18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

92 latek czyni spustoszenie samochodem

fantastico • 2017-11-22, 09:30
Wiekowemu człowiekowi przydarza się utrata panowania nad samochodem przez co następuje uczynienie potrącenia dwóch spokojnie drepczących kobiet, a następnie uderzenie w jadący samochód zakończone przydzwonieniem w ścianę. Jechane było hondą, a kierowca 92 lata miał na karku.

spoiler



eMJay8086

2017-11-22, 18:51
Jak to co się stało - sprzęgło chciał wcisnąć na parkingu. W automacie :-P
Się dziadunio zapomniał, że sejciaka już sprzedał :-P

psysutra

2017-11-22, 20:03
Sonal napisał/a:


to tak samo do 35 roku życia też - tylko młodzików badałbym psychiatrycznie. W niektórych za mało dojrzałości - a za dużo dziecka i mylą kierownicę - z padem od konsoli.
Drogi - to nie gra komputerowa.


Z ch*jem na czerepy się chyba pozamieniałeś. Rozumiem, że pomiędzy 35 a 60 wszystko pod deklem i z koordynacją jest OK?
Argumentacja po prostu z dupy mongoła wzięta

PhantomMask

2017-11-22, 21:21
Ja skasowałem samochód na dziadku lat 90...wymusił i nie miałem szans....jak wyj***ło mu poduszki to się pytał co za szmata wisi z kierownicy.

waloos

2017-11-22, 22:14
Największym problemem ludzi starszych jest posiadanie automatu. W manualu jak się pogubisz, spanikujesz to samochód Ci co najwyżej szarpnie i zgaśnie. Automat nie gaśnie i potencjalnie jest to zabójcza maszyna w rękach takiego dziadka albo spanikowanej kobiety.

Sonal

2017-11-23, 10:11
psysutra napisał/a:


Z ch*jem na czerepy się chyba pozamieniałeś. Rozumiem, że pomiędzy 35 a 60 wszystko pod deklem i z koordynacją jest OK?
Argumentacja po prostu z dupy mongoła wzięta



Ciebie na pewno powinni przebadać jak nie zrozumiałeś tekstu.

Szydziłem z pomysłu badań powyżej 60 lat - bo mają tyle samo sensu jak te zaproponowane przeze mnie.

Natomiast tak serio - mogli by dać uprawnienia Policji do kierowania na badania psychiatryczne. Byłbym ZA.