18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

2 tygodnie czekał na iPhon'a

Black Point • 2013-03-28, 19:40
Ilu z was by się wk***iło przez taki "żarcik"?


xe...........is

2013-03-29, 01:12
Powiem krótko.
iOs bluzgają Ci co mieli w ręku ch*jowego 3G albo 3GS i mają na prawdę tragiczne pojęcie na temat telefonów ;)

.3lite

2013-03-29, 01:17
zuq4 napisał/a:



dla twojej wiadomości stać by mnie było żeby co miesiąc kupować nowe Igówno,ale po co?dla szpanu?prawda jest taka że apple dobry ma tylko marketing.

ps.popracuj nad składnią zdań bo naprawde jest tragiczna



Ale szajsunga biegniesz kupować na kolanach? Żałosne.

WildGee

2013-03-29, 01:19
@xensis Os Apple'a pomimo kilku fundamentalnych wad daje radę i jest ultra szybki... ale telefony na których pracuje nie są warte ceny jaką należy za nie zapłacić! I nie jestem fanboy'em Sony, Samsunga, HTC czy innych Androidowych producentów... po prostu wiem jakie iPhony mają bebechy i wiem ile to kosztuje, tyle!

(No chyba, że Apple kasuje taki hajs za swój OS :D )

zuq4

2013-03-29, 02:26
.3lite napisał/a:



Ale szajsunga biegniesz kupować na kolanach? Żałosne.


a czy ja pisałem coś że mam szajsunga? :roll: idea smartfonów sama w sobie jest ok,ale dla ludzi którzy potrafią i potrzebują wykorzystać ich potencjał,poczytaj posty djp bo widać że ma chłop pojęcie.Od samego początku chodzi mi o to że apple ma zawyżone ceny w porównaniu do innych producentów i w znacznym stopniu wynika to z działań marketingowych co zresztą sam Steven Jobs kiedyś przyznał,chciał stworzyć eksluzywną marke smartfonów co zresztą całkiem nieżle mu wyszło,jakiś czas temu grupa pewnych ekspertów obliczyła że koszt podzespołów które zamontowane są w iphonie to 660zł,nie trzeba być geniuszem żeby policzyć jaki to procent sumy którą trzeba zapłacić w sklepie,nawet po odliczeniu kosztów produkcji(zresztą mega niskich bo apple ma wszystkie swoje fabryki w Chinach) oraz kosztów dystrybucji pozostaje kwota która jest średnią miesięczną pensją w naszym pięknym mlekiem i miodem płynącym kraju

telegumis

2013-03-29, 03:06
Jesteście co najmniej niedorozwinięci z szerzeniem swoich racji w tym głupim internecie, kocham czytać te spiny w każdym temacie, świat nie jest obiektywny i tego nie zmienicie, jeden będzie spinał dupę, że ślina cieknie mu na iPhone'a, drugi że jak on może wyczekiwać na nowy telefon Samsunga, albo innych producentów, inni zaś o to czy BMW jest lepsze czy może VW, a inny, że lepszy Nikon, albo Canon, a jeszcze inny, że po co mu nowe rzeczy, za komuny było lepiej, PiS i PO i jeszcze nie wiadomo ile można wymieniać. Co dadzą te dyskusje, karmicie się tylko nawzajem, spinacie jeszcze bardziej, ta wasza chęć zmiany świata na waszą korzyść nic nie da, czyny takiego typu też tego nie zobligują, zapętlacie się tylko w błędne koło wk***u na siebie.
Dziękuję, Dobranoc.
P.S Tak wiem, Didn't read LoL.

Ne...........es

2013-03-29, 03:47
pie**olone iSheep z crApple :P tylko naprawde zalosne debile kupuja te gowna

h3r0x

2013-03-29, 08:15
Nie no zawsze lepiej kupić androida i mieć tak bardzo szybki i stabilny system, że można się po prostu pochlastać. Miałem SGS II i stwierdziłem, że shit kupiłem iP4S i jestem zadowolony. Każdy woli co innego jednym odpowiadają iOS innym Androidy.

Aktualnie SGS3 jest na takim samym poziomie jak iP5. Tylko pytanie jest takie.. Czy opłaca się nosić taką tarczę antyrakietową w kieszeni ?

Zawsze będą spiny między iOS a Androidem. A najwięcej będą H8 ludzie, którzy nie mieli dostępu do produktów Apple'a. Smutne to jest, ale prawdziwe.

MaestroRCS

2013-03-29, 09:20
A ja mam Xperię P, i już mnie k***ica strzela. Ja rozumiem, że system, że czasem może sie wiechnąć, zdarza się, na kompie i PS3 też sie zdarzają zamuły. Ale fakt, że jedni bezmyślni idioci, pod kierownictwem innych bezmyślnych idiotów (jak to mawiał Miauczyński w "Dniu Świra" ) zrobili baterię zintegrowaną z telefonem, sprawia, że jak juz sie sk***iel zawiesi, to kaplica- albo czekać aż łaskawie zacznie działać, albo sie rozładuje... :/ I mimo aktualizacji softa dalej ma opóźnienia, więc przez takie coś mam już uraz do Sony, mimo iż nigdy nie miałem problemów z ich sprzętem...

Poza tym, k***ażeż mać, nie da sie robić telefonów tak samo finkcjonalnych jak smartfony, tyle że bez tego całego dotykowego ekranu?

Bila

2013-03-29, 11:16
Ilu z was na swoich ipfonah ma folię.

Black Point

2013-03-29, 11:36
ch*j wam w dupe, MAM GALAXY SIII i jestem zajebisty. Jebie na was biedne sk***iele haha!

I zamknijcie te ryje już ileż można k***a spamować.

genghiskhan

2013-03-29, 14:14
Vendal napisał/a:



Ej...nie wiem czy sobie zdajesz sprawę...ale to, że mama albo tato Ci kupili fajny telefon wcale nie znaczy że masz dużo pieniędzy.


chciałbym mieć bogatych rodziców, ale niestety sam do wszystkiego musiałem dojść

jak kogoś stać i chce mieć bezproblemowy i prosty w obsłudze sprzęt to kupuje apple, nie ważne czy to telefon, tablet czy komp...
w polsce sprzęty tej firmy uchodzą za snobistyczne, a to poprostu my żyjemy w tak biednym kraju, bo ceny tego sprzętu w usa są normalne i tam np kompy apple są czymś normalnym....
wsadź se tego hejta w dupsko i odrób lekcje

Bila napisał/a:

Ilu z was na swoich ipfonah ma folię.


a czy ty swojego wacka już odfoliowałeś? :lol:

Krak

2013-04-09, 13:30
Jedyne za co można mieć do niego szacunek...zaraz zdjął te folie, które wszystkie wieśniaki trzymają jak najdłużej a potem jeszcze nowe doklejają