18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

7 powodów dla których powinieneś jeździć BMW

Imie_jego_44 • 2013-12-18, 08:42
Widzę, że poprzedni filmik cieszył się popularnością i zjednoczył sadolową kastę BM'karzy więc wrzucam kolejny.

Cieszcie oczy!!!

avic

2013-12-18, 21:52
Najpierw Sosnowie, potem Cyganie, Max Kolonko a teraz BMW... niezbadane są wyroki boskie na kogo panie niełaska sadistika :)
E46 to fajna fura. Ciężko za takie pieniadze (w granicach 25tys) kupić coś co będzie dawało tyle radochy. Takie 3.0d po remapie jeździ już baardzo fajnie a pali tyle co chevrolet spark z benzynowym silniczkiem. Zostaje jeszcze subaru gt/wrx i parę małych wściekłych hot-hatch'y, ale imprezy drogie w eksploatacji (coś o tym niestety wiem...) a małe pudełka to dość specyficzne środki transportu.
Jak będę zmieniał furę to nie ukrywam, że chętnie wezmę takie E46 pod uwagę, tylko trafić coś niezakatowanego - może być ciężko..

raduko35

2013-12-18, 21:53
@Imie_jego_44
Wejdź sobie na forum Hondy, zobaczysz ile aut objeżdża Civic 5g 1.5 90 koni ;) 9.7s do 100km/h.

Dalej sobie porównuj długość kuśki.

Sl...........nx

2013-12-18, 22:00
Wolf3D napisał/a:

Taaa i każdy z was chciałby mieć E39 lub inne tylko was na tanka nie stać... i ten ból dupy... pozostaje lanos na gazie i szerzyć durne opinie.



nopel napisał/a:

Ból dupy to mają ci co cisna bo bmw, no ale jak to kolega wyzej napisał - trzeba cieszyć sie 70 konnym lanosem w lpg :>



A czy do was, drodzy znawcy motoryzacji, szerzyciele kultury jazdy w samochodach BMW i w ogóle koneserzy dobrych fur nie dociera, że ktoś naprawdę może nie lubić tej marki, pomijając już skojarzenia, jakie za sobą niesie codziennie na drodze?

Nie, oczywiście BMW chciałby mieć KAŻDY. No to was rozczaruję bo znam masę osób, które mając na nie pieniądze, decydowało się na zakup innej marki. Co o nich powiedzie? "Nie ogarnęłyby tył napędu"? Czy jeżeli ktoś kupił np. Subaru albo Audi z napędem 4x4 (kupowanie samochodów tej marki z napędem na przód to pomyłka) to coś z nim jest nie tak, bo każdy musi mieć BMW, jeżeli go na to stać?
Powtórzę, nie uważam, że BMW to kiepska marka, wręcz przeciwnie, natomiast nie uważam również, żeby to był absolutny top i szczyt marzeń każdego kierowcy.

zab9k

2013-12-18, 22:03
brzmi jak gówno, w porównaniu do mojego 350z. Tak chwale się

mp_toujane

2013-12-18, 22:13
nie jestem fanem bmw ale to auto jest zajebiste

Imie_jego_44

2013-12-18, 22:21
winthek napisał/a:

nie jestem fanem bmw ale to auto jest zajebiste


Jak każde BMW 8-)

Parzo

2013-12-18, 22:31
Auto jak auto, po ch*j drążyć temat, ocynk to chociaż ma? czy tylko znowu wytrawiana blacha i podwójny podkład jak mercedesy?

kinko

2013-12-18, 23:51
A może armia hejterów bmw zamiast otwierać i komentować temat, który ich nie interesuje, zacznie robić coś pożytecznego i odrobi np. swoje zadanie domowe z gimbazy?
Chłopaki nie pie**olcie też głupot, że jakieś 320d czy tam 320i zjada nie wiadomo jakie fury... Miałem i nie polecam, przesiadłem się na mocniejsze bmw, odczucie jakbym wreszcie spuścił hamulec ręczny i co wielu zdziwi spalanie bardzo zbliżone ( na trasie nawet mniejsze).

@Parzo mercedesy są fajne, ale bitch please nie mówi mi, że mają dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Swoją drogą, bmw dobrego też nie ma. Tutaj góruje pedaudi.

Pącki

2013-12-19, 00:07

Tyle w temacie :amused:







Mimo wszystko i tak zazdroszczę tył napędu kierowcom bmw :wodka:

immikofreako

2013-12-19, 00:14
Jak mnie nie bylo stac I smigalem corolla to tez mowilem ze bety sa h*jowe. Teraz sam jezdze e92 bo sa to jedne z najlepszych aut. Osiagi, prowadzenie, spalanie + wyglad.

artiee

2013-12-19, 00:43
@up tata kupił? Co wy macie do LPG ? Taniej przecież w ch*j, a nowe sekwencje nie ustępują znacząco osiągami benzynie. No ale jak ktoś ma życzenie ładować w wachę to powodzenia ;)

Wolf3D

2013-12-19, 01:19
MrSpook i inni...
Ja kupiłem BMW e39 w pięknym stanie benzyna 170 tyś.. przebiegu, koleś przed sprzedażą dał mi te auto na 3 dni abym mógł sobie je sprawdzić i pojeździć. Koles był z tychów prowadził komis i sie nie znaliśmy. Wcześniej miałem mercedesa W124 i po tym mercedesie chciałem mieć auto które nie będzie mu ustępować. Zapraszam na śląsk na pewno jest wielu idiotów w bmw taka sama ilosc jest w audi itp... kultura nie zalezy od auta tylko od kierowcy. Jeśli będziesz stał na przejściu z dzieckiem lub Twoja żona postaram sie ją przepuścić. Obrażacie mnie i innych myśle normalnych kierowców tylko dlatego że mają bmw. Mam te BMW drugi rok przez ten czas 0 mandatów i 0 punktów karnych. Dzięki 190 KM czuje sie bezpieczniej przy wyprzedzaniu np: tirów. Do tego z przyjemnością poznaje mechanike auta i poznałem zapaleńców samochodowych dzięki ich uprzejmości moge naprawić te auto za małą kase i jeszcze sie czegoś nauczyć. Mnie chciał kiedys pobić idiota w new beatle... jeszcze sam wymusił pierwszeństwo. Przestańcie oceniać marke... sam kiedyś poznałem siłe tej marki przypadkiem mignołem chłopowi żeby mi zjechał bo sam migał następnemu aby mu zjechał. O mało sie nie zabił... za co go przeprosiłem.
Sam kiedyś nie lubiałem bmw z uwagi na właścicieli. Niestety na dzień dzisiejszy nie kupisz nic fajniejszego w tych cenach.

Naczytacie sie głupot że kolejny kierowca bmw spowodował wypadek i kogoś zabił a media żydowskie tylko sie cieszą.

Pozdrawiam

majkel_admwz

2013-12-19, 01:20
kiedyś sobie takie kupię ;) na razie Astra G OPC ;D

cncvb

2013-12-19, 01:51
W Polsce jeździ więcej M3 E36 i E46 niż fabryka wyprodukowała