18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

400kg na klacie

Centurionero • 2019-11-10, 04:06
Koszulka mocy dzięki, której można podnieść 30% więcej


Koszulka na zawodach w wyciskaniu ma pomóc unieść więcej kilogramów. Działa przede wszystkim w pierwszej fazie wyciskania.

Gdy zawodnik bez koszulki opuści ciężar na klatkę piersiową i chwilę ten ciężar utrzyma, ma poważne problemy, aby wyprostować ręce w łokciach i ciężar wypchnąć w górę. Szczególnie gdy mierzy się z ciężarem przekraczającym 200, a nawet 300 kg. Sztangi nie można wypchnąć od razu po opuszczeniu, bo wtedy sędziowie nie uznają wyniku.

Koszulka działa jak sprężyna. Gdy zawodnik opuszcza sztangę na klatkę, materiał oraz specyficzny sposób szycia powodują, że górna część koszulki, przede wszystkim rękawki, pod wpływem ciężaru odginają się, by po chwili pomóc wypchnąć sztangę ku górze.



Uważam, że samo położenie się pod taki ciężar to oznaka dużych jaj :)


Kamil3l

2019-11-10, 04:45
na początku myślałem, że se jaja robisz z tą koszulką. W sumie idę spać, bo pomyślę o tym później.

gabriel0

2019-11-10, 09:05
No k***a genialne.
To tak jakbym się szczycił że podniosłem jedną ręką kowadło, ale za pomocą dźwigu.

dennissliwa

2019-11-10, 09:43
gabriel0 napisał/a:

No k***a genialne.
To tak jakbym się szczycił że podniosłem jedną ręką kowadło, ale za pomocą dźwigu.



Spróbuj takiego wyciskania potem się wypowiadaj. Łatwo tam sobie można połamać ręce lub stracić życie jak sztanga z 400kg spadnie ci na brzuch lub okolicy szyi . Tak jetem znawcą oglądam KFD i Wagona :D

Br...........r1

2019-11-10, 10:15
reklama na forum jest płatna

kamuha

2019-11-10, 10:26
Skoro ma pretensje do koszulki że pekla to może rekordy i wyniki przypiszmy koszulkom?

zbynekmaslanka

2019-11-10, 10:37
Podziwiam odwagę tych lifterów, można stracić zycie jak to na głowę spadnie no i bierzesz "na klatę" fakt, żę po sterydach podobno każdy musi się do końca życia leczyć.

bloodwar

2019-11-10, 10:39
Czyli ktoś, kto wyciska 220 bez koszulki i 300 z koszulką jest lepszy czy gorszy od kogoś, kto wyciska 240 bez koszulki? Czy ktoś kto podniesie samochód ale z użyciem lewarka jest lepszy od kogoś, kto podniesie 300 kilo ale z koszulką? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi! :)

nwonigers

2019-11-10, 10:53
up to sa rozne konkurencje przeciez. ktos sobie wyciska w swojej kategorii z koszulka z innymi, a potem moze wyciskac bez tych wspomagaczy. takie trudne to jest do zrozumienia;o?

uthero

2019-11-10, 10:54
zbynekmaslanka napisał/a:

Podziwiam odwagę tych lifterów, można stracić zycie jak to na głowę spadnie no i bierzesz "na klatę" fakt, żę po sterydach podobno każdy musi się do końca życia leczyć.



W polsce sterydy to temat tabu i wiekszosc ludzi nie ma o nich pojecia zielonego, dla przykladu w USA kiedy jestes facetem i konczysz 30, czujesz ze zaczynasz dziadziec idziesz do swojego lekarza rodzinnego i on przypisuje Ci testosteron. Dawki tescia beda małe, medyczne ale przy stosowaniu go z głową i z dobrego zródła (apteka) mozesz cieszyc sie jego zaletami bez uszczerbku na zdrowiu.

Karboksylator

2019-11-10, 11:00
autorze tego tematu, podłożenie się pod taki ciężar, to nie oznaka dużych jaj, tylko braku mózgu.

Centurionero

2019-11-10, 11:07
Karboksylator napisał/a:

autorze tego tematu, podłożenie się pod taki ciężar, to nie oznaka dużych jaj, tylko braku mózgu.



Wiesz stary to jak ze wspinaczką na K2 w zimie, więc nie będę się produkował

;-)

darecki3

2019-11-10, 11:12
Po co mi asekuracja 3 silnych facetów? Mam koszulkę mocy, na pewno dam radę

zbynekmaslanka

2019-11-10, 11:17
uthero napisał/a:

W polsce sterydy to temat tabu i wiekszosc ludzi nie ma o nich pojecia zielonego, dla przykladu w USA kiedy jestes facetem i konczysz 30, czujesz ze zaczynasz dziadziec idziesz do swojego lekarza rodzinnego i on przypisuje Ci testosteron. Dawki tescia beda małe, medyczne ale przy stosowaniu go z głową i z dobrego zródła (apteka) mozesz cieszyc sie jego zaletami bez uszczerbku na zdrowiu.



Brać leki pod okiem lekarza i w celach medycznych to inna sprawwa ale nie w celu "rozrostu mięścni" brać wszystko co leci (srodki dla koni) w dawkach kilkadziesiąkrotnie (czy kilkuset) większych niż przewiduje "instrukcja". Ci ludzie mają wszsytko ropiepszone pozniej nerki, cukrzyce, no i ten uklad hormonalny ... pełno na yt wypowiedzi lekarzy któzy tych delikwentów leczą do końca życia. Pozniej kolegów juz nie ma z siłowni zostaje najbliższa rodzina (płacząca żona, matka itd)

Recydywista

2019-11-10, 11:30
co to jest 400kg ... na zetce spalismy pod Starami i Osami a to kurestwo duzo ciezsze :D