18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

90-letni dr Jacek Wilczur - łowca nazistów

Cały_Idiota • 2015-05-02, 06:09
W imieniu AK wykonywał wyroki śmierci. Kiedyś musiał zabić przyjaciela.


Deprechamurowana

2015-05-05, 02:34
Ork.Fajny napisał/a:



Wymień mi 10 powodów dla których PW44 było sensowne oraz wymień mi 10 pozytywnych aspektów tego powstania i skontrastuj je z 10 najbardziej krwawymi i najbardziej destruktywnymi faktami na jego temat.



Masz baranie info z pierwszej ręki dlaczego powstanie było koniecznością. Takich sp***olinom życiowym naplułbym w morde :offtopic:


Ork.Fajny

2015-05-06, 20:38
Deprechamurowana, nie za bardzo mam zaufanie do "pierwszej ręki", która po wojnie zrobiła karierę w bardzo politycznym zawodzie jakim była ekonomia. Wolę dokumenty i opracowania. W ogóle to tak nie ma nawet 5 sensownie ubranych argumentów, albo ja za zmęczenia nie rozumiem jego bełkotu. Także proszę Cię nie dawaj mi filmu, tylko sam na jego podstawie opracuj to co zacytowałeś.

PancerIV

2015-05-15, 05:08
Noo widzę tych ekspertów gimnazjalnych. A co k***a mieli robić dawać się łapać jak szczury, bo ja bym wolał walczyć za swój kraj w takiej sytuacji. Ludzie mieli nadzieję na odzyskanie wolności i przelali krew w słusznej sprawie, ale przecież takie sp***oliny jak niektórzy wiedzą lepiej co by było słuszniejsze.

Ludzie chcieli walczyć, bo i tak nic więcej im nie zostało i mieli nadzieję na odzyskanie wolności, która nadeszła dla nich wcześniej niż dla tych, którzy przeżyli. Tak czy inaczej z każdym rokiem, każdą rocznicą powstania zastanawiam się czy plaga pojebów kiedyś się skończy - odzywają się w większości młodzi ludzie, albo żydowskie media, które twierdzą, że powstanie było błędem. Czekam jeszcze na wypowiedz jakiegoś eksperta, który powie, że mogliśmy oddać w 39 całą Polskę, a tak w p*zdziet wiele ludzi zginęło i nie miało to sensu, bo to jest dokładnie to samo pie**olenie.

Ja tam jedynie mogę być dumny z tego, że mój dziadek walczył i wiem, że to co zrobił było słuszne.