18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

15 minut solidnego wpierdolu

Suq-Madiq • 2012-07-18, 20:37
"A co to tam lata tak u gory?"




Dobrze, ze osiolkow nie zabil, bo bym sie wk***il. :amused:

Leothyr

2012-07-19, 00:01
buchaj napisał/a:

Jak tu uciec przed podczerwienią?
podobno organiczne osłony bardzo dobrze działają - typu liście, prawdziwa skóra itp.



=CAMEL=

2012-07-19, 00:21
Zabawa w partyzantkę niestety się skończyła-technologia i leżysz. Wojna wonie nie równa

buchaj

2012-07-19, 00:24
@Leothyr
ja mówie o skutecznej ucieczce przy zmyleniu kamery na podczerwień a nie maskowaniu :)

Paweł92

2012-07-19, 00:26
Ten pierwszy pocisk to napalm?
A przecież po wojnie w Wietnamie został zabroniony jak np. po I wojnie światowej zabronione zostało stosowanie gazu na froncie.

misiekzmarsa

2012-07-19, 00:37
Bilans:
-20 talibów, 4 kozy, 300 kamieni.
-1,6 ml dolarów na 30mm i rakiety hellfire. :D

Krew się leje, interes się kręci.

Necromantic

2012-07-19, 00:53
@Paweł92

To nie napalm tylko pocisk typu Hellfire.

DisHonoreD

2012-07-19, 00:56
11 Killstreak ---------->>> Friendly Chopper Gunner ------> Incoming

Dzoyo

2012-07-19, 00:58
Czy tylko mi się pojawił uśmiech na twarzy w 1:05 ? : )

duxaj

2012-07-19, 02:23
Mnie zastanawia tylko ich weryfikacja owszem przy nie których widać było broń ale przy 3-4 przypadkach weryfikacja czy to był talib czy kobita czy dziecko była żadna.

mikkkki93

2012-07-19, 03:04
12:08 jeden talib jedna rakieta hellfire (25-65tysiecy dolarów) brawo !!!nie lepiej z tego działka było????

Wiewiór z lasu

2012-07-19, 04:09
Taki materiał to rzadkość, piwo leci

rawpanic

2012-07-19, 09:12
powinni taka gre zrobic


PS Talibowie karali smiercia za picie alkoholu. Za takie sk***ysynstwo nie mam dla nich litosci.

w takiej sytuacji tylko stanac na czworaka i udawac osla...

!Timon

2012-07-19, 16:34
Jedną z reguł zabawy w wojnę jest: pierwszy który zastosuje się w całości do konwencji genewskiej przegrywa :)

Odnośnie honorowej walki twarzą w twarz - podzielono nam pluton na pasie taktycznym [taki malutki 'poligon' - raptem parę hektarów] na 2 mniejsze plutony i bawiliśmy się w 'wojnę'. Kałachy napakowane ślepakami, pełne oporządzenie do działań taktycznych, dało się wczuć w klimat.
Było nas 10 żołdaków, ktoś musiał kryć tyły, zaszczyt przypadł m.in. mnie - pole do samodzielnego pokrycia ogniem miałem ok 120 stopni przy zerowym wsparciu od kogokolwiek zostało mi tylko czekać czy facet dobrze założył, że nadejdą z innej strony. Ściskając prawdziwą broń a nie zabawkę wczułem się jakby to było naprawdę i stwierdziłem, że narobiłbym pod siebie.
Nasz dowódca postanowił zrobić 'zasadzkę', przeciwnik nastawił się na bój 'spotkaniowy'. Nie muszę mówić, że ich niehonorowo 'wystrzelaliśmy'.
Wojna nie gra komputerowa, masz jedno życie, dlatego USA wydaje tyle mld $ na technologie zabijania bez praktycznie jakiegokolwiek ryzyka śmierci operatora np drona.

Dopek

2012-07-19, 17:36
Ranny czy też nie kulka też należy sie ! :-D

A tak na poważnie, nie ma co się bulwersować, że strzelają do rannych i pie**olić farmazonów o honorowej walce. Widziałem filmik na którym amerykanie M113, czy też pojazdem podobnym do niego (nie wiem co oni tam teraz mają) wjechali na IED (improwizowany ładunek wybuchowy, jak ktoś nie wie), ładunek nie był mocny bo chyba tylko wywrócił, jak dobrze pamiętam, pojazd, albo coś w tym stylu, no nie ważne, tak czy siak ranił żołnierzy się w nim znajdujących. Kiedy nadeszła pomoc medyczna i nie tylko i Ci którzy przyszli z pomocą i krzątali się w około rannych (a troche tych ludzi tam pomagało) nastąpiła druga, mocniejsza eksplozja...

I gdzie tutaj czyste sk***ysyństwo oraz "honorowa" walka ?