18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

11 listopada zakaz latania dronów nad Warszawą

krz2 • 2014-11-07, 15:35
Cytat:

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej wprowadziła całkowity zakaz lotów nad ścisłym centrum Warszawy i rejonem Stadionu Narodowego. Obowiązywać będzie 8 i 11 listopada. O zakaz wnioskowała policja.

Zakaz lotów będzie obowiązywał do wysokości 1850 m nad ziemią. Obejmie on wszystkie statki powietrzne (samoloty, helikoptery etc), w tym drony.

Dotyczy ścisłego centrum Warszawy oraz rejonu Stadionu Narodowego. W sobotę 8 listopada nie będzie można latać w godzinach 14-20, a 11 listopada od 8 do 24.

W czasie zakazu jedynie śmigłowce policyjne będą mogły latać nad centrum Warszawy.

8 listopada o godzinie 13 spod bramy głównej UW wyruszy "Marsz przeciwko Nacjonalizmowi".



Czyżby policja chciała uniknąć kompromitujących nagrań? ;-)

Źródło

RockyWood

2014-11-07, 23:53
@Raziel91 ja się wybieram.

Ale to nie z jakichś pobudek ideologiczno-narodowościowych bo na krzykacza to już jestem za stary i takie "ideały" narodowców czy tych z KNP ...jak dla mnie to czysta utopia w komunistycznym państwie. Ale popieram takie inicjatywy - komuniści muszą czuć oddech na karku tej prawdziwej opozycji a nie lustrzanych partii z sejmu.

Po prostu będę tam brata z jego panienką "eskortował" i robił fotki Warszawie bo byłem tam raz wiele lat temu i to na koncercie Iron Maiden - bez zwiedzania.... A przejść się wśród polskich flag przez stolicę kraju to jakieś tam większe przeżycie. Być może to ostatnia okazja w życiu bo w tamtym roku lewaki z komuchami chcieli zdelegalizować ten marsz i zrobić miejsce dla parad gejów i lesbijek i innych lewaków.

Podobno można tam zaliczyć pałowanko ala Wipler i dostać zarzuty zniewagi i naruszenia nietykalności prowokatorów z policji ubranej po cywilnemu jako gratis :amused: . Ryzyko jest.

Policja zakłada z góry że będzie napie**alanko - szczególnie na finale marszu, gdzie lewaki wybitnie na siłę ściągnęli podobno jakiegoś śpiewającego zbola ch*j wie skąd, i nie wiadomo dla kogo. Nie pamiętam jak się zwał ten kolo. I tam zaplanowana jest główna kumulacja "sił policji" i w razie sprowokowania przez prowokatorów - napie**alanko kogo popadnie i nadrabianie braków w statystykach zatrzymań w tym roku :) .

Dla naćpanego dresa z pałą w jednej ręce i koktajlem mołotowa w drugiej brzmi to pewnie zachęcająco. Szkoda że czołgów się tam nie spodziewają.

POW667

2014-11-08, 00:47
Ehh szkoda. Te ujęcia zrobione przez drona, chyba sprzed 2-3 lat, były niezłe :) .

No to tak jeszcze lekko prowokacyjnie (zapewne dla niektóych), ale uważam, że patriotyzm to pojęcie wymyślone przez polityków. Te wszystkie podniosłe hasła i pieśni, to tylko system motywacyjny zachęcający do oddawania życia za interesy panów na górze. Trzeba być porządnym człowiekiem bez całej tej propagandowej otoczki.

twinspark

2014-11-08, 00:55
POW667 napisał/a:

No to tak jeszcze lekko prowokacyjnie (zapewne dla niektóych), ale uważam, że patriotyzm to pojęcie wymyślone przez polityków. Te wszystkie podniosłe hasła i pieśni, to tylko system motywacyjny zachęcający do oddawania życia za interesy panów na górze. Trzeba być porządnym człowiekiem bez całej tej propagandowej otoczki.


Prawdziwy patriotyzm to pracować dla dobra publicznego albo dla dobra gospodarki i polskiego klienta, a już najlepiej dać godną pracę rodakowi. Nie jakieś wojny, rewolucje i inne napie**alanki.

Insaner

2014-11-08, 01:27
Ehh jak zwykle teorie spiskowe. Moim zdaniem jest to podyktowane względami bezpieczeństwa. Przecież nie ma żadnego zakazu nagrywania, osoby mieszkające na wyższych piętrach w centrum mogą nagrać podobne ujęcia. Po prostu o ile kiedyś drony były jakimś egzotycznym sprzętem, to teraz jest ich całkiem sporo i na pewno jakieś się pojawią. W lotnictwie dba się o bezpieczeństwo, zauważcie że jak ostatnio po okęciu biegał pies, to wstrzymano na pół godziny cały ruch lotniczy i próbowano go złapać. Przecież to kosztowało przewoźników kilkadziesiąt tysięcy~. a czemu psa próbowano złapać? Bo wciągnięty do silnika mógłby go uszkodzić - z jakąś 5 procentową szansą, ale jednak. Zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia takim dronem silnika helikoptera, a takowe będą pewnie latały nad centrum. Wyobraźcie sobie co by się stało, gdyby w środku miasta w tłum spadł śmigłowiec.

