18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

2,5 spalonego w jednej akcji-sędzia nic nie widzi

jesion1993 • 2013-01-11, 00:32
Stevie Wonder z chorągiewką ? Swoją drogą... niezły hat-trick


ten drugi spalony to akurat mogłoby ujść, sędzia też człowiek... ale 1 i 3 to raczej poważne błędy ;]

NuclearBlast

2013-01-11, 00:58
Dobra po 1 co mnie bochodzi jakis pie**olony spalony na sadolu
po 2 nie każdy tutaj podneca się spoconymi gamoniami biegajacymi za kawałkiem świńskiej skóry

jesion1993

2013-01-11, 01:07
@Up to jest dla tych co się podniecają tymi gamoniami...
motoryzacja dla jednych , sport dla drugich a muzyka dla trzecich... nie wszystko bedzie dla Ciebie mistrzu, przepraaszamy.

darkoo

2013-01-11, 01:49
Kogo obchodzi, że ciebie to nie obchodzi? Konstruktywny hejt ponad wszystko, no k***a.

Rodzyn

2013-01-11, 02:44
W łape było dobrze brane.

bloodwar

2013-01-11, 06:47
Patrząc na piłkę nożną "z boku" szybko dochodzi się do wniosku, że jakby nie spalone i udawane kontuzje to piłka byłaby czystą gra dżentelmenów, bez oszukiwania, niejasności i gry "jedenastu na dwunastu". Dlatego apeluję: wywalić z zasad spalone i kartki za faule, niech się napie**alają z gracją!

BongMan

2013-01-11, 13:35
@up
Racja, ale jakby nie spalone to byłoby za łatwo, bo napastnik ustawiałby się za obrońcami przy samym bramkarzu i tylko czekał na długie podanie.

bo...........ę

2013-01-11, 15:32
Ja tam bym im dał 2 piłki. Byłoby ciekawiej. Nie wiem czemu tak wielu z was tak jara się tym sportem. Maniakalnie wręcz wertuje jakieś gazetki o tym ile to jest warty Messi czy gdzie teraz gra Tomasz Jodłowiec. No k***a nie ogarniam tego. Jeszcze żeby to była jakaś Barca gdzie poziom jest i trza przyznać fajnie się ogląda dynamiczną rozgrywkę a tu.... na naszej polskiej arenie biegają takie fajtłapy 65 minut i zgon (Nie żebym był od nich lepszy ale to ich praca do ch*ja ciężkiego). Mało w tym sporcie momentów "k***a jak on to zrobił?", co innego tenis stołowy...człowiek nieraz przeciera oczy ze zdziwienia jak jakiś żółtek wykonuje serw.

AfroMan25

2013-01-11, 15:36
3 podanie to nie spalony,,nie odgwizduje sie takowych przy podaniach rownoleglych

Hassos

2013-01-11, 15:57
bubr32 napisał/a:

. Mało w tym sporcie momentów "k***a jak on to zrobił?", co innego tenis stołowy...



Porównujesz tenis stołowy do piłki nożnej? :homer:
To tak jakby suchy chleb porównywać do pizzy.

Wiesz dlaczego nie dostrzegasz tych momentów? Bo nigdy nie grałeś w piłkę. Wszystko to co widzisz wydaje ci się proste. Pograłbyś trochę na podwórku i byś się przekonał, że piłka sama do nogi się nie przykleja i sama się od niej nie odbija.

bloodwar

2013-01-11, 21:04
BongMan napisał/a:

@up
Racja, ale jakby nie spalone to byłoby za łatwo, bo napastnik ustawiałby się za obrońcami przy samym bramkarzu i tylko czekał na długie podanie.



Piłka nożna, jak każdy niemal sport powinna promować jednostki silniejsze i sprytniejsze kosztem słabszych i niezbyt gramotnych. Dlatego właśnie płaci się miliony za jakiegoś boskiego Cristiano który potrafi przebiec 60 metrów, przekiwać 3-4 obrońców i znaleźć się w sytuacji sam-na-sam z bramkarzem a nie płaci się takiej kasy jakiemuś drewnianemu kołkowi który nawet do pustej bramki nie potrafi strzelić. Spryt i niestandardowe zachowanie często są punktowane w tym sporcie i czasami zdaża się, że przy stanie 1:1, gdy tylko wygrana daje awans, trener zarządza "pospolite ruszenie" i nawet bramkarz wychodzi na pole - takie zachowanie też byś zakazał, bo jest "niesportowe"? Poza tym - stojąc non-stop przy bramkarzu ten sprytny agresor osłabiałby własną obronę (nie mógłby się tak skutecznie cofać jak przy zwykłej grze) to raz a dwa - nikt nie zabrania drużynie przeciwnej postawić temu agresorowi "cienia" który będzie latał za nim krok w krok i psuć mu te długie podania. W ten sposób nawet drużyna byłaby silniejsza niż przy "standardowej" grze bo co by się nie działo zawsze będzie miała (oprócz bramkarza) kogoś "w zapasie" blisko bramki kto w ostateczności będzie mógł wybić jakąś kluczową piłkę lecacą do bramy.

NuclearBlast

2013-01-12, 00:13
jesion1993 napisał/a:

@Up to jest dla tych co się podniecają tymi gamoniami...
motoryzacja dla jednych , sport dla drugich a muzyka dla trzecich... nie wszystko bedzie dla Ciebie mistrzu, przepraaszamy.




Nic sie nie stało , przynieś mi paziu kielich wina i zapomnę o twym wybryku

eSeMGie

2013-01-12, 12:08
To jest ta cudowna liga brazylijska gdzie ten pedał Neymar tak wymiata? Teraz już wiem dlaczego :roll:

T-Will

2013-01-12, 12:51
Drugiego spalonego nie było, przy trzecim linię wyznacza piłka, z tej kamery cięzko ocenić czy zawodnik był przed nią.


eSeMGie napisał/a:

To jest ta cudowna liga brazylijska gdzie ten pedał Neymar tak wymiata? Teraz już wiem dlaczego :roll:


To powiedz nam dlaczego. Dzięki sędziom bocznym? :lodowka:

goolman

2013-01-12, 13:12
Swoją drogą... niezły hat-trick

jaki k***a hat-trick ? ^^