18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A chłopaka zdradzam tak

WeedLover • 2018-02-09, 10:55
Kumple przy pomocy drona zdobyli dowody na skoki w bok dziewczyny ich przyjaciela.



Serwer Sadistica gdyby usunięto.
spoiler

sh...........ns

2018-02-09, 10:56
Oj tam powiee że ja bije że ją tłamsi , 90 % stanie po jej stronie bo to ofiara a jego wyrzucą z miezkania ,a jak mają dizeck oto się pewnie okaże że to pedofil

Wiewór

2018-02-09, 11:00
Kobieta nie skacze w bok ani nie zdradza tylko przeżywa przygodę ty męska mizoginiczna świnio.

nowynick

2018-02-09, 11:21
shokobons napisał/a:

Oj tam powiee że ja bije że ją tłamsi , 90 % stanie po jej stronie bo to ofiara a jego wyrzucą z miezkania ,a jak mają dizeck oto się pewnie okaże że to pedofil



To nie Polska gdzie patologiczna madka, którą na start wypadało by przebadać psychiatrycznie i tak dla sądu jest matką, a "matka dla dziecka najważniejsza"

WeedLover

2018-02-09, 11:39
Jeszcze tylko laoli, czy jak mu tam, brakuje do kompletu. k***a, skąd Wy się bierzecie.

głest

2018-02-09, 11:41
nowynick napisał/a:



To nie Polska gdzie patologiczna madka, którą na start wypadało by przebadać psychiatrycznie i tak dla sądu jest matką, a "matka dla dziecka najważniejsza"



I takie k***y potem przejmują opiekę na dzieckiem, facet płaci kasę która i tak idzie na kosmetyki - a facetowi szkoda dziecka więc kupuje mu ciuchy, funduje wakacje/ferie... Ale gdyby sprawdził czy to jego dziecko... :szczerbaty:


Wiewór

2018-02-09, 11:41
@up Naprawdę nie wiesz skąd? Z hodowli trolli pod Tel Awiw-Jafa, finansowanej przez pana Sorosa i bank Rothschildów.

~DMT

2018-02-09, 12:14
WeedLover napisał/a:


Serwer Sadistica gdyby usunięto.



Możecie mi wytłumaczyć (nie chodzi mi tylko o Ciebie, Panie autorze, bo wielokrotnie już się to zdarzało innym użytkownikom) skoro już i tak wgraliście film na serwer Sadola, to po kiego ch*ja, wrzucacie filmik z YT, robiąc serwerowy mirror? No k***a, po prostu nie ogarniam po co sobie tak życie utrudniać, bo nie o nabijanie wyświetleń tu chodzi, większość oryginałów na YT, to typowe randomy... :roll:

poligon6

2018-02-09, 12:21
WeedLower nie wiesz skąd się biorą? Knur przeleciał górska niedźwiedzice, albo zapijaczony czerwonoarmista przeleciał szkiebre co jedyna szanse na stosunek widziała we wschodnich hordach.

WeedLover

2018-02-09, 12:23
MaszAyahuaskę napisał/a:



Możecie mi wytłumaczyć (nie chodzi mi tylko o Ciebie, Panie autorze, bo wielokrotnie już się to zdarzało innym użytkownikom) skoro już i tak wgraliście film na serwer Sadola, to po kiego ch*ja, wrzucacie filmik z YT, robiąc serwerowy mirror? No k***a, po prostu nie ogarniam po co sobie tak życie utrudniać, bo nie o nabijanie wyświetleń tu chodzi, większość oryginałów na YT, to typowe randomy... :roll:



Już Ci odpowiadam. Widzisz, administracja często głodzi chomiki, co powoduje ch*jowe działanie serwerów Sadistica. Poza tym - nawet jak już je nakarmią, to i tak lepiej odpalić materiał ze źródła.

KANIBAL22

2018-02-09, 12:42
ale pomysl genialny :D

hellbwoi

2018-02-09, 13:02
@WeedLover Zamień te filmy miejscami, bo przyjdzie jakiś niedoj***ny admin albo inny mod i Ci wypie**oli do kosza temat jak film usuną z YT. Ostatnio wrzuciłem dwa filmy, pierwszy był z yewtuba i pod spodem w razie "w" kopia na sadolu. Jakiś pokurcz wypie**olił teamt do kosza bo film z YT usunięto. Ciężko było wykasować dwie linijki kodu i zostawić temat.


@MaszAyahuaskę a na ch*j oglądać gównianie skompresowany film łądujący sie 10 min jak mogę obejrzeczy FHD czy 4K na yewtubie.

100Burned

2018-02-09, 13:36
Nie wiem dlaczego nagranie z jakiejś zdrady mnie tak wk***ia. Nie dotyczy mnie to, nie moja sprawa, ale i tak po obejrzeniu na przykład tego filmu mam ochotę zrobić tej kobiecie krzywdę. Życzę jej raka c**y albo ubogacenia kulturowego prosto z bliskiego wschodu.

głest

2018-02-09, 14:30
100Burned napisał/a:

Nie wiem dlaczego nagranie z jakiejś zdrady mnie tak wk***ia. Nie dotyczy mnie to, nie moja sprawa, ale i tak po obejrzeniu na przykład tego filmu mam ochotę zrobić tej kobiecie krzywdę. Życzę jej raka c**y albo ubogacenia kulturowego prosto z bliskiego wschodu.



To do koncertu życzeń dołączam przerost prostaty do wielkości arbuza dla absztyfikanta tejże zdziry wraz ze wszystkimi objawami kiły III-rzędowej, sercowo-naczyniowej, koniecznie ubarwionej triadą Hutchinsona oraz blizną Parrota :szczerbaty:

100Burned

2018-02-09, 14:39
głest napisał/a:



To do koncertu życzeń dołączam przerost prostaty do wielkości arbuza dla absztyfikanta tejże zdziry wraz ze wszystkimi objawami kiły III-rzędowej, sercowo-naczyniowej, koniecznie ubarwionej triadą Hutchinsona oraz blizną Parrota :szczerbaty:



To znaczy, gość mógł nie wiedzieć że ona jest zajęta.

Sam niestety kilkukrotnie przeleciałem dziewczynę, która miała być wolna a okazało się że jest inaczej. Gdybym wiedział to by do niczego nie doszło.

Kara za zdradę powinna dotyczyć wyłącznie szmaty, która robi w ch*ja zarówno swojego starego jak i ,,nowego" chłopaka.

No chyba że lowelas wiedział albo co gorsza znał partnera tej k***y to wtedy mu się należy jakaś przyjemność z repertuaru uon upa.