A tak w ogóle to wytłumaczcie mi dlaczego na ten radosny marsz przyłażą debile z zasłoniętymi szalikami twarzami i racami. Skąd biorą się kilkudziesięcioosobowe grupy pojebów w dresach demolujących i podpalających obiekty użytku publicznego. To też "prowokacja" policji? Prowokować to sobie można, fizycznie nic wam na takim zgromadzeniu nie zrobią więc można ich zignorować. Rok w rok ten marsz pseudo-patriotów udowadnia tylko, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zrzucenie na tych idiotów napalmu. Jak ktoś chce upamiętnić to święto, to niech wystawi Polską flagę za okno i nie wychodzi na ulicę z tą chołotą, która korzysta z anonimowości wynikającej z liczby zgromadzonych i demoluje warszawę. Potem za wszystkie zniszczenia płacą podatnicy a to czy "lewaki", czy "narodowcy" zaczęli gówno nas obchodzi. Źle zrobili, że nie zakazali w tym roku marszu.

OHMP

2014-11-08, 03:07
no bo jakby dron nisko leciał i by jakiś tępy "patriota" jebnął w tego drona kawałkiem płyty chodnikowej to właściciel drona miałby pretensje do włodarzy miasta i policji (nie pie**olcie że właściciel by nikogo nie obwiniał że jego zabawka za kilka tysięcy została zniszczona w drobny pył), nie mówiąc o tym że części tych latających kamer spadłyby na głowy innych ludzi. No ale zawsze lepiej napisać że to spisek bo rząd miasto policja nie chcą aby nagrywali bo propaganda. Sami już nie wiecie co jest propagandą/prowokacją a co nie, wszystko co wam się nie podoba nazywacie propagandą/prowokacją, czy w ogóle znacie definicje tych słów? Tak samo z "zamaskowanymi" oddziałami policji, która podpala samochody czy robi inne rzeczy, w ogóle się zawsze zastanawiałem skąd takie informacje w ogóle, ktoś nagrał takie zajście i rozpoznał funkcjonariusza? Bo ja takich nagrań nie widziałem, może za mało youtuba oglądam... Bo jeżeli jest to tylko fama puszczona przez jakiegoś "działacza" "patriotów" to dla mnie jest to równe z moim popołudniowym gównem po bigosie, też mogę sobie gadać, że widziałem jak Al Pacino 11 listopada podpalał wozy TVN.

stonefenix

2014-11-08, 08:28
hehehe ale znając życie w TVN zobaczymy informacje na żywo z lotu Ptaka.. heheh



Państwowe Państwo w Państwie

Nerd

2014-11-08, 08:57
BTW mało osób pamięta, że na drona trzeba mięć uprawnienia takie same jak mają modelarze.

przewar18

2014-11-08, 09:38
k***a, a myślałem że ktoś do tego drona zapalniczkę podepnie i nagra podpalenie tęczy w full HD :D

Mr.Diesel

2014-11-08, 10:27
Dlaczego od kilku lat 11 listopada musi mi się kojarzyć z burdami, zamieszkami, niszczeniem mienia....przez pseudonarodowców, narodowców, kiboli i ich przeciwników.


Do k***y nędzy, to w ich wykonaniu jest szacunek wobec tego dnia????

OgarStaryx2

2014-11-08, 11:53
Wyczuwam efekt odwrotny do zamierzonego.

t00ks

2014-11-08, 12:35
Zakupy w poniedziałek:

1. Popcorn
2. Piwo

Wtorek:

jakieś 12h beki z "patryjotuf" i "skłatowcuf"

Ec...........on

2014-11-08, 12:44
Weźcie snickersy na marsz co by niektórym z was je dać jakby znowu zaczęli gwiazdorzyć - szczególnie ci po chemioterapii i kibole co udają patriotów!

voidinfinity

2014-11-08, 12:55
Lewactwo ma cebulowy ból dupy, że na ich spedalone marsze pies z kulawą nogą nie chce chodzić :lol:

A tutaj pięknie - całe rodziny w marszu dla ojczyzny.

Zazdrośćcie k***a, bo dopóki nie trafi się kolejny towarzysz stalin co wszystkich za mordę weźmie - to raczej sobie nie pomaszerujecie w szerszym gronie.

Ec...........on

2014-11-08, 13:06
@Up. Chyba cię cebula w dupie uwiera :D Ani nie jestem za lewackimi małpkami ani za pseudo patriotami co noszą symbole nazistowskie ;) Każdy dla mnie co na takich marszach zaczyna zadymę to idiota a nie patriota.