18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

12 powodów przez które wstyd za Polaków na wakacjach

K0saZNosa • 2013-07-18, 18:20
Cos w tym jest :D

pambuk

2013-07-18, 22:14
Ja nie klaskam ale mam gdzieś co robią inni, a z tym klaskaniem to już w ogóle jakaś histeria. Niech sobie ludzie k***a klaszczą z radości, dla mnie koleś głupio się uśmiechający w samolocie wyszedł na pajaca.

jazda123

2013-07-18, 22:17
Prosty filmik zbierający w większości urban legend w całość.
Filmik idealny dla polactwa..

brylant1412

2013-07-18, 22:26
powód 13 jednemu i drugiemu należy się soczysty wpie**ol

za...........ek

2013-07-18, 22:33
k***a dlaczego narzekanie na wysokie ceny w sklepie (powód 5) to wstyd niestety jesteśmy Polakami i nie na wszystko Nas stac.

kokosh11n

2013-07-18, 22:38
Co do filmu to w wiekszosc punktow nie dotyczy tylko Polakow. Zjezdzilem troche i wiem, ze turysci z roznych krajow robia dokladnie to samo. Wlaczajac w to klaskanie w samolocie, osobicie nie klaszcze uwazam to za niedoscenianie pilota :D .

Koperek

2013-07-18, 22:38
Byłem świadkiem jak pewnego razu pilot przedstawiając się prosił o nie klaskanie. Argumentował to tym, że jest to jest praca, a takie klaskanie obraża kompetencje jego i jego kolegów po fachu. Także k***a odpuście sobie jełopy trzaskanie takiej wiochy.

arroyo

2013-07-18, 22:48
Alduin napisał/a:

Nie rozumiem co dziwnego w klaskaniu po wylądowaniu samolotu :/


k***a, przez przypadek dałem Ci piwo, a chciałem post niżej.
Trudno, będę musiał klaskać. :lodowka:
btw. we wszystkich samolotach na świecie, gdzie nie ma Polaków nikt nie klaszcze. Załogi (stewardessy) lotów czarterowych czasami się dziwią jak lecą z Polakami i słyszą klaskanie, bo nie wiedzą co ludziom odj***ło. A i jeszcze jedno, pilot w kokpicie nie słyszy klaskania, więc takiego "podziękowania" nawet nie usłyszy (chyba, że ktoś mu o tym opowie post factum).

loozik

2013-07-18, 22:50
też wam jutub zamula?

Nexus69

2013-07-18, 22:51
tak wypie**alać z tym jutubowym playerem

Kosy

2013-07-18, 22:51
Skarpety pełnią funkcję pochłaniania potu. Funkcja ta nie zmienia się w przypadku noszenia sandałów czy klapek. Zmniejszają one jedynie minimalnie przewiewność. Po prostu obuwie wali mniej niźli po użytkowaniu go bez skarpet. Idąc tokiem rozumowania ludzi uważających, że noszenie skarpet do sandałów jest śmieszne, nie powinniśmy nosić gaci do krótszych spodenek czy sukienek. Bądźcie konsekwentni. Dziękuję, dobranoc i na pohybel.

hudziszeq

2013-07-18, 23:09
arroyo napisał/a:


k***a, przez przypadek dałem Ci piwo, a chciałem post niżej.
Trudno, będę musiał klaskać. :lodowka:
btw. we wszystkich samolotach na świecie, gdzie nie ma Polaków nikt nie klaszcze. Załogi (stewardessy) lotów czarterowych czasami się dziwią jak lecą z Polakami i słyszą klaskanie, bo nie wiedzą co ludziom odj***ło. A i jeszcze jedno, pilot w kokpicie nie słyszy klaskania, więc takiego "podziękowania" nawet nie usłyszy (chyba, że ktoś mu o tym opowie post factum).



w d*pie byles i g*wno widziales.. latalem wiele razy do azji (chiny,tajlandia) i setki razy po europie i za kazdym razem bez wyjatkow byla grupa osob klaszczacych jak i grupa ktorzy maja na to wyje*ane w tym i ja , ale zapewniam cie ze nie byly to polaczki..

mat88 napisał/a:



Wysiadając z taxi też klaszczesz? Statystycznie samolot jest najbezpieczniejszym środkiem lokomocji, więc bardziej logiczne byłoby klaskanie przy dojeżdzaniu do peronu PKP, bądź przed naciśnieńciem przycisku otwierającego drzwi w autobusie



Wkur*iaja mnie niesamowicie tlumaczenia ze samolot jest najbezpieczniejszym srodkiem transportu wiec dlaczego nie klaskac w taxi autobusie itd? A k*rwa pomysleliscie dlaczego jest najbezpieczniejszy? Moze dlatego ze byle idiota piszacy te glupie komentarze na sadolu nie zostanie pilotem , kierowca owszem.. a pozniej zawinie sie wokol drzewa swoja 15 letnia beta albo co gorsza zabije niewinnych ludzi!! Piloci sa poddawani ciaglym testom i egzaminom, rok w rok ucza sie nowych rzeczy i jeszcze wiecej testow przechodza. Co wiecej, musza pracowac w stresie i zyja przewaznie na walizkach ciagle w innej strefie czasowej a to naciaga ich sprawnosc fizyczna i umyslowa do granic mozliwosci ! Wiec troche szacunku im sie jednak nalezy!

Mojs

2013-07-18, 23:14
Piwo z filmiku 12 to Brock... >.> Nawet dobre.

Hollo

2013-07-18, 23:30
W kazdej narodowosci jest grupa ktora sie takl zachowuje, wiec nie wiem co w tym takiego wstydliwego czy odkrywczego.

Edwart_Chujoręki

2013-07-18, 23:56
jacekmatys napisał/a:

Up niestety nie mit.Sam k***a bylem świadkiem co najmniej 5 razy wracając do Polski z j***nej ciapatej anglii...



no k***a ciapatych na wyspie jest więcej niż angoli. i te ich pedalskie spojrzenia i pedalskie uśmieszki a widok ciapatego z polką mnie najbardziej wk***iał chociaż nie jestem rasistą.

Aragon1988

2013-07-19, 00:01
mat88 napisał/a:



Obrażasz mnie i traktujesz jak idiotę pisząc takie rzeczy. Dokładnie wiem, co to znaczy i słyszałem/widziałem coś takiego. I jest to dla mnie głupie bo równie dobrze klaskać z uznaniem za szczęśliwy dojazd do przystanku autobusowego. Dla mnie to jest głupie i nigdy tego nie robie i robić nie będe.



To teraz Cie zaskoczę ziom - raz leciałem w ch daleko na wyspy bunga lunga, bezpośrednich z Polski nie było więc z UK leciałem - cała masa różnych turystów - angole, szwaby, francuzi etc. Po drodze przebijaliśmy się przez jakiś monsun czy innego uja - grunt że turbulencje były ostre - przy lądowaniu ludzie zaczęli bić brawo bo się trochę strachu najedli.