18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

220KG

SocialMedia • 2021-03-20, 20:01
Podobno wczoraj/dzisiaj o 5pm miał operacje i jest zbiórka aby pokryć koszta.


Grzechuj

2021-03-20, 22:57
To nie jest żaden przyczep klatki piersiowej tylko ścięgno mięśnia pectoralis major czyli piersiowego większego . Możliwe ,że zostały zerwane oba ścięgna czyli piersiowy większy i piersiowy mniejszy . Przyczyną było nadmierne rozciągnięcie pod wpływem ciężaru sztangi - jak juz ścięgno było napięte jak struna zaczął wyciskać czyli skracać mięsień i pękło. Można to zoperować i przytwierdzić przy pomocy kotwicy "Jugger knot" . Efekty są niezłe ale obciążanie w pełni może nie być możliwe .

opeekxdd

2021-03-20, 23:04
Możesz być zajebiście przygotowany i rozgrzany, a i tak może jebnąć.

czlowieknoz

2021-03-20, 23:13
Jak zwykle fala hejtu ludzi, którzy totalnie nie znają się na temacie, nie chcę tego mówić ale żali mi was, ktoś trenuje całe życie bo kocha to co robi, ma pasje a wy oczywiście najmądrzejsi gdy chłop dozna kontuzji. Ten coś pisze o jakiś rozgrzewkach nie oglądając całego materiału, chłopie, włeb się pie**olnij, jak twoja wiedza pochodzi tylko od wfisty z podstawówki... Następny pisze o jakiś naczepach, naczepę to może co najwyżej koń ciągnąć... Inni zaś nawet nie wiedzą co się stało, ale ważne, że chłop dla nich jest debilem... Kolejny pisze o ścięgnie, nie mają pojęcia jak wyglądna zerwane ścięgno i pie**olenie jakiś głupot o rozciąganiu itp. gdzie i tak diagnoza została opublikowana i przekaz był jasny "100% zerwanie przyczepu mięśnia piersiowego". No ale cóż takie życie sadola, ważne żeby nic w życiu nie robić, a w piątek po tyrce wypić z ziomkiem browara i trochę powk***iać się oglądając jakiś mecz. Dlaczego jak ktoś w MMA zrobi sobie krzywdę to nie piszecie "o ale idiota, chciał to ma", jak niskie IQ trzeba mieć żeby myśleć w ten sposób. Za każdym jednym razem jak tego typu trafia filmik na sadistic, to ludzie pie**olą "łoo ale idiota, sam sobie jest winien" itd. Jak się wypie**olisz jeden z drugim na lodzie, to też powiesz, że jesteś sam sobie winien, przecież jest ślisko mogłeś zostać w domu, czyż nie prawda? Serio, powinien być ban na takiej materiały, bo gówno jakie w komentach się pod tym wylewa to aż oczy bolą...

Hollow_Man

2021-03-20, 23:25
kiedyś oglądałem jakiś materiał o podobnej kontuzji i wypowiadał się gościu że przy braniu sterydów anabolicznych w porównaniu z ćwiczeniem na sucho jest tak że na sucho przyzwyczajasz stopniowo organizm do ciężarów nie ma tak że w jednym tygodniu dźwigasz 50kg a w drugim 80kg przeskok jest mały i tym samym przyzwyczajasz do obciążeń, mięsnie, wiązania, przyczepy i uj wie co tam jeszcze jest stopniowo, natomiast przy już ekstremalnej kulturystyce przy której sięgasz po sterydy jest tak że siła jak jesteś na bombie idzie niesamowicie, rozrost mięśni również jest spory natomiast wiązania, przyczepy i wszystko co trzyma mięsień na swoim miejscu nie zawsze nadąża za siłą i rozrostem mięśni no i wtedy dochodzi do takich nieprzyjemnych kontuzji. Tak to zapamiętałem, choć dawno ten materiał oglądałem.

