18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

500 złotych na dziecko

Pierdolewszystko • 2016-03-06, 22:17
Ale mnie wk***ia mówienie, że rząd mi może DAĆ 500 złotych na dziecko. Tak jakby rząd miał jakieś swoje pieniądze. Rząd mi może co najwyżej ODDAĆ 500 złotych (bo wcześniej zabrał mi 700zł). :idzwch*j:

Bertoos

2016-03-07, 11:18
@longiuns ahahahhahahahahahaahaahaha Ty tak na serio? Naprawdę wykształcenie i służba zdrowia jest darmowa? Pielęgniarki, nauczyciele, lekarze, sprzątaczki, administracja, itd. nie dostaje żadnych wypłat? Utrzymanie budynków oraz sprzęt nic nas nie kosztuje? Za darmo, to się możesz poopalać przed domem. Szkolnictwo i służba zdrowia jest państwowa, ale nie zmienia to faktu, że za nią płacisz! Jedynie poziom Twojego logicznego myślenia pokazuje, ze państwowa edukacja się nie popisała, wypuszcza coraz więcej takich światłych absolwentów

Alkoeko

2016-03-07, 16:31
Demokracja trwa tak długo dopóki rząd nie zorientuje się, że ludzi przekupić można ich własnymi pieniędzmi.

Black-Sheep

2016-03-07, 18:54
Jeśli zarabiasz 10k miesięcznie, to być może i oddaje, ale jeśli zarabiasz 2k, to daje. :)

aushwitz

2016-03-08, 10:00
Słowa Korwina, co prawda to prawda, nie bez powodu głosowałem na niego. Jest trochę piepsznięty, ale gada dobrze