18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

79 pkt karnych

BamaBoyGRR • 2012-10-06, 10:26
79 pkt karnych - tyle pkt karnych powinien otrzymać 23 letni kierowca Kawasaki gdyby miał prawo jazdy (pomijając fakt, że motor nie miał ważnego przeglądu i ubezpieczenia)...



w wyszukiwajce/tagach nie znalazłem, jak było to spalić...

sergio909

2012-10-07, 12:36
tigerqaz napisał/a:

- motocykl---79 pkt. karnych
-policja --- ??? tyle samo wykroczeń drogowych--- pkt.karnych 0

"Co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie"
Psiarnia podczas pościgu spowodowała takie samo zagrożenie w ruchu drogowym...
Sk***ysyństwo!!!



Ty masz 27 lat? Chyba coś oszukujesz jednak...
Wiesz co to pojazd uprzywilejowany?
A pogotowie, czy straż pożarna co zapie**ala by ratować życie, im też byś mandaty wlepiał?

Stew

2012-10-07, 12:43
@up To samo chciałem napisać.

@tigerqaz Wyobraź sobie (ale postaraj się, bo wydajesz się przytępawy), że policja jechała na sygnale (dźwięk i światło), więc radiowóz był widoczny. Z resztą, po co ja to mówię. Idź na bloki j***ć psy...

Szoqn

2012-10-07, 13:23
siwybis, tigerqaz i reszta zjebów, których powinno się poddać aborcji drewnianą łyżką w 9 miesiącu ciąży...no cóż. Czytając komentarze o złej policji, którą trzeba [?]pie**olić...mam naprawdę nadzieję, że kiedyś napadną was, okradną i jeszcze zgwałcą was i wasze dziewczyny/dzieci, a potem ciekawe co zrobicie, powiecie: "A co tam, nie będę leciał na psy", czy jednak pójdziecie się wypłakać i szukać "kolegów" zbrodniarzy. Chłopaki z policji może nie zawsze zachowują się w porządku, ale zarabiają ch*jowe pieniądze, a muszą latać za takimi obszczymurkami jak wy, którzy naginają prawo, muszą pie**olić się z takimi pijanymi menelami [jak wy], jeździć na burdy w melinach, słuchać pijanego bełkotu, odczuwać ciągłą presję ze strony społeczeństwa. Ale co wy możecie wiedzieć o pracy policji, pewnie gówno w ogóle wiecie o pracy ;)

St...........ke

2012-10-07, 13:29
bartekmmm napisał/a:

Policja wielokrotnie stworzyła zagrożenia dla życia i zdrowia postronnych użytkowników drogi.


lohan napisał/a:

Nie rozumiem o co ten krzyk...gosc jechal motorem normalnie, mijal po pasach, droga szeroka, nie widze, zeby tam spowodowal jakas niebezpieczna sytuacje...a te glaby z policji co chwile powodowali sytuacje, ze ludzie musieli w row uciekac, sami powinni se wpie**olic te 79 pkt karny...



Pojazdy na sygnale mają pierwszeństwo, a Ty musisz im ustąpić. Czepiasz się policji, ale takie samo prawo ma pogotowie, czy straż pożarna.

El-Miczelov napisał/a:

Motocyklista debil, ale policja też przegięła i nawet większe zagrożenie stwarzała (bo samochód szerszy/większy)...

W cywilizowanych krajach rozwiązuje się to inaczej: jak pościg za piratem może stwarzać dodatkowe niebezpieczeństwo w ruchu drogowym to... policja odpuszcza. No bo po co ryzykować życiem swoim i innych, skoro lepsze jest prawdopodobieństwo, że idiota (w tym przypadku na motocyklu), się rozwali, niż że samemu się wpie**oli w samochód jadący z naprzeciwka, który nie zdąży się usunąć...



W cywilizowanych krajach ludzie zwalniają i ustępują miejsca pojazdom uprzywilejowanym ;)

tigerqaz napisał/a:

- motocykl---79 pkt. karnych
-policja --- ??? tyle samo wykroczeń drogowych--- pkt.karnych 0

"Co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie"
Psiarnia podczas pościgu spowodowała takie samo zagrożenie w ruchu drogowym...
Sk***ysyństwo!!!



Taki kozak? A potem narzekanie, że karetka godzinę jedzie do kogoś.

DiabełzPiekła

2012-10-07, 13:53
Nie uciekł bo jechał z pasażerem, samemu miałby szanse. A tak w ogóle to moje okolice na filmiku i znam kierującego, nazwanie go motocyklista to obraza dla prawdziwych motocyklistów. On jest po prostu rozpieszczonym idiota, zresztą cala jego familia jest nie normalna ;) Szkoda ze nie pokazali całego filmiku, początek pościgu był ciekawy ;)

jeloo

2012-10-07, 14:02
sergio909 napisał/a:



Widzę, że jednak z motocyklistami da się normalnie pogadać :)
W dzisiejszych czasach trzeba mieć oczy wokół głowy i jeszcze do tego myśleć za innych. Do tego szczególnie baby, malują się, gadają przez telefon, i bóg wie co jeszcze robią za kierownicą.
Ogólnie jestem załamany tym jak jeździ wiekszość ludzi. 3 miesiące temu zatrzymałem się ustąpić pieszemu, który przechodził przez przejście. W efekcie dostałem w tyłek z predkoscia ok 110km/h. Gdyby auto nie ważyło ok 2 ton i nie byłoby to dobre auto najprawdopodobniej sam bym mial problemy z kregosłupem a do tego bezwładność auta obiłaby pieszego ;/
Dopiero po takich przeżyciach i filmikach z wypadków pracuje wyobraźnia, ale i czasami to też nie pomaga bo wiekszość ludzi to jednak debile...



