18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

20 dowcipów dla co bardziej ogarniętych sadoli

Iguor • 2015-04-12, 14:22
Angielski wymagany, jak nie rozumiesz to twoja strata :D
Bezczelnie zaj***ne z http://higherperspectives.com/jokes-for-intellectuals/

1. It’s hard to take kleptomaniacs and puns seriously. Why? They take things literally.

2. What do you get when you cross a joke with a rhetorical question?

3. Three logicians walk into a bar. The bartender asks “Do all of you want a drink?” The first logician says “I don’t know.” The second logician says the same. The third says “Yes!”

4. Einstein, Newton and Pascal are playing a rousing game of hide and seek. Einstein begins to count to ten. Pascal runs and hides. Newton draws a one meter by one meter square in the ground in front of Einstein then stands in the middle of it. Einstein reaches ten, uncovers his eyes, and exclaims “Newton! I found you! You’re it!” Newton replies “You didn’t find me. You found a Newton over a square meter. You found Pascal!”

5. A mathematician and an engineer decided they’d take part in an experiment. They were both put in a room and at the other end was a naked woman on a bed. The experimenter said that every 30 seconds they could travel half the distance between themselves and the woman. The mathematician stormed off, calling it pointless. The engineer was still in. The mathematician said “Don’t you see? You’ll never get close enough to actually reach her.” The engineer replied, “So? I’ll be close enough for all practical purposes.”

6. A Roman walks into a bar and asks for a martinus. “You mean a martini?” asks the bartender. The Roman replies, “If I wanted a double, I would have asked for it.”

7. Another Roman walks into a bar, holds up two fingers, and says “Five beers please!”

8. A logician’s wife is having a baby. The doctor hands the baby to the dad. His wife asks if it’s a boy or girl. The logician replies “Yes.”

9. Jean-Paul Sartre is sitting in a cafe revising his first draft of Being and Nothingness. He says to the waitress, “I would like a cup of coffee please. No cream.” the waitress replies, “I’m sorry sir, but we’re out of cream. How about with no milk?”

10. Boy I tell ya, entropy ain’t what it used to be.

11. How do you tell the difference between a plumber and a chemist? Ask them to pronounce unionized.

12. Why do engineers mix up Christmas and Halloween? Because Oct 31 = Dec 25

13. Noam Chomsky, Kurt Godel and Werner Heisenberg walk into a bar. Heisenberg turns to the other and says “Obviously this is a joke, but how can we tell if it’s funny?” Godel replies “We can’t know that because we’re inside the joke.” Chomsky says “Of course it’s funny, you’re just telling it wrong.”

14. Pavlov is at a bar enjoying a pint. The phone rings and he shouts “Oh! I forgot to feed the dog.”

15. Helium walks into a bar and orders a beer. The bartender says, “Sorry, we don’t serve noble gases here.” Helium doesn’t react.

16. Shrodinger’s cat walks into the bar and doesn’t.

17. A buddhist monk approaches a burger foodtruck and says “make me one with everything.”

18. A Higgs Boson walks into a church. The priest says “We don’t allow Higgs Bosons in here.” The Higgs Boson replied, “Well, without me, you can’t have mass.”

19. A programmer’s wife asks him to pick up a loaf of bread and, if they have eggs, get a dozen. The programmer comes home with a dozen loaves of bread.

20. There’s a band called 1023MB. They haven’t had any gigs yet though.

zydzyd

2015-04-12, 14:24
hehe nie rozumiem ang hehe nie ma piwa hehe

dinozaury

2015-04-12, 14:27
wypie**alaj, jesteś polakiem i to polski portal więc tłumacz tępa pało

Iguor

2015-04-12, 14:36
jestem polakiem znającym angielski, mądralo :D

Ale spoko, przetłumaczę ci jeden:

9. Sartre siedzi w kawiarni poprawiając pierwszy szkic "Bytu i Nicości". W pewnym momencie mówi do kelnerki: "Poproszę filiżankę kawy, bez śmietanki", na co kelnerka "Przepraszam pana ale nie mamy śmietanki, może być bez mleka?"

Lepiej?

ZR...........E_

2015-04-12, 14:42
7. dinozaury polaczek cebulaczek wchodzi do angielskiego baru, pokazuje dwa paluszki i mówi: “Five beers please!”




mazin

2015-04-12, 14:48
Dobre, dobre. Mnie rozwaliły 11-tka, 14-tka, 17-tka i mała litera w "polakiem" gościa, który twierdzi, że jest Polakiem.

