18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

8 stacji dyskietek.. gra "Ona tańczy dla mnie"

stefan86 • 2012-12-09, 15:24
Oto do czego można wykorzystać stare stacje dyskietek.


Bard_Zerald

2012-12-09, 23:12
Ja pie**ole, co za czasy.
Ludzie, którzy nazywają gówno gównem są wyzywani od "hejterów".


Ta piosenka to jest gówno, brzmi jak gówno, ma gówniany tekst i jest ch*jowa. To jest fakt, ja nie hejtuje. To gówno, a ja przesłuchałem tej piosenki kawałek bo ktoś mi pokazał, powiedziałem mu że to gówno i od tego czasu nie wchodzę, nie słucham i zwykle się na ten temat nie wypowiadam.

@up
Użyłem wiele razy słowa gówno, żeby ci zapadło w pamięć. ;)
Można wiele rzeczy nazwać gównem, jeśli są obiektywnie gówniane.
Nie nazwałbym innego typu piosenki, której mogę nie rozumieć albo jest dobra ale nie w moim stylu gównem.

Zróbmy taką szybką analizę.
*Melodia i rytm - 0, melodycznie i rytmicznie nie bardziej wartościowa niż dziewczynka na oazie śpiewająca "jezus jezus" na chwytach A i D w kółko.
*Tekst - 0. Bez przesłania, bez polotu. Nie śmieszny, nie ciekawy, nie imponuje formą.
*Otoczka, styl - tutaj już różnie. Jednym może podejść, drugim nie. Ci, którym podchodzi zwykle chodzi o muzykę do potańczenia jak się najebią na weselu czy tego typu imprezie kojarzonej z piciem przy czerwonej ceracie. Czyli też w sumie dosyć ch*jowo.


I nie uważam że rock/metal jest najlepszym gatunkiem na świecie. Jest trochę szajsu, trochę bardzo dobrej muzyki. Różnie bywa. Ale oprócz tego istnieje olbrzymia ilość gatunków muzycznych gdzie z kolei jest masa świetnych kawałków, albo ch*jowych.
W disco-polo magia polega na tym, że forma jest tak zrobiona, żeby nie pozwolić, żeby powstała dobra piosenka discopolo, bo te piosenki mają jeden schemat który powielają, a sam schemat to właśnie kwinesencja szajsu.

hrabia9933

2012-12-09, 23:15
jak sie wam k***a moze nie podobac ten kawalek? widac ze tylko w domu siedzicie, polecam bifora z kumplami/kolezankami i do klubu ;)

lapucapu1

2012-12-09, 23:20
Lepsze od oryginału.

ans83[Ż]

2012-12-10, 00:54
mildyner napisał/a:

@Darksaider:
Jak, k***a, zwykle. Jak w Hameryce zrobią ch*jową techniawę z równie ch*jowym tekstem, to pierwsze miejsce na liście przebojów i co chwile leci na vivie, w radiu itp, no bo wpada w ucho.
No ale jak w Polsce ktoś zrobi coś takiego, to od razu disco polo, gówno i nikomu się nie podoba, bo przecież Polskie, my się nie nadajemy. A wg mnie gdyby pitbull nagrał coś takiego, tylko refren brzmiałby "i love her, she is here and she is dancing for me", do tego parę razy powie "sexy bitch" i "uno do tre kałtro" to będzie ogólnogalaktyczny letni hit pokroju "gangnam style"...

Tylko narzekać potrafimy, w sumie nic nowego :roll:



Ażk***a w komentarze wlazłem co by ci piwko postawić... jak dla mnie świetny kawałek i uskuteczniam go codziennie do pracy od lata!!

Resterwers

2012-12-10, 08:05
Jak mnie śmieszy postawa niektórych ludzi. Tak jak kolega na pierwszej stronie napisał, za granicą zrobią tą samą piosenkę z jeszcze bardziej ch*jowym tekstem i każdemu się podoba bo 90% nie ma pojęcia o czym jest i ocenia ją po melodii... Chociażby cały hit floridy whistle baby, no k***a ile można śpiewać o gwizdku? a mimo to podobało się...

Filmik ciekawy chociaż widziałem już piosenki wygrywane w ten sposób ;)