi się to w powstanie. Widocznie powoli ludzie otwierają oczy. Chyba i w Polsce trzeba rzucić pierwszy mlotova.

leming0

2012-10-07, 18:11
Biedy kraj bogatych ludzi, którzy nie mają NIC, oprócz 1-2 branż, które są w kryzysie, a chcą żyć tłusto jak Niemcy, US. To samo Portugalia, Grecja. Śmiech, że ja muszę ich utrzymywać.

icac

2012-10-07, 18:23
@Ramsey

To nie te narody są wrzodami. Gdyby nikt im nie wsadził wielkiego, niebieskiego ch*ja UE w dupę, nic by im nie było i nikt nie musiałby na nich kłaść. Wolny handel dalej by istniał (bo trzeba być kretynem, by wierzyć, że dalej go mamy). Każde państwo żyło by na własną rękę. Bez pie**olonych restrykcji nt. handlu, broni, jedzenia, spalin, ekologii i wszystkiego innego. Suwerenna Polska już nie istnieje, tak jak i każdy inny okradziny z niepodległości kraj należący do UE. Daliśmy sobie zabrać wolność, za którą nasi ojcowie oddawali życie. O którą tak długo walczyli i którą - mimo tak wielkiej przewagi przeciwnika - wywalczyli. I tę przesiąkniętą krwią i walką wolność oddaliśmy bez walki.

Ramsey, To nie te narody są wrzodami. To UE jest rakiem, któremu pozwoliliśmy na przerzuty. Niszczy on organy i zabija pojedyńcze komórki, które chcą mu się przeciwstawić. I to właśnie te kraje, które przedstawiłeś chcą tego raka zniszczyć. Niestety większość komórek Twojego pokroju dała się odrzeć z systemów obronnych i grzecznie daje się pożerać myśląc, że u niebieskiego będzie im lepiej. Ale nie będzie, bo rak nie chce Twojego dobra. Rak chce się najeść i potrzebuje takich, jak Ty.

stalowyszczur

2012-10-07, 18:23
Na dobry poczatek nalezaloby zerwac gospodarcza wspolprace Europy i Stanow. Nic nigdy dobrego z niej nam nie przyjdzie.
A w Polsce Molotovami nalezaloby napie**alac nie w policje a w poslow, senatorow, prezesow rad nadzorczych, i tak dalej i tak dalej. Co policja tu zawinila, poza tym ze ich sluzbowym obowiazkiem jest bronienie tych k***.

Powiem tak.... Bez krwi sie nie obejdzie.

suchy945

2012-10-07, 18:24
Tylko czekać na wojnę.

Pan_Generał

2012-10-07, 18:25
A tak z innej beczki, wie ktoś jaka jest nazwa nuty w tle? Od 2:39?

cesiek

2012-10-07, 18:36
Cieszę się widząc takie filmy, Bo wiem że za parę miesięcy, może lat nie będzie wyborów do parlamentu, tylko pójdziemy tam bezpośrednio i zajmiemy wszystko co nie spłonie w czasie zamieszek. Ludzie są coraz bardziej wk***ieni na "władzę" i wcześniej czy później znajdzie się jednostka która poprowadzi ludzi w dobrym kierunku!

Oberschlesier

2012-10-07, 18:40
A tam to jest nic.

Bitwa hiszpańskich górników z policją.


lechumods

2012-10-07, 18:53
Oberschlesier napisał/a:

A tam to jest nic.

Bitwa hiszpańskich górników z policją.



I bardzo dobrze, niech walczą o swoje prawa!

A w polsce co się dzieje? Sk***ysyny z wiejskiej zarabia 15 tysięcy miesięcznie i pie**olą farmazony że średnia krajowa dla jednej osoby to ponad 3 tysiące złotych... KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ. Polityk powinien zarabiać tyle co normalny obywatel, wtedy by te świnie odeszły od koryta. Trzeba będzie obalić rząd siłą...

Belzedup666

2012-10-07, 19:03
Tak poza wszystkim mam na ulicy psa najgorszego pokroju który wzywa patrole na sąsiadów.
Często przed 22 wsiada do swojego seiczento a ja pomykam z burkami na spacer.
Ile radości daje mi wołanie psie do nogi.
A pies dostaje k***y tyle że ch*ja może zrobić.

LICH0

2012-10-07, 19:21
Bo na taką imprezę nie można iść z pustymi rękami.. (:





A tak przy okazji to czyja to jest wina? W pierwsze kolejności naiwniaków, którzy brali kredyty i dali się złapać w pułapkę banków a dopiero potem rządu i banków....

Nefario

2012-10-07, 19:52
Domyślam się że za późno już na jakieś wywody, nikt tego już przecież nie przeczyta ale chciałbym tutaj dorzucić swoje 3 grosze. Owi rewolucjoniści to lewacy, którzy występują przeciwko rządom, które chcą ratować sytuacje w państwie. Poprzedni, lewacki rząd, prowadził państwo na kredyt a kiedy wszystko jebło i władzę przejeła prawica cała złość spadła na nowy rząd. Policja tłucze tam lewice, która nie walczy o zmiany w państwie a o utrzymanie poprzedniego porządku, przywrócenie wielkich przywilejów i powrót do życia na kredyt. Nie wiem jak wy ale mnie bawiło jak lewacy dostają pałkami po swoich pustych łepetynkach :)