18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystyczny Skurwiel

2012-06-26, 23:55
Przypie**alacie się do wszystkiego za niedługo będziemy zbierać tlen dla zuberos bo jakiś niedotleniony :]

oskiboski

2012-06-27, 00:02
Sadystyczny Sk***iel napisał/a:

Przypie**alacie się do wszystkiego za niedługo będziemy zbierać tlen dla zuberos bo jakiś niedotleniony :]



Po meczu błaszczykowski zamiast podziękować z doping pie**olił że zabrakło biletów. Każdy z tych pajaców dostał po 8 biletów dla rodzin. Jak k***a błaszczykowskiemu mogło zabraknąć biletów na ten pie**olony mecz? Co on k***a kapitan statku, że w każdym mieście ma niechcianego bachora? Ludzie zarabiający po 1.5k miesięcznie szli na mecz i płacili za bilet ze swojej skromnej pensji a ten bałwan miał czelność powiedzieć że darmowych biletów zabrakło dla ich rodzin.

Nie ma się czemu dziwić - skoro zarabia się koksy w młodym wieku za nic, to szybko się w dupie przewraca

Sadystyczny Skurwiel

2012-06-27, 00:19
@up i teraz będzie to tematem numer jeden jakieś pie**olone bilety.. :roll:

zuberos

2012-06-27, 00:25
up
No niestety piłka nożna w wykonaniu naszych piłkarzy jest tak lipna że spada na dalszy plan :)

Sadystyczny Skurwiel

2012-06-27, 00:33
@up
to mam takie pytanko. Jeżeli spada na drugi plan to na ch*j to wrzuciłeś? :roll:

zuberos

2012-06-27, 00:47
up
Żebyś się k***a głupio pytał.

polslav

2012-06-27, 09:00
jebcie się Błaszczykowski to superGość

BongMan

2012-06-27, 11:28
Może jemu i jego kolegom z boiska zafundujemy wyjazd do jakiejś akademii piłkarskiej, żeby te j***ne cioty nauczyły się wreszcie grać?

ul...........rt

2012-06-27, 11:38
Ale jak byście byli na jego miejscu to każdy z was płakał by jeszcze głośniej, że biletów nie dostał dla rodziny...

sz...........r9

2012-06-28, 20:25
^Nie, ja bym zamknął ryj i wstydził sie odezwać po tak ch*jowych meczach. Dali dupy na całej linii a ten jeszcze k***a ma czelność o jakiś biletach pie**olić. Za tyle pieniędzy co dostaje mógłby zasponsorować bilety dla całego domu dziecka.

Uz...........su

2012-06-28, 20:32
Jakieś wyjazdy , bonusy , bilety ch*je - muje . A grają jak grają , zamiast skupić się na trenowaniu np. kondycji która w meczach jest nie zwykle ch*jowa zabawiają się przed meczami itp .

A ta sprawa z biletami świadczy tak naprawdę o tym że cała reprezentacja ma nas w dupie.
Możecie pisać że"jakieś ch*jowe spotkania itp" , ale tak naprawdę to było od górne polecenie = że jednak wypada podziękować ...


robertoo

2012-06-28, 20:57
k***a niemcy dostali po 4 bilety... a ten mial czelnosc sie wyklocac o kolejne bilety, cala wioske j***ny chcial zaprosic chyba

Bartolomew

2012-06-28, 20:58
Chciałbym coś sprostować. Te fałszywe obelgi odnośnie Błaszczykowskiego. Nie dostali po 8 biletow tylko po 11. Poza tym zapomnieliście dodać o rocznym przepie**oleniu 12 mln złociszy na przygotowanie do kadry. Ave.

orzechccc

2012-06-28, 21:03
i jeszcze cala Polske w ch*ja zrobil z tą koszulką.....