18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

2 tygodnie czekał na iPhon'a

Black Point • 2013-03-28, 19:40
Ilu z was by się wk***iło przez taki "żarcik"?


RockyWood

2013-03-28, 20:44
@ciasteczkowy-potwór

nie wiem gdzie ty żyjesz i ile zarabiasz ale wyobraź sobie że są w Polsce ludzie którzy zarabiają te 2,3, 4 i więcej tysięcy na rękę co miesiąc (osobiście nie mam wśród znajomych nikogo który by pracował za mniej niż ok 2500 netto a mieszkam w malutkim Tarnowie...) i mają wyj***ne na iShit bo to jest SZIT. Tabletem iGówna bawiłem się chwilkę - taka ot sobie W ch*j droga zabaweczka - telefon za 5 stówek z androidem ICS kładzie funkcjonalność tabletów appla do trumny i myślę że z telefonami jest podobna sytuacja.

Apple jedzie na marketingu - w Polsce widok kogoś ze sprzętem appla (przeważnie są to dzieci ok 15 lat) wywołuje często politowanie dla "szlachty" albo raczej frajerów...

Do innego worka wrzucam ludzi którzy PRACUJĄ ze sprzętem appla albo mają taką politykę firmy że mają używać iSzitu i ch*j (kolega tak ma - iPhone używa tylko w pracy i śmieje się z i-napaleńców, na co dzień używa Samsunga i twierdzi że jest 1000x bardziej funkcjonalny)

...i dlatego piszę appla nie apple bo tamto śmieszniej brzmi.

Re...........ms

2013-03-28, 20:44
ja nie wierzyłem z ajfona srajfona, ale teraz mam 4S i muszę przyznać, że jestem bardziej zadowolony niż z Szajsunga czy słony. Zostaję przy tym.

ciasteczkowy-potwór

2013-03-28, 20:56
zuq4 napisał/a:



nieno koleś ty to naprawde jakiś chory jesteś,ty wogóle nie ogarniasz co piszesz,ja w poście wyraziłem swoje zdanie ty sie przyj***łeś pisząc jakieś nielogiczne farmazony.Masz własne zdanie na ten temat to pisz w osobnym poście a nie dopie**alaj się do innych,nie mam zamiaru ciągnać tej gównianej konwersacji z tobą bo nie jesteś godny mojej uwagi,jeszcze na dodatek postawiłeś piwo gościowi powyżej który dobrze prawi,wiec tym samym zaprzeczyłeś wszystkiemu co wcześniej napisałeś.

Wracaj do szkoły baranie




mam na ciebie i tak wyj***ne więc se tu pisz ile chcesz a mnie to i tak nie rusza

AMEN.

zuq4

2013-03-28, 21:07
@up na wieki wieków :ks_homer:

sarkazm

2013-03-28, 21:45
ciasteczkowy-potwór napisał/a:



heheh zazdrość żal dupe ściska ze ktos ma a nie ty ja miałem i mam tez takiego dostałem za freee przypadkiem mi wylatał i j***ne szkiełko popękało ch*j by to zaj***ł a taki fajny byyyył



Nie ma nic za darmo. Tata z mamą na pewno ciężko musieli na niego pracować :roll:

Suka_Blyat

2013-03-28, 21:46
Się tak cieszył bo mógł w końcu iść do Starbucksa nie skażając innych klientów biedą

cojestt

2013-03-28, 21:47
Nagrywane tym samym syfem :lol:


jebacwas

2013-03-28, 21:47
Fake w ch*j a wy się spinacie

Nejm

2013-03-28, 21:54
Szkoda, ze to fejk. Szkoda, ze za kazdym razem kiedy pojawia sie temat Apple polaczki maja bol dupy. Rozumiem, ze funkcjonujemy w sp***olonej gospodarce i to mniej czy wiecej wplywa na mentalnosc. Zal wam dupy sciska bo was nie stac. Na rynku itstnieje taka kategoria gdzie 'placi sie za marke'. I akurat tutaj za sam znaczek sie nie placi bo iPhone to bardzo dobry telefon(posiadam) ale kwestie wyzszosci iOS nad Androidem i na odwrot pozostawiam fanboyom.

Szkoda.

genghiskhan

2013-03-28, 21:59
zuq4 napisał/a:

trzeba być zdrowo jebniętym żeby za ten badziew tyle hajsu wydawać,nie mówie już o czekaniu 2 tygodnie,Obrazek


idź być biedny gdzie indziej skoro cie nie stać na dobry sprzęt :lodowka:

lg0r

2013-03-28, 21:59
czemu jeszcze nie ma banów za używanie słowa polaczek? ja nie mogę kolesiowi wyżej napisać, że ma wypie**alać, a on mnie wyzywa od polaczka, bo mam inne zdanie niż on. nosz k***a mać...

darecki328

2013-03-28, 22:01
Panowie k***a. Telefon komórkowy ma służyć do rozmów i do wysyłania smsów. Dla mnie szczytem wygody jest odtwarzacz mp3 w telefonie (mam Sony Ericsson W200). Nie widze sensu w wypie**alaniu ton pieniędzy na zabawki... chociaż w sumie mogę się odwołać do Veblena.

Robcio1207

2013-03-28, 22:14
Morał z tej bajki jest prosty i wszystkim znany.
Nie ufaj gościowi z młotkiem, bo jest poj***ny:D

zuq4

2013-03-28, 22:15
genghiskhan napisał/a:


idź być biedny gdzie indziej skoro cie nie stać na dobry sprzęt :lodowka:



najpierw przeczytaj wszystko co napisałem a dopiero potem komentuj.Nie jestem frajerem(jak ty?) żeby płacić za samą marke,to że nie mam nie znaczy że mnie niestać,ale co ty możesz o tym wiedzieć :-|

Mervil

2013-03-28, 22:17
Telefon jest do dzwonienia i smsowania. Dobrze jak ma dostęp do internetu i wifi, a do tego dobry aparat i tyle, nie wiem po ch*j komuś inne bajery. Chyba, że ma na prawdę nudne życie.