Hollow_Man

2021-03-21, 00:02
R7 napisał/a:

ch*j mnie to obchodzi.



Dlatego dla ciebie są pedalskie wstawki na Hardzie.

[Magik]

2021-03-21, 00:35
Guwnojat napisał/a:

Zerwał mu się przyczep klatki piersiowej:



Dziekuje.

Rafer

2021-03-21, 01:53
NiemiecWaszPan napisał/a:

Pięknie mu naczep klaty pie**olnął. Tak to jest jak idiota się nażre koksu i wali maxy bez porządnej rozgrzewki. Frajer ten, kto wpłaci na zbióreczkę temu żebrakowi. Stać go było na koksy, to niech sam idiota płaci za operacje...



O i mamy znaffcę/
Ciurlaku koński! Nie naczep, a przyczep. Takie kontuzje nie biorą się z koksowania się j***ny debilu! Taki ciężar powinien był dźwigać w koszuli. Znasz się jak k***a na modlitwie!

pi...........ta

2021-03-21, 02:14
Grzesiu Wałga approves

Tryper

2021-03-21, 04:15
Grzech*j napisał/a:

To nie jest żaden przyczep klatki piersiowej tylko ścięgno mięśnia pectoralis major czyli piersiowego większego . Możliwe ,że zostały zerwane oba ścięgna czyli piersiowy większy i piersiowy mniejszy . Przyczyną było nadmierne rozciągnięcie pod wpływem ciężaru sztangi - jak juz ścięgno było napięte jak struna zaczął wyciskać czyli skracać mięsień i pękło. Można to zoperować i przytwierdzić przy pomocy kotwicy "Jugger knot" . Efekty są niezłe ale obciążanie w pełni może nie być możliwe .



Czyli dla Jaglaka jest jeszcze szansa?

cogito25

2021-03-21, 08:58
Hollow_Man napisał/a:

kiedyś oglądałem jakiś materiał o podobnej kontuzji i wypowiadał się gościu że przy braniu sterydów anabolicznych w porównaniu z ćwiczeniem na sucho jest tak że na sucho przyzwyczajasz stopniowo organizm do ciężarów nie ma tak że w jednym tygodniu dźwigasz 50kg a w drugim 80kg przeskok jest mały i tym samym przyzwyczajasz do obciążeń, mięsnie, wiązania, przyczepy i uj wie co tam jeszcze jest stopniowo, natomiast przy już ekstremalnej kulturystyce przy której sięgasz po sterydy jest tak że siła jak jesteś na bombie idzie niesamowicie, rozrost mięśni również jest spory natomiast wiązania, przyczepy i wszystko co trzyma mięsień na swoim miejscu nie zawsze nadąża za siłą i rozrostem mięśni no i wtedy dochodzi do takich nieprzyjemnych kontuzji. Tak to zapamiętałem, choć dawno ten materiał oglądałem.



przy 220 kg na skosie dodatnim to zawsze będzie ryzyko z koxami czy bez

PękniętySłoik

2021-03-21, 10:51
R7 napisał/a:

ch*j mnie to obchodzi.



I to jest wartościowy komentarz.

Anake

2021-03-21, 12:33
NiemiecWaszPan napisał/a:

Pięknie mu naczep klaty pie**olnął. Tak to jest jak idiota się nażre koksu i wali maxy bez porządnej rozgrzewki. Frajer ten, kto wpłaci na zbióreczkę temu żebrakowi. Stać go było na koksy, to niech sam idiota płaci za operacje...



Wymysliles sobie w glowie historyjke, nie masz pojecia jak bylo naprawde i sie k***a na to nakreciles xD ale z ciebie glowonog, naprawde czlowieku jaki ty musisz byc k***a glupi, balansujesz na krawedzi uposledzenia.

MsVapore

2021-03-23, 03:52
ch*j tam z nim, kontuzje się zdążają zwłaszcza przy takich ciężarach. Ale Larry przytrzymał ten ciężar jakby biceps nim robił :D