18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

79 pkt karnych

BamaBoyGRR • 2012-10-06, 10:26
79 pkt karnych - tyle pkt karnych powinien otrzymać 23 letni kierowca Kawasaki gdyby miał prawo jazdy (pomijając fakt, że motor nie miał ważnego przeglądu i ubezpieczenia)...



w wyszukiwajce/tagach nie znalazłem, jak było to spalić...

siwybis

2012-10-07, 10:55
Co za p*zdy tu siedzą i komentują... najpiękniejszym zakończeniem tego filmu byłby dzwon w wykonaniu tego cwe*owozu z kamerą kontra ciągnik siodłowy z ładunkiem prefabrykatów żelbetonowych:) W ramach napisów widok z kamerki jak ekipa łódzkiego pogotowia wyrywa sobie co lepsze kawałki ścierwa w niebieskim ubranku... TO JEST SADOL k***A !!!

paczfiko

2012-10-07, 11:14
jakim debilem trzeba być żeby uciekać motocyklem po prostej, człowieku jeździsz motocyklem to naucz się wykorzystywać jego nie wielkie gabaryty do przemykania miedzy : -samochodami
-ludźmi na chodniku
- drzewami w parku
- i tym podobne
a nie k***a po prostej drodze. taki kierowca motoru to ch*j nie kierowca. odstrzelic
:homer:

tinio

2012-10-07, 11:15
@lohan

Proszę cię nie poniżaj się, mam nadzieje że nie masz prawa jazdy. Mijał po pasach? A co masz na myśli mówiąc to?

Naprawdę pomyśl co mówisz. Mam moto i mam prawo jady kat. A wiec wiem troszkę co nie co o zachowaniu się motocyklisty na drodze, wiec po pierwsze koleś przegiął uciekając przed policją a po drugie to ciamajda która nie potrafi wejść w zakręt (czyt. mistrz prostej)

Apollon

2012-10-07, 11:20
najlepszy jest kierowca radiowozu, tak się wczuł, że wyprzedził "ściganego" i o mało nie zapomniał, że to pościg a nie wyścig :P

Abi.M.Sahim

2012-10-07, 11:27
Motocyklista debil, ale policja też przegięła i nawet większe zagrożenie stwarzała (bo samochód szerszy/większy)...

W cywilizowanych krajach rozwiązuje się to inaczej: jak pościg za piratem może stwarzać dodatkowe niebezpieczeństwo w ruchu drogowym to... policja odpuszcza. No bo po co ryzykować życiem swoim i innych, skoro lepsze jest prawdopodobieństwo, że idiota (w tym przypadku na motocyklu), się rozwali, niż że samemu się wpie**oli w samochód jadący z naprzeciwka, który nie zdąży się usunąć...

Zlew

2012-10-07, 11:40
@ El-Miczelov
W cywilizowanym kraju powinno się to rozwiązać tak - strzał w plecy w bezmózgiego motocyklistę, pościg staje się zbędny i nie ma zagrożenia dla innych uczestników ruchu

Me...........id

2012-10-07, 11:46
@jeloo

Zapomniałeś o funduszu gwarancyjnym.

jeloo

2012-10-07, 11:52
Ale jakie zagrożenie stworzył ten policjant jadąc na sygnałach 140 km/h? Nie zapominajmy, że każdy kierowca radiowozu ma obowiązek przechodzić szkolenie, cały czas doskonalić technikę jazdy, i tak naprawdę zwykły kierowca do pięt nie dorasta kierowcy z drogówki.

Teraz spójrzmy na swoją hipokryzję czasem. Jak Wasz kumpel zapie**ala po szosie 200km/h, to kozak, nikt zapewne z was nie pomyślał sobie, że tenże koleś stwarza jakiekolwiek zagrożenie. Liczy się przecież frajda, nie?

Ale jak policja prowadzi pościg za takim "kozakiem" to już od razu podnosi się larum, że zagrożenie dla życia innych i w ogóle, niech się ten kozak rozpie**oli.

Tylko, że to nie do końca tak wygląda, bo jeśli policja nie zacznie pościgu, albo przerwie, to on nie zwolni, tylko poczuje, że mu wszystko wolno. Zabije kogoś, najczęściej sam przeżyje, a potem pojawi się pytanie, gdzie była policja, skoro wszyscy wiedzieli, że tak zapie**ala, a jakoś nikt go nigdy nie złapał.

typhoon_2008

2012-10-07, 11:59
policjant narażał swoje życie żeeby go zatrzymać, niejeden zesrałby się na rzadko będąc na jego miejscu bądź pasażera, a później nazwiecie go psem bo dba o porządek i broni prawa w tym j***nym kraju, nikt Wam nie dogodzi, tak źle i tak niedobrze. ma jaja goniąc kretyna.

sergio909

2012-10-07, 12:03
jeloo napisał/a:



P.S. Debil, bo przez takich idiotów, motocykliści mają łatkę dawców. A trzeba rozróżnić, że jeśli ktoś jest motocyklistą, nigdy nie będzie dawcą. Bo motocyklista to człowiek, który ma świadomość tego, jaką moc ma pod dupą, i ile bałaganu może narobić. Dawca nigdy tej świadomości nie miał i mieć nie będzie. LwG.



