18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

8 stacji dyskietek.. gra "Ona tańczy dla mnie"

stefan86 • 2012-12-09, 15:24
Oto do czego można wykorzystać stare stacje dyskietek.


Piechur23

2012-12-09, 16:55
Darksaider napisał/a:

mildyner,

Mów za siebie, bo ja tego gówna amerykańskiego również nie słucham, dla mnie muzyka zakończyła się na latach 90. Poza tym jak śmiesz twierdzić, że ta nuta nie jest kiczowata to pokuszę się o stwierdzenie, iż jesteś wiejskim wixiarzem, bo trąci od niej tandetą na kilometr.


Powiedz mi czy byleś kiedyś na weselu? Nie ważne czy na wsi czy w mieście.. Byłeś czy nie? Fakt że w samochodzie przy otwartych szybach to buractwo ale na weselach w większości taka muzyka leci i jest to muzyka do zabawy! Nie wiem czego słuchasz ale wiedz iż mimo że zalatuje to wiochą to właśnie takie ma być i jest zajebiste do tańczenia, ludzie (i ci z miasta i ci ze wsi) wybornie się przy tym bawią więc skończ płakać i jeżeli widzisz w tytule "Ona tańczy dla mnie" i wiesz że tego nie lubisz to poprostu nie włączaj. Po co się tu wszystkim żalisz że cię to wk***ia, myślisz że to kogoś interesuje?

kuropatwa121

2012-12-09, 17:03
Ma taki sam monitor jak ja. W takim razie też spróbuję coś takiego zrobić :D

Krupnykowsky

2012-12-09, 17:16
Darksaider napisał/a:

mildyner,

Mów za siebie, bo ja tego gówna amerykańskiego również nie słucham, dla mnie muzyka zakończyła się na latach 90. Poza tym jak śmiesz twierdzić, że ta nuta nie jest kiczowata to pokuszę się o stwierdzenie, iż jesteś wiejskim wixiarzem, bo trąci od niej tandetą na kilometr.




Hoho, się k***a meloman znalazł :smiechzula:

matrixadam

2012-12-09, 17:18
mildyner napisał/a:

@Darksaider:
Jak, k***a, zwykle. Jak w Hameryce zrobią ch*jową techniawę z równie ch*jowym tekstem, to pierwsze miejsce na liście przebojów i co chwile leci na vivie, w radiu itp, no bo wpada w ucho.
No ale jak w Polsce ktoś zrobi coś takiego, to od razu disco polo, gówno i nikomu się nie podoba, bo przecież Polskie, my się nie nadajemy. A wg mnie gdyby pitbull nagrał coś takiego, tylko refren brzmiałby "i love her, she is here and she is dancing for me", do tego parę razy powie "sexy bitch" i "uno do tre kałtro" to będzie ogólnogalaktyczny letni hit pokroju "gangnam style"...

Tylko narzekać potrafimy, w sumie nic nowego :roll:



Co nie zmienia faktu, że dalej są to ch*jowe piosenki, nie mające za wiele wspólnego z muzyką.

androgenius

2012-12-09, 17:24
Jakieś gówno. Idea modulacji częstotliwości pracy stacji dyskietek czy innych tego typu urządzeń jak najbardziej spoko, ale wykorzystanie do odtworzenia jakiegoś gówna potępiam z całym dostępnym mi sk***ysyństwem.

Slais

2012-12-09, 17:24
Nie wiem co ma tu do rzeczy kawałek, przecież i tu chodzi o sam pomysł. Po co tyle bluzgów? Piwko za kreatywność.

mildyner

2012-12-09, 17:31
Slais napisał/a:

Po co tyle bluzgów?



Ponieważ :thisissadistic: k***a!

Dezeus

2012-12-09, 18:07
Dobry wokal mają te stacje

Dalias

2012-12-09, 18:10
Co jak co, możecie nazywać to gównem czy inna tandetą, jebie mnie to, ale przy tej akurat piosence zajebiście tańczy się na parkiecie :mrgreen: a jak już jest się po kilku głębszych to już w ogóle. Choć wtedy to już wszystko jedno, tylko żeby był regularne basy :-D

3m

2012-12-09, 20:07
Na tej muzyce się wychowałem i mimo, że rozwalam słuchawki metalowym darciem mordy o wpie**alaniu kotów to ta muzyka zawsze będzie mi towarzyszyć jako początki. Nie było Vivy, MTV, 4fun itp. Ale był Polsat i Disco Realax!

iHadToGo

2012-12-09, 20:41
mildyner napisał/a:

@Darksaider:
Jak, k***a, zwykle. Jak w Hameryce zrobią ch*jową techniawę z równie ch*jowym tekstem, to pierwsze miejsce na liście przebojów i co chwile leci na vivie, w radiu itp, no bo wpada w ucho.
No ale jak w Polsce ktoś zrobi coś takiego, to od razu disco polo, gówno i nikomu się nie podoba, bo przecież Polskie, my się nie nadajemy. A wg mnie gdyby pitbull nagrał coś takiego, tylko refren brzmiałby "i love her, she is here and she is dancing for me", do tego parę razy powie "sexy bitch" i "uno do tre kałtro" to będzie ogólnogalaktyczny letni hit pokroju "gangnam style"...

Tylko narzekać potrafimy, w sumie nic nowego :roll:




Nie wiem do kogo ten post jest kierowany.
Przecież pitbull, albo to gówno w temacie wkładamy do jednego worka. Co nie panowie?

dostępny_nick

2012-12-09, 20:59
Zastanawia mnie jedno, skoro w tytule, jest że to ona tańczy dla mnie, to na ch*j to otwieracie skoro nie lubicie?
Lubicie pospinać dupę i pohejtować?
Fajnie, a teraz sp***alajcie.

miki80

2012-12-09, 21:46
@mildyner

Jeśli szerzej otworzyłbyś oczy to zauważyłbyś, że są na świecie ludzie którzy mają wrażliwe uszy i którym nie podoba się gówno zarówno w wydaniu polskim jak i amerykańskim i dla których gówno to gówno. Ja się wychowałem na rocku i metalu. Wiem co to jest założyć zespół, uczyć się grać na instrumencie a potem skomponować coś i jeszcze zgrać się z innymi członkami zespołu. To co dziś dzieje się w radiu i telewizorni to po prostu cios w serce dla MUZYKI. I wali mnie, że gdyby nagrał to inny fagas to byłoby to na top liście w radiu zet. Gdyby mama miała ch*ja byłaby ojcem.

bomba105

2012-12-09, 21:48
oczywiście hejterów nie może zabraknąć nawet tutaj :) )

dostępny_nick

2012-12-09, 23:07
@miki80, fajnie. Tobie się podoba jedno, a innemu drugie. Tylko to, że Tobie się to nie podoba nie oznacza, od razu, że to jest gówno. Żyjemy k***a w wolnym świecie, a nie w czyimś świecie. Jeżeli komuś się coś podoba i nie przeszkadza tym innym, nie ogranicza ich wolności, to niech to robi skoro ma z tego frajdę, a Tobie ch*j do tego. Ma Ci się prawo to nie podobać, możesz wyrazić opinię, ale wyzywanie od gówien jest hmm oznaką ograniczenia umysłowego? I naprawdę, ch*j mnie strzela jak ludzie piszą "ja słucham rocka i metalu i jestem Panem i Bogiem wszystkiego" ok fajnie, też lubię rocka, ale to nie oznacza, że będę wyznaczał, że rock i metal to błogosławieństwo a disco-polo to już gówno.