18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

90-letni dr Jacek Wilczur - łowca nazistów

Cały_Idiota • 2015-05-02, 06:09
W imieniu AK wykonywał wyroki śmierci. Kiedyś musiał zabić przyjaciela.


crankshaft

2015-05-02, 07:06
Jak k***a można zabić przyjaciela? Weź mi to wytłumacz w tym kontekście. Bo tych bredni z TV to już mi się nie chce słuchać.

No i nie zapominaj, że strzelali też do Polaków. A to już ch*jnia z grzybnią jest.

Albo inaczej, osiągnięcia AK mi podaj. Ja znam jedno, totalne zniszczenie Warszawy. 200 tysięcy ofiar bez sensu.

Czyli nic mi nie podasz prócz ckliwych pierdół gościa z AK? To inaczej, w dupie byli, gówno zrobili.

osa79

2015-05-02, 07:31
goowno prawda...

crankshaft

2015-05-02, 07:47
Wielkie gówno. To Polska. Niestety.

Co te AK zrobiło dla Polski?

qwerq123

2015-05-02, 08:14
@crankshaft
Koleś sam powiedział że to bardziej był dobry kolega a nie przyjaciel, i jeżeli zabił kolesia za gwałt to dobrze zrobił, tak cały czas powinno się traktować niedorozwój umysłowy. Brakuje już takiej kompanii w tych czasach żeby zrobiła czystkę niezależnie od narodowości bo to nie ma znaczenia.

Bugini

2015-05-02, 09:32
crankshaft napisał/a:

Jak k***a można zabić przyjaciela? Weź mi to wytłumacz w tym kontekście. Bo tych bredni z TV to już mi się nie chce słuchać.

No i nie zapominaj, że strzelali też do Polaków. A to już ch*jnia z grzybnią jest.

Albo inaczej, osiągnięcia AK mi podaj. Ja znam jedno, totalne zniszczenie Warszawy. 200 tysięcy ofiar bez sensu.

Czyli nic mi nie podasz prócz ckliwych pierdół gościa z AK? To inaczej, w dupie byli, gówno zrobili.


Widzę, że twoja wiedza w temacie jest rozległa.
A tak w ogóle kim ty jesteś i co przeżyłeś żeby oceniać polskiego weterana?

crankshaft

2015-05-02, 10:29
A ty co przeżyłeś? Polak do Polaka ma strzelać? Bo komuś się nie spodobało i będzie grabił wioski, by przeżyć? Siedzieć w lesie i mordować naszych po nocy. ch*jową historię znasz. W Londynie to trzeba było załatwiać, nie tu.

No co. Świetna i Świętna AK nie strzelała do naszych? Za dużo durnych seriali, za mało wiedzy.

Grzegorz.C

2015-05-02, 10:45
@crankshaft
Nie przejmuj się nimi. Oni czerpią widzę z rzepy i naszego dupnika.

crankshaft

2015-05-02, 12:30
Za gwałt to nawet NKWD rozstrzeliwało na miejscu, jeszcze wszystkich zbierali w jednym miejscu. Żeby widzieli.

Ale nie zawsze.

Tak samo, jak nie zawsze takie pie**olenie jest do końca prawdą. Pokażcie mi jeden dokument, że ludzie ich wcale nie chcieli. Że grozili bronią Polakom, że wymuszali jedzenie i kwaterunek. Tak było i o tym też trzeba pamiętać. A jak jakiś pajac postrzelał z danego okna to szkopy to później spaliły totalnie. Tak nie było?

Bugini

2015-05-02, 13:22
W ogóle AK to mordowało Polaków z czystej przyjemności, nie żeby tam jakieś kolaboracje z Niemcami czy coś po prostu zabijali Polaków z przyjemności, to była mafia, ściągali haracze a jak wysadzili pociąg to tylko wtedy gdy konduktor miał polskie pochodzenie. Nie wiem czemu niektórzy ludzie się nimi zachwycają

Ko...........on

2015-05-02, 15:46
crankshaft napisał/a:

Albo inaczej, osiągnięcia AK mi podaj. Ja znam jedno, totalne zniszczenie Warszawy. 200 tysięcy ofiar bez sensu.

