18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

90-latka prowadzi doping na Lechii

Quintessential • 2013-05-13, 12:25
Najstarsza fanatyczka przez minutę poprowadziła doping w meczu Lechia - Ruch


ma...........19

2013-05-13, 16:02
Ezoteryk napisał/a:

@up do wszystkich spójrzcie jak w tym kraju jest źle , wy k***a nic nie robicie dla kraju tylko na dupach i czepiacie się kibiców którzy nic złego nie robią są po prostu niszczeni przez media bo Pan Tusk się boji że to dzięki nim jak w innych krajach dojdzie do rewolucji , 2 sprawa jak już tak się czepiacie przekleństw to wypad z tego portalu bo tu jest k***a więcej przekleństw niż na takim meczu na których od lat sobie tylko kibice śpiewają , zapewne zaraz ktoś napisze o ustawkach że przecież oni się biją itp , powiem tak jak Tusk Jebie was w dupę to was to nie interesuję , ja siedzicie przed kompem całymi dniami i wpie**alacie chipsy popijając cola to też was nie interesuję i taka osoba wtedy pisze komentarz że nie przyjdzie z dzieckiem na mecz a prawda taka że dzieci z rodzinami jest tam pełno , huliganka jak jest to poza stadionem nie narażając ludzi nawet nikt o tym nie wie , nikt tego nie widzi , kibice robią więcej dobrego dla ludzi niż taki zwykły Januszek chodzący do kościoła co niedziele mówiący jaki to on dobry ojciec który codziennie krzyczy na swoje dzieci językiem łacińskim , kibice zrobili więcej dobrego dla ludzi niż wasz ukochany pan Tusk i przysłowiowy Użytkownik Sadistica , też dodam że zauważyłem że nagonka na kibiców jest dlatego że ludzie którzy ich wyzywają po prostu mają kompleksy , boją się ich bo są łysi , nie jestem kibicem na mecze chodziłem tylko z ojcem ale wiem że bardziej mogę zaufać łysemu kibolowi niż katolikowi który robi wszystko co bóg mu powie ..


Dzień dobry, to ja- Gramma Nazi.
Popraw przecinki.

Zuku1916

2013-05-13, 16:12
PawełGM napisał/a:

Niewiele im brakuje do akbarów. Ten sam syf. Jedyne co ich różni to to, że są za dotykaniem i skupiają się w kluby wielbicieli kopaczy świńskiej skóry.



A czego tu k***a jest nie do zrozumienia. Bydło znalazło inne bydło o tych samych bydlęcych zapędach. Nawet tak ryczą. Ich krzyki bardziej przypominają inscenizacje średniowiecznych bitew, gdzie po takich wrzaskach żołnierze rzucali się na siebie. To nie jest forma rozrywki tylko quasi-religia bo te ćwierćinteligenty są za głupi nawet na jakiegoś jezusa albo allaha.



kolega pewnie wpie**ol od szalikowcow wylapal i poszedl na skarge do mamusi, stad ten uraz :idzwch*j:

qtacz

2013-05-13, 16:24
@Meretrix
Widać ze czyjaś lokalna druzyna jest w 2 klasie albo i nizej

nRsl

2013-05-13, 16:57
Meretrix napisał/a:

Jaranie się ekstraklasą to pedalstwo a Lechia i Ruch to ciota i ch*j. ;)


Hejtuj sobie twoj pewnie real , bvb czy barce . Jeśli ty nie wspierasz swojego lokalnego klubu tylko prawdopodobnie marzysz o byciu kibicem jakiegoś "jakiejś perełki" najwyższej klasy,to nie musisz obrażać innych klubów a zarazem kibiców którzy je wspierają :!: Ludzie gdyby większość miała podejście bynajmniej poprawne w kierunku rozwoju Polskiej ligi to mogli byśmy mieć najlepszą ligę na świecie , ale nie bo po co ...

cenius

2013-05-13, 17:20
Babka jutro ma wjazd ABW o 5 rano na kwadrat bankowo

i po co jej to było na stare lata?

Kozar

2013-05-13, 17:34
niektórzy młodzi "myślą" że jak ktoś ma 90 na karku to musi być mądry - uświadamiam, nie ma reguł, a wiek nie likwiduje głupoty.

skinskin

2013-05-13, 17:53
az mam ciary, uwielbiam chodzic na mecze<3

danis008

2013-05-13, 19:38
Meretrix napisał/a:

