18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A chłopaka zdradzam tak

WeedLover • 2018-02-09, 10:55
Kumple przy pomocy drona zdobyli dowody na skoki w bok dziewczyny ich przyjaciela.



Serwer Sadistica gdyby usunięto.
spoiler

Budrys2000

2018-02-09, 14:50
Szkoda tylko chłopa, bo nie por*chał do końca

~DMT

2018-02-09, 14:51
hellbwoi napisał/a:



@MaszAyahuaskę a na ch*j oglądać gównianie skompresowany film łądujący sie 10 min



Co Wy k***a macie internet na korbkę? :roll:

głest

2018-02-09, 15:00
100Burned napisał/a:

To znaczy, gość mógł nie wiedzieć że ona jest zajęta.

[...]

Kara za zdradę powinna dotyczyć wyłącznie szmaty, która robi w ch*ja zarówno swojego starego jak i ,,nowego" chłopaka.

No chyba że lowelas wiedział albo co gorsza znał partnera tej k***y to wtedy mu się należy jakaś przyjemność z repertuaru uon upa.



"Karą" za bierne palenie też może być rak płuc :szczerbaty:

MaszAyahuaskę napisał/a:



Co Wy k***a macie internet na korbkę? :roll:



Skoro w sadolu chomiki na serwerowni to i piwo (internetowe) na korbę :szczerbaty:


Kickbokser

2018-02-09, 16:43
Abraxus napisał/a:

@up Naprawdę nie wiesz skąd? Z hodowli trolli pod Tel Awiw-Jafa, finansowanej przez pana Sorosa i bank Rothschildów.


Jesteś zbyt tępy na tak zacną organizację.

Sonal

2018-02-09, 16:47
Może jestem stary - więc już nie taki naiwny.... ale gówno na tym filmiku jest.
To, że ktoś sobie dał tytuł, że złapali laskę na zdradzie - ma uwiarygodnić ten słaby filmk? Litości
Mogę podrzucić jeszcze inny tytuł chwytliwy tytuł:
dron łapał księdza na seksie z uczennicą.
poseł nowoczesnej na dz**kach
itd.
Zalecam więcej nieufności do tego co jest w necie - rzadziej wyjdziecie na idiotów.

hellbwoi

2018-02-09, 16:59
MaszAyahuaskę napisał/a:



Co Wy k***a macie internet na korbkę? :roll:



Nie, na baterie...

światłowód 300/300mbit, pewnie za wolny dla sadolowych chomikow i dlatego sie opie**alaja

głest

2018-02-09, 17:21
hellbwoi napisał/a:



Nie, na baterie...

światłowód 300/300mbit, pewnie za wolny dla sadolowych chomikow i dlatego sie opie**alaja



No, jak - k***a - macie 300 milibitów to się nie dziwcie, że chomiki się opie**alają :szczerbaty:

ellsworth

2018-02-09, 17:38
Oj tam. c*pka nie mydło, nie wymydli się.

brylant1412

2018-02-09, 19:52
w każdej kobiecie drzemie k***a tylko nie wiadomo kiedy się obudzi

bartzt

2018-02-10, 11:27
Kit, przecież akumulator drona starcza na 10-15 min ... wiec juz widze, jak dali rade ich sledzic i poczekac spokojnie az sie zaczna pryczyć...

rudikopf

2018-02-15, 13:12
Tacy kumple to prawdziwy skarb...pewnie po wszystkim wzajemie pie**olną sobie po lodzie...swoją droga jeśl kumpel szpieguje twoja laskę... k***a zawsze się sk***i...masz pecha że z lampucerą się zadałeś...sam jestes sobie winien...szmaty trzeba szmacić i tyle...rozj***ć jej mordę o schody...a nie przepraszam stado rycerzyków na mnie napadnie...sami ch*je j***ne dajecie się j***ć choć wasze k***y są r*chane... life is brutal and very much of zasadzkas and sometimes kopas w dupas...