18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

15 minut solidnego wpierdolu

Suq-Madiq • 2012-07-18, 20:37
"A co to tam lata tak u gory?"




Dobrze, ze osiolkow nie zabil, bo bym sie wk***il. :amused:

Coliber

2012-07-19, 18:48
Co ja bym dał żeby polatać czymś takim...

slaweksie

2012-07-19, 18:54
Super Marines górą, killlować talibów.

pawelyoy

2012-07-19, 19:28
j***ny kamper grrr

zomfg

2012-07-20, 01:40
duxaj napisał/a:

Mnie zastanawia tylko ich weryfikacja owszem przy nie których widać było broń ale przy 3-4 przypadkach weryfikacja czy to był talib czy kobita czy dziecko była żadna.




Szajbus

2012-08-21, 21:45
[quote="Еремей_ирония"]"A co to tam lata tak u gory?"




,,Taka walka to tchórzostwo i zupełny brak honoru, o poszanowaniu życia już nie wspomnę...
Ale co tu dużo mówić, wojny prowadzone są głównie przez tchórzy i/lub ludzi lekceważących wszelką moralność...
Ogólnie - przemoc jest atutem ludzi głupich."

A chowanie się po skałach i podsyłanie dzieci obładowanymi materiałami wybuchowymi pod konwój jest honorowe i odważne?

b16lipiec

2013-05-02, 22:01
kamild napisał/a:


No właśnie... a ludzie zamiast iść do przodu, uporczywie prą do tyłu... Tracimy indywidualizm, a wraz z nim własne zdanie. Przez to z kolei, stajemy się częścią szarej masy, która bezmyślnie przytakuje światowym rządom.

Racja. Chociaż należy pamiętać, że armia USA jest armią płatną, w pełni zawodową. Żołnierz otrzymuje sporo kaski za taką misję. Nie można więc powiedzieć, że są niewinni.

PS. Milczenie na temat takich działań jest równoznaczne ze zgodą na ich prowadzenie.


człowieku co ty pie**olisz byłeś kiedyś tam wiesz co tam się dzieje ciapate potrafią założyć bombe małemu dziecku bo sądzą że to jest honorowe oni zrobią wszystko zęby zabić żołnierza, amerykańscy żołnierze zarabiają bo to ich praca tak samo jak policjant jak by było coś takiego że dzieciak lat 13 zaczyna strzelać do policjantów a zabija go policjant ratując swoich kolegów z pracy to też będziesz mu wypominał że zarabia na tym. Najpierw myśl a potem pisz jak jesteś pod ostrzałem to srasz w gacie bo chcesz wrócić żywy do dzieci rodziny a oni mają to w dupie ich nie obchodzą żony czy dzieci oni chcą zabijać. Amerykanie się tylko bronią bo to nie jest polska w polsce możesz odmówić wyjazdu a oni muszą to robić bo mają taką prace. Więc zwykła walka nie ma sensu bo oni nie czują tego że mogą coś stracić. A stany mają apache i mogą ich używać tak samo jak araby ładunków IED.