Powiem Ci tyle, że sam miałem przejście, jak koleś przeskoczył na czerwonym, a w zasadzie próbował przeskoczyć i mnie staranował jak jechałem właśnie motocyklem. Do tej pory czasem nie dam rady z łóżka wstać tak noga napie**ala. Chociaż i tak miałem szczęście, bo mogłem na tym łóżku już do końca życia leżeć. A skończyło się tylko na obiciu, bo auto wpasowało się idealnie pod moją nogę, i tylko delikatnie ją poobijało :D

Więc wiem o czym mówisz. I właśnie teraz dochodzę do momentu kiedy stwierdzam, że na prawo jazdy powinno się robić jeszcze testy psychologiczne. Tak w ogóle czasem to nawet prawko dostają ludzie, którzy powinni w ogóle nawet do egzaminu nie być dopuszczonymi jak tak czasem jeżdżę samochodem czy motocyklem i obserwuję co się dzieje na drodze.


A co do policjantów, to ja nie wiem, może w życiu żadnego złego nie spotkałem. Zawsze jacyś mili byli albo coś. Nigdy nie spotkałem się z chamstwem. Czy to ze strony drogówki, czy zwykłej prewencji. Pamiętam jak piłem piwo w plenerze, i podeszło dwóch z prewencji. I mówią, że w zasadzie dzisiaj mandat, ale jakby tak spojrzeć jakie zajebiste niebo, to oni w sumie sami by się tak napili gdyby nie służba, życzyli smacznego, i powiedzieli, że jakby następny patrol się czepiał, to powołać się na tego i tego, że od niego dostaliśmy dyspensę na dzisiaj.

sergio909

2012-10-07, 17:45
jeloo napisał/a:



Powiem Ci tyle, że sam miałem przejście, jak koleś przeskoczył na czerwonym, a w zasadzie próbował przeskoczyć i mnie staranował jak jechałem właśnie motocyklem. Do tej pory czasem nie dam rady z łóżka wstać tak noga napie**ala. Chociaż i tak miałem szczęście, bo mogłem na tym łóżku już do końca życia leżeć. A skończyło się tylko na obiciu, bo auto wpasowało się idealnie pod moją nogę, i tylko delikatnie ją poobijało :D

Więc wiem o czym mówisz. I właśnie teraz dochodzę do momentu kiedy stwierdzam, że na prawo jazdy powinno się robić jeszcze testy psychologiczne. Tak w ogóle czasem to nawet prawko dostają ludzie, którzy powinni w ogóle nawet do egzaminu nie być dopuszczonymi jak tak czasem jeżdżę samochodem czy motocyklem i obserwuję co się dzieje na drodze.


A co do policjantów, to ja nie wiem, może w życiu żadnego złego nie spotkałem. Zawsze jacyś mili byli albo coś. Nigdy nie spotkałem się z chamstwem. Czy to ze strony drogówki, czy zwykłej prewencji. Pamiętam jak piłem piwo w plenerze, i podeszło dwóch z prewencji. I mówią, że w zasadzie dzisiaj mandat, ale jakby tak spojrzeć jakie zajebiste niebo, to oni w sumie sami by się tak napili gdyby nie służba, życzyli smacznego, i powiedzieli, że jakby następny patrol się czepiał, to powołać się na tego i tego, że od niego dostaliśmy dyspensę na dzisiaj.



Ja zdałem dopiero za 6stym razem. Zagłębianie się w temat szkoleń i egzaminów to zupełnie inna sprawa bo człowiek zda jak trafi na odpowiedniego egzaminatora albo jak już swoje zapłaci. Ja zdałem za 6 a znajomy za 1 i spowodował już 2 kolizje więc chyba każdy wie o czym mówie.
A skoro mówimy o przeskokach na czerwonym :D
Jadę odwieźć siostrę do szkoły wczesnie rano wjezdzam na zielonym a doslownie metr przed maska przemyka motocyklista, wpakowal sie na czerwonym na skrzyżowanie z predkoscia około 200km/h. W sumie to ułamki sekund decydowały o jego losach ale tym razem miał farta... Ja w sumie też bo jednak naprawa auta sporo kosztuje ;/ zachciało się luksusu to teraz trzeba bulić

Kaprys

2012-10-07, 17:58
Mi to samo, policjanci są ok. Zawracałem na zakazie, nawet kurde nie wiedziałem, to dostałem obszerne pouczenie i najniższy mandat (widełka 50-500zł) a punktów niestety 5 i cennik nie przewiduje wideł. - powiedzieli mi, że nawet by sobie dupy nie zawracali, ale dostali zgłoszenie od operatora monitoringu i musieli. Tak, 200 m dalej wisi kamera na skrzyżowaniu, i j***ny operator dojrzał. jeszcze koleś przede mną miał szczęście że nie zwiał zawracając jak ja, bo gliniarze powiedzieli że mieli numer od 'operatorka kamery' i by dostał więcej za sp***olenie z miejsca 'przestępstwa' A zatrzymali mnie, bo nie mogli się rozdwoić, i zatrzymać tamtego. To by zarobił zaocznie znacznie więcej niż jak zawrócił. Też 5 pkt i 50, a mógł +500 i +5 do tego,co dostał. Uważajcie na kamery, ja już uważam.

Bo miasto monitorowane, to nie miasto bezpieczne. To miasto dotowane przez kierowców. Dlatego jestem ciotą, jadę 50, gdzie wiem, że są kamery i radary, ale mój pieniądz siedzi w mojej kieszeni, a nak***iam gdzie jest 'czysto' i jadę poniżej 10 min do pracy. Więc sorry, jak komuś chętnemu do mandatu blokuję drogę :)