18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

11 listopada zakaz latania dronów nad Warszawą

krz2 • 2014-11-07, 15:35
Cytat:

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej wprowadziła całkowity zakaz lotów nad ścisłym centrum Warszawy i rejonem Stadionu Narodowego. Obowiązywać będzie 8 i 11 listopada. O zakaz wnioskowała policja.

Zakaz lotów będzie obowiązywał do wysokości 1850 m nad ziemią. Obejmie on wszystkie statki powietrzne (samoloty, helikoptery etc), w tym drony.

Dotyczy ścisłego centrum Warszawy oraz rejonu Stadionu Narodowego. W sobotę 8 listopada nie będzie można latać w godzinach 14-20, a 11 listopada od 8 do 24.

W czasie zakazu jedynie śmigłowce policyjne będą mogły latać nad centrum Warszawy.

8 listopada o godzinie 13 spod bramy głównej UW wyruszy "Marsz przeciwko Nacjonalizmowi".



Czyżby policja chciała uniknąć kompromitujących nagrań? ;-)

Źródło

korinogaro

2014-11-08, 13:49
@Magik2501 w normalnym kraju ta sepleniąca idiotka będąca prezydentem Warszawy zostałaby pozwana i skazana za wydawanie pozwolenia na organizowanie przemarszów i koncertów jawnie wrogiej grupie w miejscach kolidujących z wcześniej zgłoszoną imprezą czym przyczynia się do wandalizmu i obrażeń uczestników.

oozyxak0o

2014-11-08, 14:56
Niepodległość? Za 1200zł miesięcznie? pie**ole ten kraj od 20 lat jest dla bandytów i złodziei

Ba...........yk

2014-11-08, 15:22
OHMP napisał/a:

no bo jakby dron nisko leciał i by jakiś tępy "patriota" jebnął w tego drona kawałkiem płyty chodnikowej to właściciel drona miałby pretensje do włodarzy miasta i policji (nie pie**olcie że właściciel by nikogo nie obwiniał że jego zabawka za kilka tysięcy została zniszczona w drobny pył), nie mówiąc o tym że części tych latających kamer spadłyby na głowy innych ludzi. No ale zawsze lepiej napisać że to spisek bo rząd miasto policja nie chcą aby nagrywali bo propaganda. Sami już nie wiecie co jest propagandą/prowokacją a co nie, wszystko co wam się nie podoba nazywacie propagandą/prowokacją, czy w ogóle znacie definicje tych słów? Tak samo z "zamaskowanymi" oddziałami policji, która podpala samochody czy robi inne rzeczy, w ogóle się zawsze zastanawiałem skąd takie informacje w ogóle, ktoś nagrał takie zajście i rozpoznał funkcjonariusza? Bo ja takich nagrań nie widziałem, może za mało youtuba oglądam... Bo jeżeli jest to tylko fama puszczona przez jakiegoś "działacza" "patriotów" to dla mnie jest to równe z moim popołudniowym gównem po bigosie, też mogę sobie gadać, że widziałem jak Al Pacino 11 listopada podpalał wozy TVN.



Widzę że reprezentujesz wysoki poziom, logiki.
Logiki betonowej płyty. :idzwch*j:

Mr.Diesel napisał/a:

Dlaczego od kilku lat 11 listopada musi mi się kojarzyć z burdami, zamieszkami, niszczeniem mienia....przez pseudonarodowców, narodowców, kiboli i ich przeciwników.


Do k***y nędzy, to w ich wykonaniu jest szacunek wobec tego dnia????



A nie wiem jak tam na marszach Bronka Komor*cha, bo nie chodzę z nim. Ale faktycznie w TVN pokazywali jakieś mocne demolki. A to że samochód TVNow podpalili. a to budkę strażnika. Bronkowe marsze więcej złego czynią niż dobrego. Hołota czy jak?

Insaner

2014-11-08, 15:54
voidinfinity napisał/a:

Lewactwo ma cebulowy ból dupy, że na ich spedalone marsze pies z kulawą nogą nie chce chodzić :lol:

A tutaj pięknie - całe rodziny w marszu dla ojczyzny.

Zazdrośćcie k***a, bo dopóki nie trafi się kolejny towarzysz stalin co wszystkich za mordę weźmie - to raczej sobie nie pomaszerujecie w szerszym gronie.



Ten marsz ma tyle wspólnego z ojczyzną co "Ania G." z byciem kobietą.

Sz...........an

2014-11-08, 16:51
Ten zakaz wygląda tak jakby z góry się przyznali, że będą prowokować i nie chcą by były na to dowody.

Pietia82

2014-11-08, 17:24
Mr.Diesel napisał/a:

Dlaczego od kilku lat 11 listopada musi mi się kojarzyć z burdami, zamieszkami, niszczeniem mienia....przez pseudonarodowców, narodowców, kiboli i ich przeciwników.


Do k***y nędzy, to w ich wykonaniu jest szacunek wobec tego dnia????



Do k***y nędzy, wyłącz ten TVN albo Polszmat w końcu.

Że w gównianych mediach pokazują 11 listopada z najgorszej strony budzi mój niesmak.

Jeszcze gorzej że duża grupa ludzi kupuje tą medialną papkę... :facepalm2:

JankoSado

2014-11-08, 19:52
To żeby puszczać taką zabawkę w powietrze potrzebne jest zezwolenie z :Polska Agencja Żeglugi Powietrznej ?

A czy na latawca na sznurku też czeba kwit ?

8michal7

2014-11-08, 23:52
nie chce sie czytac co piszecie mam pytanie a ta tecze da sie dronem splaic doczepic jakis ogien czy co? to nie jest prowokacja tylko szczera podpowiedz płynąca z Serca. I tak chce piwa za ten komentarz bo mnie nie stac na taki pomysl.

alterego

2014-11-09, 14:24
@insaner
Twój post podsumowałem jednym prostym słowem. p*zda.
Jeszcze pseudo-rozwinięty angliku zmień ten nick, chyba że to miało być insider !
Pewnie na 8.11 to byłeś. Wk***iłem się idę wspomóc mój sklep niedaleki !

Gawlak Sadysta

2014-11-14, 01:54
alterego napisał/a:

@insaner
Twój post podsumowałem jednym prostym słowem. p*zda.
Jeszcze pseudo-rozwinięty angliku zmień ten nick, chyba że to miało być insider !
Pewnie na 8.11 to byłeś. Wk***iłem się idę wspomóc mój sklep niedaleki !



Debil i głupek i rzygi i kał i mocz.

trikyy

2014-11-18, 12:09
jedna rzecz... czy policja została odpowiednio przeszkolona do przeciwdziałania dronom?
co by było gdyby dron nadleciał nad tęczę w warszawie. zaczęli by do niego strzelać, polewać wodą??? bardzo chciałbym to zobaczyć :)