18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

27-latek udawał ginekologa

BIORESWOJE • 2015-06-22, 15:29
Cytat:

Fałszywy ginekolog z Nowego Sącza trafi na 2 miesiące do aresztu. Taką decyzję podjął Sąd Rejonowy w Nowym Sączu. Mężczyzna dostał się na oddział ginekologiczny sądeckiego szpitala i próbował badać kobiety.


Te zauważyły jednak, że 27-latek zamiast lekarskiego kitla ma na sobie prześcieradło. Od razu wszczęły alarm.

W dniu 17 czerwca 2015 r. w jednej z placówek medycznych na terenie powiatu nowosądeckiego. W godzinach porannych do placówki wszedł mężczyzna i podając się za lekarza usiłował przeprowadzić badanie pacjentek, które szybko zorientowały się, że mają do czynienia z oszustem. Mężczyzna został spłoszony – relacjonuje sierż. szt. Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu. Sprawa trafiła na policję. Funkcjonariusze zatrzymali 27-letniego sądeczanina już kolejnego dnia. Usłyszał wtedy zarzut „doprowadzenie innej osoby do poddania się innej czynności seksualnej”.


Prokuratura złożyła do sądu wniosek o środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Został on przyjęty.


źródło

To się chłop zabawił. :D Chociaż pomysł z prześcieradłem nie taki zły. :roll:

nowynick

2015-06-22, 15:37
"Usłyszał wtedy zarzut „doprowadzenie innej osoby do poddania się innej czynności seksualnej”."

czyli, że nie tak wcale od razu się kapnęły i jednak kilka pacjentek "przebadał", a prasa nie chcąc przedstawiać ofiar jako głupie krowy, które się na prześcieradło nabrały napisała jakie to ich koleżanki czujne były? :trollencjusz:

~Beny

2015-06-22, 15:41
Najzyklejszy kitel można kupić w każdym jednym sklepie medycznym albo zamówić w necie.

Amator 8-)

cys23

2015-06-22, 16:04
Ciekawe czy miał konto tutaj

koniosraj

2015-06-22, 16:48
Spełnił moje marzenie wieku młodzieńczego. Brawo!

Lololoney

2015-06-22, 17:22
Ciekawe co było nagrodą w tym zakładzie...

freaky

2015-06-22, 17:46
Skoro miał prześcieradło, mógł się za ducha przebrać i udawać, że jest niewidzialny :krejzi:

gaijin

2015-06-22, 19:21
Już na starcie dwa miechy aresztu za takie coś?

petru23

2015-06-22, 19:41
kolo w prześcieradle wszedł sobie do szpitala na oddział i dopiero pacjentki się kapnęły, że coś jest nie tak :amused:


MapleLeaf

2015-06-22, 20:00
Nie wiem jak można udawać lekarza ginekologa. Nie żebym był waginosceptykiem absolutnie i wręcz przeciwnie!
Wiecie po co kobiety chodzą do ginekologa? Bo mają problemy tam na dole. Wycieka im coś śmierdzącego, albo swędzi nieprzeciętnie, albo boli, albo krwawi, albo nie krwawi, nieraz jeszcze gorzej. Ginekolog zagląda, pobiera próbki, wymazy i planuje leczenie. Nie rozumiem co atrakcyjnego może być w chorej dziurce, albo takiej którą już ktoś zasiał.
Wydaje mi się że praca ginekologa to prawdziwie niewdzięczna fucha. Niby sobie popatrzy, podotyka - ale mimo wszystko radochy nie ma.

Cyrk

2015-06-22, 20:12
Debil. Mógł zainwestować te 80 PLNów w normalny fartuch i nikt by się nie połapał aż do wytrysku ;)

botspam

2015-06-22, 20:20
wyobrażam go sobie w tym prześcieradle i śmieje się do monitora jak idiota ;)

parolpl

2015-06-22, 20:28
Co pomacał to jego :)

Loaloa

2015-06-22, 20:52
Ciekawe zarzuty. Nie wiedziałem, że badanie ginekologiczne to "inne czynności seksualne". Czy to oznacza, że każda kobieta podczas badania zdradza męża?

A kitel można kupić w sklepie, koleś miał taki dobry pomysł, a sp***olił takim banalnym szczegółem.

tr...........ta

2015-06-22, 21:13
Kolo się naoglądał " Złap mnie, jeśli potrafisz " i myślał że pójdzie mu tak łatwo jak Frankowi Abagnale'owi :D