Jaranie się ekstraklasą to pedalstwo a Lechia i Ruch to ciota i ch*j. ;)





mieszkanie w wiosce czyt. wrocław to pedalstwo a racibórz to ciota i ch*j :fiufiu:

rksrobert

2013-05-13, 19:47
Spinacie się po kilku k***ach, nauczcie się hiszpańskich przekleństw i obejrzyjcie wasze wielkie gran derby. Tam to się dopiero bluzga ponad 90 minut. A biedotą umysłową jesteście Wy ludzie bez pasji, negujący wszystko co jest wbrew waszym ideom czyli siedzeniu przy kompie i obrażaniu wszystkich i wszystkiego.
Apropo jestem kibolem, jestem na każdym meczu u siebie jak i na wyjeździe. Maturę zdałem bardzo dobrze, mam tytuł technika, świetną pracę co za tym idzie porządne pieniądze, wspaniałą kobietę. Większość z moich braci po szalu również prowadzą dostatnie i porządne życie, większość ponieważ są też osoby patologiczne ale to tylko mały odsetek, tak samo jest w każdym społeczeństwie. Mecz jest to jeden dzień w tygodniu gdzie można się spotkać w tak licznym gronie, wykrzyczeć i odstresować. Wy waszą frustrację wyrzucacie w internecie, My na stadionie. Przecież jest teoretycznie wolność słowa więc w czym problem?

PawełGM

2013-05-13, 19:54
Zuku1916 napisał/a:



kolega pewnie wpie**ol od szalikowcow wylapal i poszedl na skarge do mamusi, stad ten uraz :idzwch*j:



Nie mam urazu. Mam za to oczy, którymi widzę i uszy, którymi słyszę. A co? Bydło bez kultury. Tak ma wyglądać zabawa dojrzałych ludzi? Rzucając k***ami i innymi epitetami w stronę osób, które nie kibicują tej samej drużynie? Już lepiej na Woodstock się bawią. Przynajmniej wpie**olu i/lub wyzwisk się nie zbierze za inny kolor ubrania. I żadnego nie wyłapałem na moje szczęście, a znam ludzi, którzy chodzą na mecze tylko po to by komuś wj***ć. Wiesz co? Nazywają siebie "kibicami". Zabawne, nie?
:idzwch*j:

Peter-Norivotset

2013-05-13, 20:01
PawełGM napisał/a:



Nie mam urazu. Mam za to oczy, którymi widzę i uszy, którymi słyszę. A co? Bydło bez kultury. Tak ma wyglądać zabawa dojrzałych ludzi? Rzucając k***ami i innymi epitetami w stronę osób, które nie kibicują tej samej drużynie? Już lepiej na Woodstock się bawią. Przynajmniej wpie**olu i/lub wyzwisk się nie zbierze za inny kolor ubrania. I żadnego nie wyłapałem na moje szczęście, a znam ludzi, którzy chodzą na mecze tylko po to by komuś wj***ć. Wiesz co? Nazywają siebie "kibicami". Zabawne, nie?
:idzwch*j:


idz sie poplakac do rodzicow dziewczynko

kulwon przez f

2013-05-13, 20:17
Cytat:


A czego tu k***a jest nie do zrozumienia. Bydło znalazło inne bydło o tych samych bydlęcych zapędach. Nawet tak ryczą. Ich krzyki bardziej przypominają inscenizacje średniowiecznych bitew, gdzie po takich wrzaskach żołnierze rzucali się na siebie. To nie jest forma rozrywki tylko quasi-religia bo te ćwierćinteligenty są za głupi nawet na jakiegoś jezusa albo allaha.


tak przyglupie, masz racje, ze dzisiejsi kibice to taki jakby odpowiednik sredniowiecznych rycerzy, ale mozna to bylo zmiescic w jednym wersie

donRafael

2013-05-13, 20:34
morda psy i wara mi od Lechijki. Marszczyfredy j***ne, o sporcie pewnie słyszały tylko w wiadomościach..

ZieIony

2013-05-13, 23:01
Meretrix napisał/a:

Jaranie się ekstraklasą to pedalstwo a Lechia i Ruch to ciota i ch*j. ;)



Może i extraklasa nie ma jakiegoś dużego poziomu gry, ale to właśnie w tym wszystkim jest piękne, pomimo tego, że nie grają najlepiej, to i tak przychodzi dużo ludzi na stadion i ich dopingują, potrafią się zjednoczyć i uhonorować poległych Polaków, a kiedy jest czas na śpiewanie hymnu, to 40tyś ludzi potrafi podnieść dupę, zdjąć czapki z głów i zaśpiewać 4 zwrotki. Na sektorach pojawiają się sektorówki, a cały stadion krzyczy "Cześći chwała bohaterom!"

Wkurza mnie to... że ludzie nie widzą takich rzeczy i naśmiewają się z polskiej ligi, a to właśnie kibice są grupą zjednoczonych ludzi, którzy chcą coś zrobić i którzy szanują Polskę. Ktoś kiedyś na sadisticu napisał "Polska liga nie jest tak dobra, jak inne zagraniczne ligi, ale trzeba ją kochać jak upośledzone dziecko, bo jest nasza"

poloo89

2013-05-13, 23:43
KamilAW napisał/a:

BKS&TS :)


chuba o wks'ie zapomniałeś...

a do całej reszty. spinajcie dalej dupy :)
Jedno jest pewne, puki nie pójdziecie KIBICOWAĆ na mecz... nigdy nie zrozumiecie tego klimatu ;)

dziękuję, dobranoc.