18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

25 różnych piw w jeden wieczór

redowski • 2017-07-04, 11:50
Hevelka to festiwal piwny, który odbywa się co roku w Gdańsku i na którym wystawia się masa różnych małych browarów. Jeśli ktoś lubi sobie czasami machnąć coś innego niż żywiec albo kasztelan świeże to impreza godna polecenia. A żeby nie było nudno, można sobie obrać za cel wypicie piwa z każdego stoiska, nawet w małej ilości.



PS. Poprzedni film całkiem fajnie się przyjął, dlatego wrzucam kolejny. W razie w ten będzie ostatni.

Du...........77

2017-07-06, 16:09
Prosiłem napisał/a:

@Dżizas_kurde
Zmień pracę, weź kredyt. Też będziesz mógł sobie pozwolić.


W obecnej sytuacji to raczej zrób gówniaki, bądź nikim i udawaj patriotę wyciągając łapę po pieniądze podatników pieprząc "precz ze złodziejami!" i wierz w jezusa zbawiciela pomykającego między chmurkami... - ale jak widać pisowska tuba propagandowa nie śpi i działa niezależnie od sytuacji.

kampton

2017-07-06, 23:00
A tam pie**olicie, uważam że robienie własnego piwa jest zajebiste tak samo jak robienie własnych szynek czy innych specjałów. Dobrze jest poszerzać horyzonty a nie tylko pić miałkie lagery!

seru88

2017-07-08, 02:56
festiwal na pewno spoko... ale te 2 "sztosy" pie**olą... piwo jest do zajebki a nie do gejowego gadania.. kurewa milion piw wypili i zdobywcy życia, przyjedz w wakacje jeden z drugim na wioche do mnie pod sklep pie**olniemy po 6 na start, a pozniem zaczniemy gadac o wodce (jestem zj***ny.)

Ti...........ch

2017-07-08, 11:38
seru88, pie**olnij się w łeb czymś ciężkim.

kordas

2017-07-08, 15:47
seru88 napisał/a:

(jestem zj***ny.)



To prawda, jesteś