18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

90-latka prowadzi doping na Lechii

Quintessential • 2013-05-13, 12:25
Najstarsza fanatyczka przez minutę poprowadziła doping w meczu Lechia - Ruch


sskull

2013-05-13, 15:01
A na czapce "SUPER PARTIA k***O!"

chrap

2013-05-13, 15:02
Babcia pozytywna, ma swoją pasję, ulubioną drużynę, no i przede wszystkim nie przeszkadzają jej wulgaryzmy jak tutaj większości. Taki jakiś dziwny trend - coraz więcej p*zd jest na świecie, a facet dzisiaj jest często bardziej marudny i wrażliwy niż niejedna kobieta.

erniii

2013-05-13, 15:02
Maciek22377 napisał/a:

j***na intelektualna biedota



To, że tego nie rozumiesz i Twoją jedyną rozrywką po 8 godzin tyrania w korpo będzie włączenie sobie telewizji i walenie konia pod teleaudio nie znaczy, że inna forma spędzania wolnego czasu jest zła.

PawełGM

2013-05-13, 15:06
Niewiele im brakuje do akbarów. Ten sam syf. Jedyne co ich różni to to, że są za dotykaniem i skupiają się w kluby wielbicieli kopaczy świńskiej skóry.

erniii napisał/a:



To, że tego nie rozumiesz i Twoją jedyną rozrywką po 8 godzin tyrania w korpo będzie włączenie sobie telewizji i walenie konia pod teleaudio nie znaczy, że inna forma spędzania wolnego czasu jest zła.



A czego tu k***a jest nie do zrozumienia. Bydło znalazło inne bydło o tych samych bydlęcych zapędach. Nawet tak ryczą. Ich krzyki bardziej przypominają inscenizacje średniowiecznych bitew, gdzie po takich wrzaskach żołnierze rzucali się na siebie. To nie jest forma rozrywki tylko quasi-religia bo te ćwierćinteligenty są za głupi nawet na jakiegoś jezusa albo allaha.

Ji^HaD

2013-05-13, 15:06
no i k***a strzelili ..... az 4

Bridgwater88

2013-05-13, 15:09
strzelcie k***o gola, gola, gola, gola x20 :amused:

erniii

2013-05-13, 15:20
PawełGM napisał/a:

Niewiele im brakuje do akbarów. Ten sam syf. Jedyne co ich różni to to, że są za dotykaniem i skupiają się w kluby wielbicieli kopaczy świńskiej skóry.



A czego tu k***a jest nie do zrozumienia. Bydło znalazło inne bydło o tych samych bydlęcych zapędach. Nawet tak ryczą. Ich krzyki bardziej przypominają inscenizacje średniowiecznych bitew, gdzie po takich wrzaskach żołnierze rzucali się na siebie. To nie jest forma rozrywki tylko quasi-religia bo te ćwierćinteligenty są za głupi nawet na jakiegoś jezusa albo allaha.



Śmieszny jesteś, ale w sumie To Twoje zdanie więc nie będę Cię obrażał. 90% tych "Ćwierćinteligentów" ma porządną pracę, rodzinę i wierzy w wartości takie jak Bóg czy honor.

Z ciekawości - jakie Ty masz zainteresowania? Co robisz w wolnym czasie?

DiesIrae

2013-05-13, 15:21
Szanuję kibiców Lechii za silny bastion narodowo-radykalny, za całą resztę ch*j im w dupę. Wielka Triada (nie)pozdrawia