Czyli nic mi nie podasz prócz ckliwych pierdół gościa z AK? To inaczej, w dupie byli, gówno zrobili.



k***a, ale cie ten korwin zmanipulował. Powtarzasz, że PW44 było głupotą. Głupotą to jest startowanie w wyborach kiedy się nie ma szans na zwycięstwo, tego korwin nie przyzna.

Każde powstanie ma sens, niech widzą, że naród walczy. Po fakcie każdy mądry. W dupie to ty byłeś przed urodzinamy.

Ty pie**olONY RUSKI trollu.

PA...........SM

2015-05-03, 00:15
pie**olony stary dziad, płatny morderca! Fałszywa szmata co nawet przyjaciela za garść srebrników zabił! Niech go ch*j strzeli!

Ork.Fajny

2015-05-04, 07:12
crankshaft napisał/a:

Jak k***a można zabić przyjaciela? [...
No i nie zapominaj, że strzelali też do Polaków.[...]


Jeśli przyjaciel był zdrajcą i kolaborował to swoimi akcjami(czyt. donosami) skazywał na śmierć wiele innych osób. To już jest praktycznie czynny udział w morderstwie za który kara śmierci obowiązuje.


Bugini napisał/a:

[...]A tak w ogóle kim ty jesteś i co przeżyłeś żeby oceniać polskiego weterana?


Jest aktualnie żyjącym Polakiem, który potrafi obiektywnie ocenić że powstanie Warszawskie nie mogło się udać z racji przewagi Niemieckiej oraz z racji tego że do Warszawy dawno powinny dotrzeć doniesienia ze wschodzu, które jasno mówiły o zniszczeniu Wileńskiej AK, pomagającej w obiciu Wilna, przez Sowietów oraz polowaniu na inne jej jednostki przez tych samych czerwonych.
Rozsądny dowódca wydałby rozkaz rozbrojenia, zniszczenia dokumentów związanych w AK i głębokiej konspiracji, która dawała jedyne szanse na przeżycie członkom AK pod nadchodzącą sowiecką okupacją.


Korwin_Mike_Tyson napisał/a:

k***a, ale cie ten korwin zmanipulował. Powtarzasz, że PW44 było głupotą. Głupotą to jest startowanie w wyborach kiedy się nie ma szans na zwycięstwo, tego korwin nie przyzna.


Analogią do powstania nie jest udział w wyborach, wiesz o tym...? Pewnie nie. Więc Ci to mówię i proszę żebyś przestał być kolejnym idiotą, który rzuca analogiami na prawo i lewo jako swoim koronnym argumentem...


Korwin_Mike_Tyson napisał/a:

Każde powstanie ma sens, niech widzą, że naród walczy. Po fakcie każdy mądry. W dupie to ty byłeś przed urodzinamy.


Wymień mi 10 powodów dla których PW44 było sensowne oraz wymień mi 10 pozytywnych aspektów tego powstania i skontrastuj je z 10 najbardziej krwawymi i najbardziej destruktywnymi faktami na jego temat.

Wykalaczek

2015-05-04, 20:20
Panowie skończcie ta gównoburze o PW44 nie żyliscie w tamtych czasach wiec macie gowno do powiedzenia w tym temacie.

parolpl

2015-05-04, 22:36
W sumie racja, lepiej było w konspiracji budować partyzantkę. Tylko niektórzy chyba zapomnieli, że AK nie była tak regularnym wojskiem, żeby ten cały bajzel dało się ogarnąć. Zresztą niektórym się spieszyło bo mieli rachunki do wyrównania z niemcami. Więc cała ta debata o rzeczach byłych jest gówno warta, chyba, że wziąć taką prostą lekcje, że ogarnięta partyzantka potrafi rozpie**alać regularne armie (AK nie należała do zbyt zorganizowanych ).