Możesz i jeździć ostrożnie, ale jeśli ktoś sie zagapi i przy 90km/h na swiatłach skasuje ci dupsko? Mało takich debili? Gówniarze bez prawka kradną auta rodzicom i zapie**alają jak wściekli. Fakt faktem jest potem co oglądać na hardzie. Ale tak jak powiedziałem, w starciu z 1.5 tonowym samochodem, który najedzie cię z tyłu raczej nie masz większych szans czyż nie ?
Prawda nie znam się za dużo na morach ale tutaj chyba przeciążenia i inne prawa fizyki robią swoje ;/

typhoon_2008 napisał/a:

policjant narażał swoje życie żeeby go zatrzymać, niejeden zesrałby się na rzadko będąc na jego miejscu bądź pasażera, a później nazwiecie go psem bo dba o porządek i broni prawa w tym j***nym kraju, nikt Wam nie dogodzi, tak źle i tak niedobrze. ma jaja goniąc kretyna.



Są policjanci i Policjanci. Tych 1wszych nazywa się psami, tych 2gich pakuje do jednego worka razem z psami bo jest ich mało. Nikt nie lubi dostawać mandatu ale taka ich praca.
policjant, przypie**oli się jak na niego się spojrzysz wlepi ci mandat za spożywanie alkoholu i palenie papierosów i jeszcze wpie**oli ci pałą za stawianie oporu.
Policjant podejdzie i grzecznie upomni, żeby schować fajke i browara bo następnym razem możesz dostać mandat.

krishna

2012-10-07, 12:05
Trzeba mieć jaja ze stali, żeby jeździć radiowozem.

jeloo

2012-10-07, 12:08
sergio909 napisał/a:



Możesz i jeździć ostrożnie, ale jeśli ktoś sie zagapi i przy 90km/h na swiatłach skasuje ci dupsko? Mało takich debili? Gówniarze bez prawka kradną auta rodzicom i zapie**alają jak wściekli. Fakt faktem jest potem co oglądać na hardzie. Ale tak jak powiedziałem, w starciu z 1.5 tonowym samochodem, który najedzie cię z tyłu raczej nie masz większych szans czyż nie ?
Prawda nie znam się za dużo na morach ale tutaj chyba przeciążenia i inne prawa fizyki robią swoje ;/




W zasadzie masz rację, w takim wypadku jestem mniej więcej na pozycji pieszego, z tą tylko przewagą, że mnie osłaniają jeszcze jakieś ochraniacze. I to też prawda, że nawet jadąc ostrożnie nie wszystko mogę przewidzieć. Przykład mieliśmy nie tak dawno w Polsce, kiedy to kobieta skręcająca w lewo zabiła, bodajże trzech motocyklistów, bo nie zauważyła, że jadą z naprzeciwka. Z tym, że od dawcy różnię się tym, że ja ryzyko staram się minimalizować, a dawca ryzyko ma głęboko w dupie ;)

sergio909

2012-10-07, 12:18
jeloo napisał/a:




W zasadzie masz rację, w takim wypadku jestem mniej więcej na pozycji pieszego, z tą tylko przewagą, że mnie osłaniają jeszcze jakieś ochraniacze. I to też prawda, że nawet jadąc ostrożnie nie wszystko mogę przewidzieć. Przykład mieliśmy nie tak dawno w Polsce, kiedy to kobieta skręcająca w lewo zabiła, bodajże trzech motocyklistów, bo nie zauważyła, że jadą z naprzeciwka. Z tym, że od dawcy różnię się tym, że ja ryzyko staram się minimalizować, a dawca ryzyko ma głęboko w dupie ;)



Widzę, że jednak z motocyklistami da się normalnie pogadać :)
W dzisiejszych czasach trzeba mieć oczy wokół głowy i jeszcze do tego myśleć za innych. Do tego szczególnie baby, malują się, gadają przez telefon, i bóg wie co jeszcze robią za kierownicą.
Ogólnie jestem załamany tym jak jeździ wiekszość ludzi. 3 miesiące temu zatrzymałem się ustąpić pieszemu, który przechodził przez przejście. W efekcie dostałem w tyłek z predkoscia ok 110km/h. Gdyby auto nie ważyło ok 2 ton i nie byłoby to dobre auto najprawdopodobniej sam bym mial problemy z kregosłupem a do tego bezwładność auta obiłaby pieszego ;/
Dopiero po takich przeżyciach i filmikach z wypadków pracuje wyobraźnia, ale i czasami to też nie pomaga bo wiekszość ludzi to jednak debile...

tigerqaz

2012-10-07, 12:25
- motocykl---79 pkt. karnych
-policja --- ??? tyle samo wykroczeń drogowych--- pkt.karnych 0

"Co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie"
Psiarnia podczas pościgu spowodowała takie samo zagrożenie w ruchu drogowym...
Sk***ysyństwo!!!

Bioho

2012-10-07, 12:35
ale zal.... jak mozna nie umiec uciec motorem.....