Ezoteryk

2013-05-13, 15:22
@up do wszystkich spójrzcie jak w tym kraju jest źle , wy k***a nic nie robicie dla kraju tylko na dupach i czepiacie się kibiców którzy nic złego nie robią są po prostu niszczeni przez media bo Pan Tusk się boji że to dzięki nim jak w innych krajach dojdzie do rewolucji , 2 sprawa jak już tak się czepiacie przekleństw to wypad z tego portalu bo tu jest k***a więcej przekleństw niż na takim meczu na których od lat sobie tylko kibice śpiewają , zapewne zaraz ktoś napisze o ustawkach że przecież oni się biją itp , powiem tak jak Tusk Jebie was w dupę to was to nie interesuję , ja siedzicie przed kompem całymi dniami i wpie**alacie chipsy popijając cola to też was nie interesuję i taka osoba wtedy pisze komentarz że nie przyjdzie z dzieckiem na mecz a prawda taka że dzieci z rodzinami jest tam pełno , huliganka jak jest to poza stadionem nie narażając ludzi nawet nikt o tym nie wie , nikt tego nie widzi , kibice robią więcej dobrego dla ludzi niż taki zwykły Januszek chodzący do kościoła co niedziele mówiący jaki to on dobry ojciec który codziennie krzyczy na swoje dzieci językiem łacińskim , kibice zrobili więcej dobrego dla ludzi niż wasz ukochany pan Tusk i przysłowiowy Użytkownik Sadistica , też dodam że zauważyłem że nagonka na kibiców jest dlatego że ludzie którzy ich wyzywają po prostu mają kompleksy , boją się ich bo są łysi , nie jestem kibicem na mecze chodziłem tylko z ojcem ale wiem że bardziej mogę zaufać łysemu kibolowi niż katolikowi który robi wszystko co bóg mu powie ..

Czary

2013-05-13, 15:22
LECHIA Gdańsk k***A SZAJS!

AJ.IS

2013-05-13, 15:25
Pewnie zaraz posypią się gromy, bo przecież kibice to ostoja patriotyzmu w Polsce i jedyna siła zdolna powstrzymać Tuska.

Nie irytuje mnie używanie wulgaryzmów. To część języka mówionego i same w sobie nie są czymś wielce zdrożnym. Czym innym jest obecność wulgaryzmów w życiu, a czym innym edukacja i wychowanie dzieci. Argument, że takie coś znajdzie dziecko w domu, telewizji czy od przysłowiowych Januszy to równanie w dół. Cholernie mi to przypomina pewnien ustrój. Tak lubiany na Sadistic'u.
Po to do cholery jesteście rodzicami, aby swoje dzieci wychować w kulturze i poszanowaniu języka. Czy dziecku pozwolisz oglądać idotę w talkshow to zależy tylko od Ciebie.

Język na stadionach jest często językiem walki z kibicami innej drużyny, czy też do mniej lub bardziej urojonymi "wrogami". Wulgaryzmy więc będa obecne i z tym się zgadzam.Tutaj, słowo "k***om" jest nacechowane bardzo złymi emocjami. To nie tylko wulgaryzm, ale i przesłanie nienawiści. Tego nie mogę przekazać moim dzieciom.

W sytuacjach innych niż krzywda najbliższych czy osobista, nienawiść to cecha ludzi płytkich i głupich.
Można nie lubić, ba nie tolerować, innych nacji, religii, poglądów politycznych. Nienawidzić? Cóż niektórzy szambo nazywają perfumerią.

Trochę zboczę z tematu ale też nie za daleko.
Sadistic, jako społeczność, ma poglądy bardzo zbliżone do moich. Nie mniej boli mnie, kiedy wychwala się Hitlera, kiedy każdego wrzuca się do jednego wora ze względu na jego wygląd czy też akceptuje bezsensowną przemoc. To mówią polscy partioci? To odróżnia motłoch od ludzi inteligentnych.
Wiem, że mięso armatnie jest potrzebne ale zastanówcie się kim chcielibyście być.

Peter-Norivotset

2013-05-13, 15:36
A gdzie lewackie ścierwa nazywające kibiców bandytami? Przecież ta babcia pewnie jest gangsterem zaangażowanym w handel narkotykami!
j***ć lewaków(mimo, że to lubią)
Co to zebranie panienek, które wyrwały się z kuchni i narzekają na bluzgi na stadionach?

Dy...........za

2013-05-13, 15:48
Jaranie się piłką nożną to pedalstwo a barca i real to ciota i ch*j ;)

ściwanek

2013-05-13, 15:58
@Ezoteryk

Duma Gimbusa urażona? Jesteś taki sam jak ci co na stadionie siedzą.... Tępi prowokatorzy ;-)

ulifont

2013-05-13, 16:00
na stadionach jest spoko zawsze lubie chodzic w towarzystwie dziadka i dzieci namecze tam jest spokojnie i fajnie, tak cicho i mozna nawet powiedziec co sie myśli i spokojnie wrócic po meczu,tylko po co ta policja...