18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

9 na 1 walka Arka Gdynia walka młodych wilców na 1 schaba

kuba1393 • 2020-04-23, 23:17
Stary wyga podobno jakiś don pepe Arki gdyni otoczył 9 napastników
:idzwch*j:


DoubleBorger

2020-04-24, 05:45
Uwierzyłem w bohaterów kina akcji, który napie**alają wszystkich dookoła z pełnym paskiem życia lub powyżej 50%

skandal89

2020-04-24, 06:54
Prze ch*j i prze p*zdy.

Grzewho

2020-04-24, 07:11
Walka nieuczciwa, Rybak był w przewadze i uderzał z wyskoku :->

Goldi85

2020-04-24, 07:33
Kozaki prawdziwe a jak by upadł to by kopali. widac zawodowcy

Macx83wwww

2020-04-24, 07:34
Miał szczęście, że tam nie panują krakowskie zwyczaje...

gu...........er

2020-04-24, 07:44
Jednak da się otoczyć 20 samemu .

Deekk

2020-04-24, 08:39
Tampony niech najpierw z p*zd sobie wyjmą cioty. Zostali zgwałceni przez swój pseudo honor. Szacun dla gościa

ws...........33

2020-04-24, 08:48
człowiek_zły napisał/a:

Jaranie się piłą nożną. Czemu szachy ich tak nie ekscytują?



Bo w szachach trzeba myśleć i nie można dużo pić.

za...........zh

2020-04-24, 08:49
@Deekk
To żeś teraz doj***ł!
Kibol i honor nie pasują do siebie, ta cała hooliganka to banda tchórzy bez odrobiny honoru. Mocni tylko w przewadze 10 do 1 lub większej a jak 1 na 1 to już cykorią dupę zaciska.

MadDave

2020-04-24, 12:56
Nie chce nikogo oceniać aIe trzeba być na prawdę niedoj***ny żeby zostać takim kiboIskim ścierwem. Kibic to jeszcze ch*j,. AIe chodzić i prać się po ryjach z innymi niedojebami tyIko po to żeby udowodnić coś klubowi który uwaga k***a aIe gardzi takimi jednostkami :d No prośba. Nigdy nie miałem dobrego zdania o kibicach piłki nożnej.
Zaraz się jeden z drugim srpruje do mnie że nie wiem czym jest honor i walka o barwy i wiecie co- a w h*ju mam wasze honory i barwy klubików za które się okładacie po mordach. Za każdym razem gdy słyszę że któryś ginie w takiej ustawce moje serce się raduje.
Nie ma drugiej takiej rzeczy która wk***ia mnie bardziej niż banda pijanych kiboli. Powinna być ustawowo możliwość odstrzału tego bydła. Tak samo jak zbyt dużej populacji dzika czy innego szkodnika.

MindBodyLightSound

2020-04-24, 14:08
człowiek_zły napisał/a:

Jaranie się piłą nożną. Czemu szachy ich tak nie ekscytują?



Bo szachy wymagają myślenia

Adrian92

2020-04-24, 14:19
MadDave napisał/a:

Nie chce nikogo oceniać aIe trzeba być na prawdę niedoj***ny żeby zostać takim kiboIskim ścierwem. Kibic to jeszcze ch*j,. AIe chodzić i prać się po ryjach z innymi niedojebami tyIko po to żeby udowodnić coś klubowi który uwaga k***a aIe gardzi takimi jednostkami :d No prośba. Nigdy nie miałem dobrego zdania o kibicach piłki nożnej.
Zaraz się jeden z drugim srpruje do mnie że nie wiem czym jest honor i walka o barwy i wiecie co- a w h*ju mam wasze honory i barwy klubików za które się okładacie po mordach. Za każdym razem gdy słyszę że któryś ginie w takiej ustawce moje serce się raduje.
Nie ma drugiej takiej rzeczy która wk***ia mnie bardziej niż banda pijanych kiboli. Powinna być ustawowo możliwość odstrzału tego bydła. Tak samo jak zbyt dużej populacji dzika czy innego szkodnika.



Myslę, że oni mają w dupie Twoje zdanie :) Mają swój świat, swój klimat. Rywalizują ze sobą i się biją i ch*j Tobie i mi do tego. Biją się między sobą. Biją się między osiedlami. No i ch*j. W USA było to samo, tyle, że tam się strzelali. Taki mamy klimat i tyle.
Nie wiem co Wam daje pisanie takich litanii i wyzywanie na internecie.