18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

27-latek udawał ginekologa

BIORESWOJE • 2015-06-22, 15:29
Cytat:

Fałszywy ginekolog z Nowego Sącza trafi na 2 miesiące do aresztu. Taką decyzję podjął Sąd Rejonowy w Nowym Sączu. Mężczyzna dostał się na oddział ginekologiczny sądeckiego szpitala i próbował badać kobiety.


Te zauważyły jednak, że 27-latek zamiast lekarskiego kitla ma na sobie prześcieradło. Od razu wszczęły alarm.

W dniu 17 czerwca 2015 r. w jednej z placówek medycznych na terenie powiatu nowosądeckiego. W godzinach porannych do placówki wszedł mężczyzna i podając się za lekarza usiłował przeprowadzić badanie pacjentek, które szybko zorientowały się, że mają do czynienia z oszustem. Mężczyzna został spłoszony – relacjonuje sierż. szt. Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu. Sprawa trafiła na policję. Funkcjonariusze zatrzymali 27-letniego sądeczanina już kolejnego dnia. Usłyszał wtedy zarzut „doprowadzenie innej osoby do poddania się innej czynności seksualnej”.


Prokuratura złożyła do sądu wniosek o środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Został on przyjęty.


źródło

To się chłop zabawił. :D Chociaż pomysł z prześcieradłem nie taki zły. :roll:

manta2009

2015-06-22, 21:40
Info z innego portalu

"Dotykał je w miejsca intymne - mówi Wirtualnej Polsce Mariusz Ciarka z małopolskiej policji.

Policjant dodaje, mężczyzna wybierał młodsze i ładniejsze kobiety.

Zgubił go szczegół, bo jedna z pacjentek zwróciła uwagę na fartuch, który nie przypominał lekarskiego i wszczęła alarm - wyjaśnia policjant."

spr_szn

2015-06-22, 21:58
k***a, dwa miechy w areszcie za takie coś. A jak jakiś pojeb po pijaku zabije 3 osoby to po ch*j areszt - niech sp***oli za granicę.

gatar

2015-06-22, 22:19
Co ten Bongman znowu odpie**ala, jak nie kraby to kitel z prześcieradła...

Garrison

2015-06-22, 23:31
Hah, to nic! U mnie w szpitalu ordynator kardiologii zrezygnował ze stanowiska jak wyszło na jaw, że ma podrobiony dyplom mianujący go doktorem.

RyszardSatan

2015-06-23, 00:18
Sądecki szpital nie przestaje zadziwiać :]

eventtime75

2015-06-23, 01:20
Nigdy, ale to nigdy logika naszych umyslow nie dotrze do tak niskiego poziomu by to zrozumiec. JAK CZEMU PO CO I k***A ch*j!?!?!

TheByQ

2015-06-23, 03:34
@MapleLeaf Ale czasami wpadnie jakaś laska lat 17-20 tylko na "przegląd", a wtedy chyba jest na co popatrzeć.

Presty

2015-06-23, 19:56
a`propos:

Pogrzeb znanego w mieście laryngologa.
Orkiestra strażacka, kwiaty, władze miasta, wdzięczni pacjenci, przedstawiciele różnych szpitali...

Odsłaniają nagrobek - przedstawia ludzkie ucho.

Nagle jeden z żałobników zaczyna się śmiać...
- Co pana tak rozśmieszyło? - pytają ci najbliżej śmieszka.
- Jestem najbardziej znanym w tym mieście ginekologiem, wyobraziłem sobie mój pogrzeb...