Lech1111

2015-04-12, 15:22
Nie napisał że jest Polakiem tylko że autor nim jest. Żarty takie sobie, ale ból dupy o angielski zapowiada się przednio.

mazin

2015-04-12, 15:25
@up No to przeczytaj kolejny komentarz ;-)

dinozaury

2015-04-12, 15:29
mazin napisał/a:

Dobre, dobre. Mnie rozwaliły 11-tka, 14-tka, 17-tka i mała litera w "polakiem" gościa, który twierdzi, że jest Polakiem.



polaki to cebulaki, znające angielski są r*chani w dupę przez murzynów

Lech1111

2015-04-12, 15:36
A znających polski r*cha sejm, co cztery lata zmiana bata..

dinozaury

2015-04-12, 15:50
Lech1111 napisał/a:

A znających polski r*cha sejm, co cztery lata zmiana bata..



Fajne bo też go znasz

Lech1111

2015-04-12, 15:57
O k***a, rzeczywiście!

BadMan666

2015-04-12, 16:21
Uwaga tłumaczę :amused:

1.
Ciężko brać kleptomanów i kalambury dosłownie. Czemu? Oni biorą rzeczy - dosłownie.

2.
Co się dzieje kiedy połączysz żart z pytaniem retorycznym?

3.
Trzech logików wchodzi do baru. Barman pyta: "Chcecie coś do picia"? Pierwszy odpowiada, że nie wie, drugi mówi to samo. Trzeci natomiast, że "Tak" (Dwa 0 dają 1, a jak nie o to chodzi to nie mam pojęcia o co)

4.
Einstein, Newton i Pascal bawią się w chowanego. Einstein zaczyna liczyć do 10. Pascal ucieka i się chowa, natomiast Newton rysuje kwadrat o wymiarach metr na metr przed Einsteinem i staje w jego środku. Einstein odkrywa oczy i mówi: "Znalazłem Cię Newton. Jesteś tutaj!" Newton natomiast odpowiada: "Nie znalazłeś mnie. Znalazłeś Newtona w m^2. Znalazłeś Pascala!"

5.
Matematyk i inżynier biorą udział w eksperymencie. Znajdują się w pomieszczeniu z nagą kobietą. Co 30s mogą przekroczyć połowę dystansu dzielącego ich z nią. Matematyk zachmurzył się, twierdząc, że to bezcelowe. Inżynier nie zrezygnował. Matematyk powiedział: "Nie rozumiesz? Nigdy nie dojdziesz tak blisko, żeby ją dosięgnąć." On odpowiedział: "I co? Będę wystarczająco blisko do wszystkich celów praktycznych"

6.
Włoch wchodzi do baru i prosi o Martini. Barman go pyta czy chodzi mu o martini, ten odpowiada że gdyby chciał podwójne to by mu powiedział.(W językach latynoskich jest odwrotnie niż w stanach i się dodaje gdy liczba mnoga, a us gdy pojedyncza)

7.
Inny Włoch wchodzi pokazuje V i mówi: "Poproszę 5 piw"

8.
Żona logika ma dziecko. Doktor podaje dziecko ojcu, a żona pyta czy to chłopiec, czy dziewczynka. On odpowiada Tak. (Or-Lub wystarczy, że zgadza się jedna wartość, chłopiec lub dziewczynka i mamy prawdę"Tak")

9.
Jean- Paul sartre siedzi w kawiarni przeglądając swój szkic o bycie i nicości. Zwraca się do kelnerki: "Poproszę filiżankę kawy, bez śmietanki" Ta odpowiada: "Nie mamy śmietanki, może być bez mleka?"

10.
Chłopie mówie ci, entropia nie jest tym czym była.

11.
Jaka jest różnica między hydraulikiem, a chemikiem? Zapytaj ich o związki.

12.
Dlaczego inżynierowie łączą Halloween i Boże Narodzenie? Ponieważ Oct(31) = Dec(25) (Systemy liczb, ósemkowy i dziesiętny)

13.
Eh.. jeśli znasz tych Panów to i angielski pewnie nie jest Ci obcy, a jeśli ich nie znasz to tłumaczenie nie ma sensu.

14.
Pavlov delektuje się ćwiartką. Dzwoni telefon. "Cholera zapomniałem nakarmić psa"

15.
Hel wchodzi do baru i prosi o piwo. Barman odpowiada: "Wybacz, ale nie obsługujemy nadętych snobów". Hel nie reaguje. (Noble Gases ma dwa znaczenia po angielsku, drugi to gazy szlachetne)

16.
Kot schrodingera wchodzi do baru i nie.

17.
Mnich dochodzi do budki z burgerami i mówi: "Zrób mi jeden ze wszystkim"

18.
Higgs Boson wchodzi do kościoła. Ksiądz mówi: "Nie wpuszczamy tu Higgsów Bosonsów" Ten odpowiada: "Beze mnie nie macie tu tłumów"

19.
Żona programisty prosi go, żeby przyniósł bochenek chleba i jeśli mają jajka, żeby wziął 12. Przyniósł 12 bochenków chleba.

20.
Jest taka kapela, nazywa się 1023MB. Nie mieli jeszcze żadnego koncertu. (gig=koncert, gigabyte - 1024MB)

bz...........ue

2015-04-12, 17:20
Dałem piwo, że niby jestem ogarnięty.