18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

wulfgarval

2016-06-11, 18:27
Nie wiem po co te spoty. Chcą jeszcze bardziej spustoszyć dział Hard?

grudzin7

2016-06-11, 18:37
Wyobraźni nie kształtuje się takimi spotami i tekstami "nie skacz bo się połamiesz", przecież wtedy dzieciak tym bardziej będzie chciał skoczyć. Łatwiej po prostu kazać przesiedzieć pół godziny na hardzie, albo w jakimś innym bestgore, a człowiek od razu pokornieje i uświadamia sobie, że jest tylko workiem mięcha na kijkach i wystarczy naprawdę niewiele aby ten worek rozerwać...

sSQNn

2016-06-11, 18:40
Dlaczego nie ja?
Bo pomyślę zanim coś zrobię.

RXON

2016-06-11, 18:40
Morał z tego taki kompac sie tylko w miejscach dozwolonych

nerusss

2016-06-11, 18:51
Jak miałem 10lat robiliśmy kostki, zaraz po robocie sąsiad pijaczyna poszedł do sąsiada na staw się wykąpać. Na drugi dzień ojciec idzie do niego, jego stary mówi że nie wrócił do domu, więc wszyscy myślą a dostał 150zł to przepija, mijają 3 kolejne dni, coś jest nie tak. Zrobiliśmy sobie takie zebranie sąsiedzkie 3 rodziny i tak rozmawiamy gdzie on może być, potem ktoś mówi że on lubił się w stawie kąpać, akurat do sąsiada przyjechała rodzinka, więc bierzemy siatkę na ryby i idziemy na ten staw. Wszyscy przeciągamy siatkę wzdłuż stawu, i jeb nagle w połowie stawu wyłania się biała głowa z fioletowymi oczami, pamiętam to dokładnie takie plum i głowa nagle wystaje, trupio blada, oczy zamknięte ale fioletowe. Faceci byki pełnoletnie spuszczają głowy, dziewczyny oraz kobiety zaczynają dosłownie wyć i zalewać się łzami, a ja mimo że lubiłem tego sąsiada nie miałem żadnej reakcji, ni smutki, ni żalu, ni radości, po prostu było mi to obojętne. Potem byliśmy przesłuchiwani przez policję, trwało to dość krótko jakieś 30 minut, pytał się czy miał jakiś wrogów itd. Potem przyjechała straż pożarna która wyciągała go dźwigiem, chciałem to zobaczyć z bliska ale matka nie pozwoliła więc oglądałem to z jakiś 300m. Jak się okazało po sekcji zwłok przyczyną śmierci był skurcz mięśni. Szkoda chłopa miał 35lat.

stacu5

2016-06-11, 18:56
Przed komputerem jestem bezpieczny!

sylwusiex

2016-06-11, 19:47
Na pytanie można odpowiedzieć jedynie - szczęście. W młodości robiło się tyle rzeczy zagrażających życiu, że dziś ciężko zliczyć. Żadna kampania społeczna nie nauczy odpowiedzialności i niestety swoje trzeba przeżyć.

6T...........ak

2016-06-11, 19:54
Z taką manierą w głosie to jakoś mi go nie szkoda!

Tco

2016-06-11, 19:57
Mam wyj***ne na takie spoty.

kalijanek

2016-06-11, 20:26
na ch*j te spoty i tak co ma być to będzie niezależnie od nas

mega_lis

2016-06-11, 20:30
A mama mówiła żebyś k***a uważał baranie j***ny...


kalijanek napisał/a:

na ch*j te spoty i tak co ma być to będzie niezależnie od nas



A niby od kogo? Nie wyjeżdżaj tylko z jakąś karmą czy przeznaczeniem... Równie dobrze możesz świadomie uj***ć sobie paluchy i powiedzieć "no przecież tak miało być, nic z tym nie zrobię".

kalijanek

2016-06-11, 20:47
up@ można to nazwać przeznaczeniem, można Bogiem, można życiem. Możesz też być na to milion innych definicji. Jesteśmy zbyt malutkimi ziarenkami we wszechświecie żeby mieć na cokolwiek wpływ tak naprawdę. Wszystko co się dzieje i cie spotyka to tylko kwestia przypadku

Plecionkarz

2016-06-11, 22:52
Ten spot jest dla jakichś durniów którzy skaczą byle gdzie nie wiedząc co jest pod wodą. Równie dobrze można robić spoty: nie jedz gwoździ bo pokaleczysz sobie gardło. Ja od 12 roku życia skaczę i przepływam wpław jeziora wzdłuż i wszerz. Nigdy nie miałem żadnego urazu ani skurczu. Pływanie to chyba najbezpieczniejsza aktywność jeżeli trzyma się kilku prostych reguł. Prędzej coś sobie można zrobić łażąc po drzewach, jeżdżąc rowerem, grając w piłkę przy ulicy lub leżąc plackiem na słońcu.