18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

70 lat i koniec

T3RMINATOR • 2020-08-20, 18:29
A mówili że sport to zdrowie. Chińczyk zszedł na zawał serca podczas maratonu.


kaziolord

2020-08-21, 13:47
pie**ole wracam na kompa bo już chciałem iść pobiegać

wertuqq

2020-08-21, 14:54
Tylko człowiek jest tak głupi, żeby biegać dla przyjemności. Żadne zwierzę nie biega jeśli nie musi sp***alać przed napastnikiem, albo żeby samemu coś upolować. Zbędny ruch, to utrata energii, która jest zbyt cenna, żeby trwonić ją na głupoty.

pyciooo

2020-08-21, 20:18
i czemu to jest na głównej .?

sa...........el

2020-08-21, 22:22
wertuqq napisał/a:

Tylko człowiek jest tak głupi, żeby biegać dla przyjemności. Żadne zwierzę nie biega jeśli nie musi sp***alać przed napastnikiem, albo żeby samemu coś upolować. Zbędny ruch, to utrata energii, która jest zbyt cenna, żeby trwonić ją na głupoty.



A potem świnie XXI wieku rosną, nadwaga, otłuszczona wątroba i zapchane żyły. Wszystko trzeba robić z umiarem i ruch jest wskazany, poprawia się też dotlenienie mózgu. Nie trzeba biegać maratonów, zawsze uważałem to za oszołomstwo, nie mające związku ze zdrowiem, ale bez przesady. I to nas różni od zwierząt, że mamy cywilizację i pełno wolnego czasu, bo nie potrzebujemy zapie**alać z dzidą, więc czasami trzeba organizmowi też dostarczyć tego, co mamy wpisane w genach. Jełopie.

Dżizas_kurde

2020-08-22, 01:44
Cytat:


Ale facet z kolei uciskał na cycka, a nie na mostek. Też żle.


Lepiej źle uciskać... i nie dmuchać pacjenta... niz k***a w oogóle nie uciskac.

wertuqq

2020-08-22, 07:48
satariel napisał/a:

A potem świnie XXI wieku rosną, nadwaga, otłuszczona wątroba i zapchane żyły. Wszystko trzeba robić z umiarem i ruch jest wskazany, poprawia się też dotlenienie mózgu. Nie trzeba biegać maratonów, zawsze uważałem to za oszołomstwo, nie mające związku ze zdrowiem, ale bez przesady. I to nas różni od zwierząt, że mamy cywilizację i pełno wolnego czasu, bo nie potrzebujemy zapie**alać z dzidą, więc czasami trzeba organizmowi też dostarczyć tego, co mamy wpisane w genach. Jełopie.



Skoro żresz jak świnia, to twoja sprawa. A jełopie, to powiedz do lustra, albo lepiej do swojego ojca, ze spłodził takiego pedała.