18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A gdzie mój bąbelek?

Halman • 2020-06-22, 23:47

...jeszcze przed chwilą tutaj był :-D

SpeedyG

2020-06-23, 09:52
Wyzimlak,

Nie zmienię Twojego światopoglądu, więc masz piwo. W trójmieście w komunikacji miejskiej jeżdżą Grażynki przed emeryturą lub nawet dorabiają do emerytury i bardzo dobrze manewrują wciskając się na centymetry wielkimi składami, a poza tym nie przyspieszają jak poj***ne, żeby zaraz hamować na czerwonym świetle, aż wszyscy pasażerowie latają jak worek ziemniaków.

Co do Karyn to karyna zostanie zawsze karyną i będzie uważać, że droga należy tylko do niej, a każda stłuczka, itp to nie jej wina.

kulawiec

2020-06-23, 16:46
Bushido21 napisał/a:

Życzę ci, żeby cię to samo spotkało



Za duży już jest pewnie i by się nie zmieścił pod spodem.

homorek

2020-06-23, 17:52
Bushido21 napisał/a:

Życzę ci, żeby cię to samo spotkało



Jak nie będzie uważał to na pewno kogoś przejedzie...

MrNeko

2020-06-23, 17:53
Bushido21 napisał/a:

Życzę ci, żeby cię to samo spotkało



Spoko tylko nie wiem po ch*j to piszesz skoro to jest SADISTIC.PL nie wiem kto dał ci te piwa pewnie lewactwo c**owate

Essent

2020-06-23, 19:06
MrNeko napisał/a:

Spoko tylko nie wiem po ch*j to piszesz skoro to jest SADISTIC.PL nie wiem kto dał ci te piwa pewnie lewactwo c**owate



Normalni ludzie dali piwo, bo nikt nie życzy dziecku śmierci.Zrozumiesz jak dorośniesz i będziesz miał swoje.Chociaż może nie miej, za bardzo zj***ne geny :kawa:

hujoczita

2020-06-23, 19:10
Jak k***a czytam te komentarze z serii: "żal mi dziecka" czy też "jak można być takim sk***ysynem i bić zwierzę" to mi wstyd za tych ludzi co tu wchodzą.
Czy wy nie rozumiecie, że sadistic taki ma być?! Znieczulica, drwiny i trapy w postaci kobiet sadola.

xXx5226

2020-06-23, 20:44
Bushido21 napisał/a:

Życzę ci, żeby cię to samo spotkało



Zbyt litościwy jesteś.

ellsworth

2020-06-23, 20:50
Pies_poligona napisał/a:

Jeszcze nigdy nie spotkałem na swojej drodze i nie widziałem jako bierny lub czynny uczestnik ruchu kobiety która PROWADZI AUTO. One tymi autami JADĄ , do przodu albo do tyłu.
Widział ktoś taką przeciętną babę za kierownicą i żeby była w 100% świadomym operatorem pojazdu? Dziura na drodze ? Dowiaduje się dopiero kiedy w nią wjedzie. Nie ma świateł włączonych ? Ogarnia po 3 kilometrach jazdy w kompletnej ciemności. Padał deszcz, przestało lać ? Wycieraczki dalej chodzą.
Do tego celowanie w każdy zakręt jakby grała w zbijaka na wuefie albo grała w Jengę. Nagłe zdarzenie na drodze ? Darcie mordy i zero reakcji aż do samoczynnego zatrzymania się pojazdu na drzewie/ścianie/człowieku/innym pojeździe.
Taką zabawę proponuję dla niedowiarków: Przez najbliższy czas próbując przejść przez jezdnię na pasach, zwróćcie uwagę czy kobieta jadąca autem zatrzyma się przed przejściem i was przepuści. na 1000 "użytkowniczek" dróg 999 przejedzie obok was patrząc gdzieś hen w horyzont swoich myślowych zdarzeń, które zapytane wprost :
-"Hej Basia czy na tym przejściu które minęliśmy 5 sekund temu stali jacyś ludzie?"
- "przejściu? "



No tylko ciekawe, że jak się jakiś debil owinie wokół drzewa, to w 99 na 100 przypadków ma ch*ja a nie c*pkę. Co za przypadek!

sirapacz

2020-06-23, 22:48
@Bushido21 No przecież go spotkało - nie widać po wypowiedzi? :) ))

fikuswdoniczce

2020-06-23, 23:17
Bushido21 napisał/a:

Życzę ci, żeby cię to samo spotkało



Ogarnij się, to jest Sadistic a nie TikTok i to jest tutaj normalne, że kręci się bekę z czyjegoś wypadku

Od czasów pandemii przybyło tu zbyt dużo gimbazy bez poczucia humoru...

giga92

2020-06-23, 23:39
Bushido21 napisał/a:

Życzę ci, żeby cię to samo spotkało



żebyś cię nie popłakał cipeuszu :) jeśli Ci się nie podobają takie filmy i komentarze pod nimi to polecam kwejka

Bushido21

2020-06-24, 01:50
Do tych pseudo twardzieli wyżej. Chcecie prawdziwego sadola? Zapraszam do mnie, a zafunduje wam duzo bardziej wyrafinowane atrakcje, niż te wszystkie gangi w Ameryce Płn, i gwarantuje, że mi powieka nie drgnie.

fikuswdoniczce napisał/a:

Ogarnij się, to jest Sadistic a nie TikTok i to jest tutaj normalne, że kręci się bekę z czyjegoś wypadku
Od czasów pandemii przybyło tu zbyt dużo gimbazy bez poczucia humoru...



Skoro wspominasz o jakichś kwejkach i tiktokach, to zapewne sam jesteś tam stałym bywalcem. Sprzedałeś się już sam- dzieciaku.

PixLord

2020-06-24, 02:08
Bushido21 napisał/a:

Życzę ci, żeby cię to samo spotkało



A ja nie. Każdy kiedyś dorośnie troszkę. Życzę, aby miał dziecko, wychowywał, karmił i kochał je. A potem obejrzał ten film jeszcze raz i przeczytał swój komentarz.
Dojdzie do wniosku sam.

russian-roulette

2020-06-24, 10:08
Bushido21 napisał/a:

Życzę ci, żeby cię to samo spotkało



ale z ciebie mientka rura. Wypad z sadola!!!

dżonyłojlker

2020-06-24, 16:23
PixLord napisał/a:

A ja nie. Każdy kiedyś dorośnie troszkę. Życzę, aby miał dziecko, wychowywał, karmił i kochał je. A potem obejrzał ten film jeszcze raz i przeczytał swój komentarz.
Dojdzie do wniosku sam.



I to jest własnie ten tok rozumowania sadolowych p*zdeczek, które kierują się emocjami, a raczej to emocje kierują nimi.