18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

viktorx

2012-06-28, 23:30
Dobra, ale wy chyba nie ogarniacie o co chodzi w tej całej sytuacji. Każda federacja rozdaje bilety rodzinom piłkarzy i każdy reprezentant kraju, nie ważne jakiego jest w stanie zapewnić swojej rodzinie miejsce na stadionie, a ten zapyziały grubas Lato nie upilnował tego aspektu swojej roboty i jeszcze pazernie rozdawał bilety na lewo i prawo bezdomnym, ale k***a dla kadry już nie starczyło...

gracyk343

2012-06-29, 00:54
@Sadystyczny Sk***iel nie, nie będzie to TERAZ na planie pierwszym, bo Błaszczykowski wypowiedział się na ten temat po meczu z Czechami, czyli jakieś 2 tyg. temu więc jeśli szanowna telewizja chciała coś o tym powiedzieć to już dawno by to zrobili ale po co skoro można chwalić naszą reprezentacje za 2 [!] bramki i pocieszać za ostatnie miejsce w grupie śmiechu.

Reprezentacja przed ojro na pobyt w Warszawie (taksówki i inne bzdury na mieście) w trakcie Euro dostali 65 tys. więc każdy mógł kupić całej rodzinie nawet wujkowi z ameryki parę biletów na najlepsze miejsca a ten się jeszcze kłóci o to, że za mało. Ale co zrobić, każda wymówka dobra. "Przegraliśmy bo za mało biletów" :D
Kuba poszedł jeszcze dalej. W programie Moniki Olejnik na TVN 48 przekazał na cele charytatywne koszulkę, w której niby strzelił bramkę przeciwko Rosji. Tyle, że ta koszulka była z meczu towarzyskiego z Andorą, bo różniły się one między innym tym, że na lewym rękawie z koszulek na euro była naszywka "Respect" więc ośmieszył się już totalnie.

Do Kuby jako piłkarza nic nie mam bo gra świetnie, ale jako osoba jest dla mnie nikim :)

pi73rmaster

2012-06-29, 10:38
Cytat:

Dobra, ale wy chyba nie ogarniacie o co chodzi w tej całej sytuacji. Każda federacja rozdaje bilety rodzinom piłkarzy i każdy reprezentant kraju, nie ważne jakiego jest w stanie zapewnić swojej rodzinie miejsce na stadionie, a ten zapyziały grubas Lato nie upilnował tego aspektu swojej roboty i jeszcze pazernie rozdawał bilety na lewo i prawo bezdomnym, ale k***a dla kadry już nie starczyło...


Przecież lato im tych biletów jeszcze dołożył -.-
Żadna reprezentacja tyle nie dostawała.

zuberos

2012-06-29, 13:27
Dostali bilety w terminie(8 biletów)ale prosili o jeszcze dodatkowe.Mimo że Laty nie lubię to on specjalnie spuszczał się żeby te dodatkowe bileciki naszym gwiazdom załatwić.A dodatkowe bilety otrzymali oczywiście później bo raczej nikt nie spodziewał się że 8 biletów będzie nie wystarczające.Co oni chcieli całą swoją wiochę zaprosić?Dostali startowe to też mogli za tą kasę całą loże vip wykupić.Rozumiem że po meczu mógł by mieć żal że Lato dał za mało kasy na przygotowanie,że hotel był do dupy bo ch*jowe łóżka i sie nie wysypiali i wszystko inne które spowodowało by ich słabą grę na ME ale nie j***ne bilety które nie miały w ogóle nic wspólnego z ich grą.I jeszcze ta akcja koszulką na aukcji...powoli reprezentacja przypomina naszych posłów-nie dość że ch*ja robią to jeszcze kłamią.