18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A gdzie mój bąbelek?

Halman • 2020-06-22, 23:47

...jeszcze przed chwilą tutaj był :-D

chorym

2020-06-23, 00:01
Dziadek sadol jak ch*j czekal do samego konca

dżonyłojlker

2020-06-23, 00:01
Na początku trochę się zawiodłem, bo autko nie przejechało mu po łbie, ale później zauważyłem, że wóz lekko podskoczył - więc pewnie dyńka małego sk***ysynka trafiła pod wahacz. I już mi wesoło :piwo:

paero123

2020-06-23, 00:18
No ale k***a co? To David Copperfield takie sztuczki odpie**alał i nic mu nie było!

Bushido21

2020-06-23, 01:02
DuchCzempa napisał/a:

Na początku trochę się zawiodłem, bo autko nie przejechało mu po łbie, ale później zauważyłem, że wóz lekko podskoczył - więc pewnie dyńka małego sk***ysynka trafiła pod wahacz. I już mi wesoło



Życzę ci, żeby cię to samo spotkało

Eknen

2020-06-23, 01:43
Widać , że na głowę nie najechał , także jest szansa, że gówniak przeżył
a tutej Chiński Autobot




KaprysLosu

2020-06-23, 03:04
paero123 napisał/a:

No ale k***a co? To David Copperfield takie sztuczki odpie**alał i nic mu nie było!


ba lepiej dzieciak zrobił, był tak samo niewidzialny dla rodziców jak i dla kierowcy :) tylko sprytna kamera wychwyciła tę sztuczkę :)

luja27

2020-06-23, 06:38
Jast 500 i nie ma 500 :mrgreen:

Sajlenthill

2020-06-23, 07:14
Eknen napisał/a:

Widać , że na głowę nie najechał , także jest szansa, że gówniak przeżył
a tutej Chiński Autobot



To jest inna sytuscja..

Pies_poligona

2020-06-23, 07:17
KaprysLosu napisał/a:

ba lepiej dzieciak zrobił, był tak samo niewidzialny dla rodziców jak i dla kierowcy tylko sprytna kamera wychwyciła tę sztuczkę



Jeszcze nigdy nie spotkałem na swojej drodze i nie widziałem jako bierny lub czynny uczestnik ruchu kobiety która PROWADZI AUTO. One tymi autami JADĄ , do przodu albo do tyłu.
Widział ktoś taką przeciętną babę za kierownicą i żeby była w 100% świadomym operatorem pojazdu? Dziura na drodze ? Dowiaduje się dopiero kiedy w nią wjedzie. Nie ma świateł włączonych ? Ogarnia po 3 kilometrach jazdy w kompletnej ciemności. Padał deszcz, przestało lać ? Wycieraczki dalej chodzą.
Do tego celowanie w każdy zakręt jakby grała w zbijaka na wuefie albo grała w Jengę. Nagłe zdarzenie na drodze ? Darcie mordy i zero reakcji aż do samoczynnego zatrzymania się pojazdu na drzewie/ścianie/człowieku/innym pojeździe.

Taką zabawę proponuję dla niedowiarków: Przez najbliższy czas próbując przejść przez jezdnię na pasach, zwróćcie uwagę czy kobieta jadąca autem zatrzyma się przed przejściem i was przepuści. na 1000 "użytkowniczek" dróg 999 przejedzie obok was patrząc gdzieś hen w horyzont swoich myślowych zdarzeń, które zapytane wprost :
-"Hej Basia czy na tym przejściu które minęliśmy 5 sekund temu stali jacyś ludzie?"
- "przejściu? "


SpeedyG

2020-06-23, 07:41
@up Panie pie**olisz. Wiadomo, że statystycznie kobiety jeżdżą gorzej od mężczyzn ale zmieniło się na lepsze. Jest sporo takich słabych kierowców w postaci kobiet, ale pojawia się coraz więcej kobiet które jeżdżą nawet lepiej od mężczyzn. Do tego coraz więcej dziewczyn jeździ ciężarówkami jako zawodowi kierowcy, oraz prowadzą autobusy w komunikacji miejskiej.
Najwięcej niebezpieczeństwa na drogach i wypadków powodują stare dziadki, oraz niedzielni kierowcy którzy prowadzą auto raz w tygodniu - w niedzielę do kościoła lub w sobotę do lidla. :D

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-23, 08:21
luja27 napisał/a:

Jast 500 i nie ma 500



Co to jest 500 yuanów...

Halman

2020-06-23, 08:25
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Co to jest 500 yuanów...


wcale nie aż tak mało bo wg przelicznika niecałe 280 zł :)

Igorek95

2020-06-23, 08:25
@Pies_poligona nie jestem jakimś uprzedzonym seksistą, czy innym frajerem nie szanującym kobiet, ale powiem Ci że czytając Twój opis kobiety za kierownicą miałem ten obraz dokładnie przed oczami i coś w tym k***a jest :D

PękniętySłoik

2020-06-23, 08:58
@SpeedyG To ty pie**olisz. Pałowanie lewym pasem po dwu czy trzypasmowce 140km/h jakims volvo cx90 albo innym merolem od meza/ojca/dziadka czy ch*j wie kogo to wg ciebie umiejetność prowadzenia auta? Znam ja takie przypadki co karyna robi grożną minę i rusza z piskiem przy okazji paląc sprzęgło, a 5km dalej jak już dojedzie do tej pie**olonej biedronki to 3x sie poprawia bo tak parkuje, że p*zda chyba tylko szyberdachem mogłaby wyjść. Albo wystarczy j***ny zajac na drodze iszmata juz nie wie co zrobic. Doswiadczony kierowca wie ze na zajace sie nie reaguje bo to glupie sk***ysyny i chocbys sie zesral to i tak sam ci wbiegnie pod kola. A te zmywary w ciężarówkach i autobusach to już w ogóle jakiś ponury żart. W 90% przypadków to córeczka tatusia, która robi w firmie łojca bo przecież tata jest kierowcą to i ona tez jest kierownicą. A póżniej w takiej betoniarni na radiu słychać "Janek podstaw sie zoltym dafem pod rampe bo anka rozj***la scanie i mana i szkoda by bylo tez dafa. PS: na 10 dzwonów autobusów w warszawce 8 to baba. Przy czym bab jest niecale 30% z calej zalogi. Mój świętej pamięci dziadek zawsze mówił, że baby to największe ch*je. I im dłużej żyje tym lepiej rozumiem te mądre słowa.
Baby do garów i do dzieci a nie za kierownice.